Top 100 ideed

ENERGEETIKA JA KESKKOND

TrackTex
Automatiseeritud sensori- ja RFID-põhine sorteerimissüsteem, mis parandab märkimisväärselt ringlussevõetud kangaste kogust ja vähendab vajadust uute materjalide järele.

ImpactHunt

Platvorm, mis võimaldab tööotsijatel võrrelda olemasolevaid töökohti lisaks sektorile ja palgale ka selle järgi, milline on nende sotsiaalne ja keskkondlik mõju.

EasyHybrid
Järelpaigaldatav seade kõikidele mootoritele (veokid, bussid, laevad, jms), mis muudab sõiduki hübriidiks. Tegu on seadmega, mis pidurdades ning sisepõlemis mootorit kasutades salvestab energiat ja kiirendades kasutab salvestatud energiat auto ökonoomsemaks edasiviimiseks.

BioGreen 100

Puit- ja palkmajasid hävitavad putukkahjurid: majavamm ja puuürask. Kivimajades on sageli probleem seenhallitusega, mis on ohtlik tervisele, tekitab astmat ja teisi raskeid tervisekahjustusi. Meie poolt väljatöötatud geel takistab mikroorganismidele hapniku juurdepääsu, mille tulemusena hävivad mikroorganismid ja putukkahjurid.

PLASTTEED
Plastmoodulitest kergliiklustee on valmistatud taaskasutatavast materjalist, mis tuleb jäätmejaamadest ja ookeani puhastuse projektist.

Tiivad

Kasutatud ja oma lennutunnid juba ära lennanud lennukite tiivad paigutatakse vertikaalselt ca 20 meetri kõrgusele karuselli-laadsele moodustisele, kus need siis tuult püüdes karuselli ringi liikumisele hoogu andes elektrit toodavad. Ebasoodsal energiamüügi perioodil pumbatakse generaatori jaoks vett üles.

So Solar

Mikrotootjate võrgustikku välja arendav süsteem,  andes kinnisvaraomanikele võimaluse toota taastuvenergiat ilma alginvesteeringuta, rentides välja vaba katusepinda meie seadmete tarbeks.

Teeme Ringi
Korduvkasutatavate toidunõude ringmajanduse süsteem toitlustusettevõtetele.

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA

HopKid
HopKid on sõidu- ja saatmisteenuse platvorm laste turvalise ja mõnusa liikumise tagamiseks. HopKid on perelogistika kaasaegne lahendus – aitab väärtustada aega ja loob lastele võimaluse paremaks tulevikuks.

TuLiTec
Ehitise BIM (3D) haldusmudelite koostamine ning 3D infomudeli põhjal kinnisvara haldamise rakenduse rajamine. Idee peitub selles, et kogu hoonega seotud info, sh hiljem hooldus toimingud oleksid kõik liidestatud hoone (BIM) 3D projektiga.

Sidekik
Sidekik on personaalne tehisintellekt, mis kasutab isikuandmeid, et automatiseerida  igapäevased otsused.

Parked.
Parked. on pikamaa-autojuhtidele mõeldud parkimise äpp, mis lubab neile parkimiskoha ette reserveerida. Rakendus näitab live-infot parkimiskoha saadavuste kohta, distantsi parklani ja pakutavaid teenuseid (tualett, dušš, kohvik, jne.). Lihtsalt öeldes – AirBnB rekkatele.

LastNova
Platvorm, mis aitab lahkunu lähedastel salvestada sotsiaalmeediasse talletatud mälestusi ja sulgeda kontosid.

SecureBadger
SecureBadgeri platvorm teostab üürniku taustakontrolli, võimaldab sõlmida digitaalseid üürilepinguid ning jälgida lepingu täitmist ning teisi tähtsaid näitajaid kinnisvara ning üürnike haldamisel.

Kiir
Kiir on fintech API platvorm, mis koondab ühe liidese taha eri majandustarkvarad. Kiir lubab uue põlvkonna fintech startupidel, aga ka e-poe platvormidel integreerida paljude raamatupidamistarkvaradega ühest kohast. Nii on liideste arendamine ja haldamine lihtsam, kiirem ja soodsam.

eXpact

Expat automatiseerib algoritmide ja kultuurilise sobivuse järgi IT talentide palkamist globaalsel tasemel. Tavaliselt vajavad ettevõtted vähemalt sadat kandidaati ühe värbamistsükli jooksul, meiega vajavad nad ainult kümmet. Töötajate palkamine muutub seeläbi efektiivsemaks ning töötajad on produktiivsemad ja püsivad ettevõtte juures kauem.

CompAct

CompAct aitab ettevõtetel jätkusuutlikult tegutseda. Arendame interaktiivset ja motiveerivat äppi, mis aitab ettevõtetel ja nende töötajatel jätkusuutlikkuse eesmärke täita. Lisaks aitab see kulusid kokku hoida, vastutustundliku ettevõtja brändi kujundada ja töötajate kaasatust suurendada.

Checkspot
Äpp, mis on mugavaim, soodsaim ja kiireim lahendus leidmaks lähimaid söögikohti. Toitlustusteenuste 1,17 triljoni euro turul (USA, Euroopa) lahendame kahte suurt probleemi: tühjad kohad päeva lõikes (demand based pricing) ja tellimuste prognoosimine (predictive ordering technology).

Crashify
Crashify idee on liiklusõnnetuse järgne õnnetusjuhtumi fikseerimine digitaalselt, mis lihtsustab õnnetusse sattuja, kindlustusseltsi ja politsei tööd. Crashify väärtus seisneb aja kokkuhoius ning omaduses muuta keerukas toiming kõigile lihtsaks ja arusaadavaks.

Abstractor
Abstractor toob kokku ehitusvaldkonna projekteerijad ja ehitamisest huvitatud tavakodanikud võimaldades ehitusidee efektiivselt ja seadusandlusega kooskõlastatult ellu viia.

AI-driven news to combat fake news
Libauudiste levikuga võitlev andmeteaduse lahendus, mille eesmärgiks on pakkuda läbipaistvat infromatsiooni.

Mechanical Difficulties
Arvutimäng, mis kombineerib strateegiamängudele omase ehitamise ja tulistamismängudele omase first-person vaates kiire gameplay.

Alumi.ai
Intelligentne süsteem, mis automatiseerib äri võtmetegevused – kliendi leidmise ja hoidmise (engagement), klienditugi, müügi, mille tarbeks kasutatakse juturoboteid ehk automatiseeritud kliendi suhtlust messengerides (Whatsapp, Viber, Messenger, Telegram, VK, Skype) ja tehisintellekti.

Infoturbe koolitusplatvorm ettevõtetele
Interaktiivne koolitusplatvorm ettevõtetele, mis võimaldab juhil hinnata töötajate nö küberhügieeni ja ühtlasi kestvalt koolitada töötajaid infoturbe vallas. Koolitus on kestev ja ajas täienev. Eesmärk on maandada ettevõtete siseriski ja haavatavust küberohtudele. Eelkõige töötajatest tulenevat.

Cognitive Billboard
Tarkvara ja riistvara lahendus, mis võimaldab välireklaami müüjal pakkuda demograafliiselt sihitud reklaami. Lahendus muudab reklaami ostmise füüsilises maailmas (näiteks bussipeatustesse) sarnaseks sotisaalmeediasse reklaami ostmisega.

E-haldur
Kinnisvarahalduse platvorm, kuhu iga kinnisvara omanik saab võimalikult automatiseeritult koguda kõik oma kinnisvaraga seonduva teabe. Koondatud info põhjal on võimalik halduril maksimeerida omaniku üüritulu ning teenusettevõtetel esitada vajaduspõhiseid ja täpseid pakkumisi.

LifeUp
Platvorm, mis viib inimesed kokku professionaalsete ja inspireerivate coachidega. LifeUp’i  platvormi vahendusel juhendavad ja aitavad coachid samm-sammult eesmärkide – nii professionaalsete kui isiklike – täitumiseni jõuda.

AorB
AorB platvorm võimaldab ettevõtetel oma reklaami kohta kiiret tagasisidet saada. Olgu selleks tekst, pilt, video või audio. Ettevõtte määrab oma sihtrühma ning vastajate arvu. Vastajad saavad aga teenida punkte ning need vahetada kinkekaartide vastu.

Cookers/Eaters
Äpp, mis aitab näljastel inimestel leida enda lähistelt toitu.

WalkTalk Partners
Keelerakendus, mis aitab täiskasvanutel harjutada võõrkeeli igapäevakeskkonnas ja reaalelus. Lahendus pakub õppijatele õigeid väljendeid kõigis olulistes võõrkeelega seotud olukordades.

Amar
Amar toodab kõigi kasutajate jaoks nähtavuse kaartide genereerimise tööriistu.

Stickify
Jagamismajanduse platvorm, mis viib kokku autoomanikud ning meedia- ja reklaami agentuurid, luues välireklaami paigaldamisvõimaluse autodele.

Toddler
Ettevõte tegeleb väikelaste vanematele ja nende lähedastele suunatud digitaalse beebiraamatu teenuse pakkumisega, mille tulemusena on lapsevanemal igal ajahetkel võimalik üles laadida ning talletada oma lapse arenguga seotud mälestusi, pilte ja videomaterjali ning printida personaalseid raamatuid.

Mina SPORDIN!
Veebi- ja äpiplatvorm, mis koondab spordisaalid ja -teenused. Alade põhiselt saab (spordi)huviline võrrelda soovitavat teenust pakkuvaid asutusi näiteks hinna ja asukoha alusel ning broneerida endale hõlpsasti aeg. Lisaks on platvormis võimalik endale kiiresti leida sportimiskaaslasi.

Identy
Mobiilirakendus, mis muudab võimalikuks isikutuvastuse inimeselt inimesele. Seega kaob vajadus igapäevaselt kaasas kanda ID-kaarti. Rakendus võimaldab tuvastada enda isikut teisele inimesele, iseteeninduskassadele ning luua kasutajaid veebikeskkondades, et kindlustada enda andmete õigsus.

Löökaukude nutiandur ja andmesüsteem
Autoratastele paigaldatav nutiandur, mis tuvastab löögi hetke ja asukoha ning edastab info andmesüsteemi, et välistada edaspidised sõidukijuhtide ja teeomanike vahelised vaidlused.

 

LOOMEMAJANDUS

Rosella Kunst
Veebipood, mis ühendab kliendid kunstnikega. Kliendid saavad valida omale sobiva hinnataseme ja stiiliga kunstniku, kes teeb nende foto või idee järgi maali või joonistuse. Plaanis on lisada valmis kunstitööde ostmise võimalus.

Skillcable
Skillcable eesmärk on pakkuda erinevatele teenusepakkujatele võimalust end märgatavaks teha ning olla kättesaadav potentsiaalsetele klientidele. Teisalt soovime pakkuda tarbijatele lihtsat ligipääsu erinevatele teenusepakkujatele ning nendega seotud vajalikule infole.

Põnnipaun
Põnnipaun on 2-5a lastele suunatud arendavate ajaviitemängude kogum, mis keskendub laste baasoskuste arendamisele, pakkudes samal ajal nutivaba mänguaega. Kasutame naturaalseid materjale ja mängude jaoks oleme välja
töötanud kergelt kaasa haaratava taskutega pauna, mida saab kasutada ka mängumatina.

DMK Solutions
Veebilahendus ja äpp, mis keskendub sisustuskaupu müüvale ettevõttele See lubab kliendil kujundada oma tuba ja elamist Interneti kaudu. Neid elemente, mida klient on kasutanud ona kujunduses, saab ta osta sellelt samalt leheküljelt.

SOTSIAALNE ETTEVÕTLUS

Projekt “Võõras sõber”
Uudse lähenemisega nõustamisteenus, mis on mõeldud ettevõtetele üheks psühhosotsiaalsete ohtude ennetamise ja vähendamise vahendiks.

Edumus
Programm, mille kaudu saavad töötavad spetsialistid kogutud teadmiste- ja oskustepagasiga Eesti hariduse arengusse panustada õpetades ühes koolis ühele klassile ühte ainet.

MugSharing
MugSharing soovib vähendada ühekordsete joogitopside kasutamist, pakkudes selleks mugavat alternatiivi korduvkasutatavate panditopside kujul.

Siht.ee
Veebilehekülg, kus kooliõpilased saaksid enda ekskursioonide või muude ettevõtmiste jaoks raha koguda. Leheküljel on mitmed töökuulutused, mis on sobivad õpilasele ning ka kogumisfond, kust saab kogutud summa kindlal ajal välja võtta.

Edible
Edible toodab söödavaid toidutarvikuid, mille peamiseks eesmärgiks on asendada plastmassist ühekordseid söögiriistad.

Köömen
Ettevõtte keskmes on arenguprogramm, mis toetab pagulaste tööturule sisenemist ja aitab alustada karjääriga Eesti toitlustusvaldkonnas. “Köömen” pakub autentset rahvuskööki programmis osalenud pagulaskokkadelt – ettevõtte pakub catering teenust ning korraldab kokanduskursusi pagulaste koduköökides.

Andmise rõõm
“Osta Üks Anna Üks” ärimudelit rakendav lahendus, mille eesmärk on vähendada vaesust Eestis. Tegemist on veebilehega, kus kasutajad ostavad eelistatud sööki ja saadavad selle abivajajale teele.

 

TERVIS JA BIOMEDITSIIN

Hambapastatabletid
Hambapastatabletid, mida on lihtne kasutada ja mis on keskkonnasäästlikum kui tavaline hambapasta.

(D-vitamiiniga) ksülitoolsiirup/- sprei
Ksülitooli tarbimine on kaua-uuritud tervisedenduslik meede. Väikelastele (0-3e.a) on sellest looduslikust ainest kõige enam kasu, sest siis areneb suuõõne mikrofloora. Seepärast on oluline luua ohutu lahendus pastillide ja närimiskummi kõrvale, mida spreina ja D-vitamiiniga saaks kasutada ka täiskasvanud.

DIGITAL  –  A I D
Meditsiiniline häiresüsteem, mis väljastab ravimeid õigel ajal kroonilise haiguse all kannatavale isikule või vanurile.

U1 / Axis Mundi
Nn tark programmeeritud ülikond, mis analüüsib inimkeha ja selle hetkeseisundit, ning tervendamist ja parandamist vajavad piirkonnad.

 

TÖÖSTUS JA DISAIN

Groveneer
Esimene viimistletud kleebitav naturaalne spoon maailmas. Groveneeri abil saad naturaalse puidu tuua oma koju ja luua unikaalseid mustreid. Lihtsalt kleebi ja ongi valmis!

SUP varustuse rendiautomaat
SUP (Stand Up Paddleboarding) varustuse automatiseeritud rendilahendus, mis võimaldab ühest küljest madalate kuludega alustada viimase aja ühe suurima trenditegevuse/-spordi varustuse rendiäriga ning viib selle lähemale inimestele, kes soovivad SUPimisega tutvust teha.

Vedavad ja juhitavad sisetellingurattad
Vedavad tellingurattad on mõeldud tellingu liigutamiseks, ilma tellingutelt maha tulemata. See tagab efektiivsema ja mugavama töö tegemise.

VooreMET
Omanäolisi ja uuenduslikke põllumajandusseadeldisi ning ka arendusteenuseid pakkuv lahendus kliendi enda juhiste ja soovide järgi.

Wenerest
Vineeraed, mis on uuenduslik ning pilku püüdev kuid samas ka vastupidav ja mida oleks lihtne toota.

CleanMug
Maailmas vähendatakse ühekordsete topside kasutamist ja seoses sellega kasvab üha rohkem korduskasutatavate termostopside populaarsus. Probleem on selles, et puudub lihtne ja kiire topsi pesemise võimalus kohvi tarbimiste vahel. CleanMug pakub kuivauruseadet kohvitopside pesuks.

SmartCup
Tark kohvimasina süsteem, mis teeb kõik kohvitegemise juures teie eest ära. Asetades SmartCupi kohvitermose SmartCupi süsteemiga kohvimasina alla, täidab see teie termose täpselt teile perfektse kohviga, doseerides õiges koguses suhkrut ja piima.

UnKnow
Lauamäng, mis õpetab tootejuhtidele, disaineritele ja ettevõtete juhtidele disainmõtlemise (ja agiilse mõtteviisi) fundamentaalseid osi, mis tihtipeale metoodikate praktiseerimise käigus kahe silma vahele jäävad ja on üldjuhul raskesti õpitavad/arendatavad.

Kyproc
Autonoomne lumesahk, mis tegutseb iseseisvalt ning koristab lund vastavalt vajadusele.

XIV
Mitmetasapinnalise disainiga helkurkanga kasutamine valmistoodetel.

4Nurk
Tark teetass, kus tee valmimimisel maitse ja aroomiomadusi juhitakse mobiilse ÄPPI kaudu. Sa ei pea kunagi enam muretsema tee vamimisel liigse tõmbamise ja või liiga kuuma vee osas! Mobiil juhib just õige soovitud protsessi. Lisaks juhtivate kvaliteetteetootjate soovituslikud retseptid mobiilis.

Future Food
Putukad on tulevikutoit. Idee on toota kilkidest/jahuussidest putukajahu ning turustada välisturgudel.

Babywearing with Love
Eesti esimesi lapsekandmisriideid valmistav ettevõte. Tooteid (joped, mantlid, kardiganid ja pusad) iseloomustab multifunktsionaalsus ja pikk kasutusaeg. Neid saab kasutada nii beebi kui väikelapse kõhul või seljas kandmisel, raseduse ajal kui ka ilma lapseta.

Ryan Tennis Pressure Tube
Tennisepallide rekonstrueeriv rõhutoru, mille abil saab tennisepalle kasutada pikemas perspektiivis. Lihtne ja efektiivne viis pikendada tennisepallide eluiga. Söltuvalt pallide tootmiskvaliteedist ning rõhu langemise astmest esialgsest survest (1 Ba) võtab protsess ca 6-14 päeva.

Makelikethis
Ainulaadne liides, mis võimaldab kliendil üles laadida oma foto platvormile ja kujundada ning proovida riideid, jalanõusid ja muud vajalikku digitaalsel kujul.

 

TURISM JA TEENUSMAJANDUS

SHORTWALK
Mobiiliäpp, mis on abiks reisijaile, kes planeerivad jalutamistuure arvestades nende ajalimiiti. Äpp paneb reisija ajaraamile vastavalt paika täpse jalutamistuuri.

Tuluke24
Hauaküünalde automaatne toide päikese-energiaga, et vähendada vajadust enne surnuaia külastust poes käia.

Shared Mobility
P2P (inimeselt-inimesele) autorendi platvormi, mis ei vaja personaalset kohtumist võtmete üleandmiseks. Lahendus on mõeldud nii sõidukiomanikele, kes soovivad oma kasutult seisva varaga lisatulu teenida kui ka inimestele, kes vajavad aeg-ajalt mugavat juurdepääsu sõidukile.

Washi
Online keskkond, mille kaudu saab tellida riiete, jalanõude ja muude esemete puhastuse.

TRIT
TRIT muudab tõlkija kliendile nähtavamaks, tõlketeenused ressursitõhusamaks ja nende tellimise lihtsamaks. TRITi paindlik platvorm annab kliendile ja vabakutselistele võimaluse kulutada vähem aega paberimajandusele ja keskenduda sellele, mis on tegelikult oluline.

CarCamped
Kokkupandav voodi, mis muudab tavalise sõiduauto matka-autoks. Nädalalõpu väljasõit loodusesse või nädalane roadtrip muutub CarCamped voodit kasutades lihtsamaks – mõne minutiga saad autosse voodi üles seada, pagasi voodi alla mahutada ja oled valmis reisiks.

BronMe
Platvorm, mis viib paari klikiga kokku Teenusepakkujad, kes saavad hallata kõiki oma tellimusi ühes kohas ja Kliendid, kes saavad leida turvaliselt ja mugavalt endale sobiv teenusepakkuja või sisestada enda hange, millele BronMe saadab sobivatele teenusepakkujatele kutse osaleda hankes.

SilenusVein
Hobiveinitegijatele ja tootjatele mõeldud app, mis on mitu ühes tööriist: kalkulaatorid, kohandatud meeldetuletused, märkmed. Toeks veebikeskkond mis aitab tootjatel toodangut müüa ning harrastajatel infot jagada ja juurde õppida ning kohalikku veini osta.

Interaktiivsed reisimagnetid
Reisimagnetid, mis on ühtlasi ka kodu disainielemendid. Iga magnet on esteetiliselt ilus ning varustatud kiibiga, mille abil on võimalik oma reisipilte vaadata.

Turismisihtkoha arendamine
Tehniline lahendus, mis skaneerib objektide/ettevõtete infot ja selle sarnasust erinevatel kontodel/lehtedel nagu näiteks Google My Business, TripAdvisor, Facebook´i ettevõtte oma koduleht jms.

Loosetrails
Tehniline lahendus, mis loeb ja sünteesib infot nagu kellaajad, kontaktandmed ning saadab teavituse, kui mõne turismiettevõtja veebilehel või -kontol on info muutmata. Lisaks skaneerib ja sünteesib ta ka sarnaste objektide infot piirkonnas ning annab teada, kuidas on konkurendid avatud, millal viimati pilte uuendas jms infot.

MUU

Timey
Timey toodab nutikaid “parim enne” märgiseid külmaahela toiduainetele. Plastikust kleepsud muudavad värvi, et näidata, kas toode on hoitud õigel temperatuuril. Kleeps on väike ja seda saab kinnitada nii tootele endale kui ka pakendikonteineritele.

Addlix
Addlix loob turundusinimestest kommuuni, mis lahendab vabakutseliste tööprobleeme, toetades elustiili, mis lubab valida ise oma tööaja ja -koha.

Benefi.me
Benefi.me aitab organisatsioonide äritulemusi ja juhtimiskompetentse kasvatada läbi fookuse seadmise ja distsipliini loomisega.

Otsekalurilt.ee
Veebiplatvorm, mis vahendab Eesti kalureid ja lõpptarbijaid.

CV live keskkond
Videopildil põhinev CV keskus. Tööle kanditeerimine toimub video põhjal ning peale seda toimub live-keskkonnas kohtumine.

Tipit
Ainuke turunduskanal, kus ettevõtete investeering on 100% garanteeritud – muutes kliendid müügimeeskonnaks.

Kaubapaigutuse-kaubakorje abimees
Kauba väljapanijate töö tõhustamine kauplustes. Nn nutikad abilised, mis suunavad töötaja müügisaalis õigesse kohta, kus peab asetsema kindel toode kasutades liitreaalsuse võimalusi.

WorkStroke
Automatiseerimislahendus, mis aitab ettevõtetel hoida kokku aega ja raha. Kogu ettevõtlusega seonduva saab ära teha ühes aknas ja minimaalsete liigutustega.

GoInvite
Äpp seltskondlikele inimestele, mis võimaldab kutsuda endalele külalisi või leida huvipakkuv koht, kuhu külla minna.

O2B
Mugav, ohutu ja kasutajasõbralik tarkvaralahendus, mis mõeldud kommunikatsiooniprobleemidega inimestele, muutes nende ajulained arusaadavaks kõneks.

Lauamäng Alu
ALU on abstraktne ruudustikupõhine strateegiamäng kahele mängijale. Mängulaud on valmistatud puidust ning on täielikult taktiilne, mistõttu on võimalik mängu iseseisvalt mängida ka näiteks sügava nägemispuude või motoorsete häiretega inimestel.

ChessMove
ChessMove on elektrooniline malelaud, mis salvestab mängu käigud ning saadab andmed mobiiliäppi analüüsimiseks. Pärast mängu lõpetamist saab kasutaja äpist kiiresti ja mugavalt järele kontrollida, milliseid vigu ta tegi ning näha juhiseid oma soorituse parandamise jaoks.

99math
99math on õpetaja tööriist, millega teha matemaatikatunnid haaravaks läbi võistluste.

Hunting Season
Hunting Season on orienteerumispõhine mobiilne seiklusmäng, mis muudab senist arusaama sportlikust ja tervislikust eluviisist. Põnevatel aardejahtidel toimub kordumatute radade läbimine ja nutitelefoniga taipu nõudvate ülesannete lahendamine.

FieldCorp
Ehituse eelarvestamise ja projektijuhtimise tööriist, mis viib haldamise uuel tasemele.

EduScape
EduScape arendab välja gümnaasiumi ja põhikooli õppekava teemadele vastavaid teisaldatavaid põgenemistube ja pakub koolidele/õpetajale võimalust neid oma tunni läbiviimiseks laenutada. Õpilased on täiekult haaratud praktilistest ülesannetest, omandades seeläbi paremini vajalikud oskused ja teadmised.

Putlots
Sotsiaalmeediaplatvormi vormis olev online-oksjon.

HIVE – Precision Navigation Systems
Pilvepõhine GPS- ja navigatsioonilahendus, mis on abiks droonidele, robotitele ja teistele seadmetele.

Make it Smart
Nutikas lahendus, mis automatiseerib poeskäimise. Pane kaup korvi, vaata oma ostunimekirja koos kogusummaga korvi peal olevast ekraanist ilma kassase minemata.

CrinaBio
Modulaarsete kasvuriiulite valmistamine vastavalt kliendi soovidele, kaasates kasvusüsteemi kalu, taimi, seeni, putukaid ja vetikaid.

CulturEst
Eestis elavate väikerahvaste keelt ja kultuuri tutvustav kaardimäng. Kaardipakis on kahte sorti kaarte: ühtedelt saab ette lugeda naljakaid lauseid/fraase ning nende tähendust arvata. Teistel kaartidel on mälumängulaadsed faktiküsimused.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: