Ajujaht ootab Viimsi valla elanike ideid

24. oktoober 2016

Ajujaht ootab Viimsi valla elanike ideid

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht sõlmis koostöölepingu Viimsi vallaga. Eesmärgiks on elavdada ettevõtlust Viimsis. Viimsilased, kes veel ise ettevõtlusega ei tegele, kuid kellel on tekkinud ettevõtlikke mõtteid, on oodatud osalema. Ajujaht pikendas ideede esitamise tähtaega 30. oktoobrini, niiet nädala jagu on veel aega.

Selleks, et ettevõtlikkust ja Viimsi elanikke ettevõtlike ideede ellu viimisel innustada, sõlmis Viimsi vallavalitsus koostöölepingu Eesti suurima äriideede konkurssiga Ajujaht. Parimale Viimsi vallast pärit meeskonnale, kelle idee saatesse jõuab, on vald välja pannud ka eriauhinna. Eelduseks on see, et vähemalt üks meeskonna liige peab olema Viimsi valla elanik (registreerimisel tuleb idee esitamise vormis märkida elukohaks Viimsi vald).

Ajujahi 10. hooajal kandideerivad osalejad 60 000€ suurusele auhinnafondile. Võrdväärne võimalus osalemiseks on kõigil sõltumata east või kogemustepagasist. Näiteks eelmisel hooajal jõudsid seitsme parema hulka nii meeskond, mille eestvedaja oli 52- aastane proua kui ka keskkooliõpilaste meeskond.

Neist viimane, meeskond Pürg on juba praegu sõlminud esimesed rahvusvahelised müügitehingud rootslastega. Mitmed Ajujahi vilistlasettevõtted on tänaseks juba saavutanud edu ja tuntuse rahvusvahelisel tasandil: näiteks Taxify ja Click & Grow on juba tugevad kaubamärgid. Hiljuti lisandus uudis ka vilistlasettevõttest Bikeep, kes sõlmis tehingu aastas 126 miljonit reisijat teenindava San Fransisco ühistranspordiettevõttega.

Ajujahi tegemisi ja viimaseid uudiseid saab jälgida ka Facebookis. Idee saab esitada siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: