Top 3 tiimid

Ajujahi 15. hooaja peaauhinna nimel võistlevad 3 tiimi. 

  • Complok

Complok pakub innovaatilist ja lihtsat viisi, kuidas finantsasutused saavad viia läbi kohustuslike rahapesu tõkestamise koolitusi. Meil on erialane kompetents ja meie endi poolt arendatud e-õppe platvorm, mis pakub koolitatavatele kaasava ja innovaatilise õppimise kogemuse. Iga koolituse edukalt läbinu saab blockchain-tehnoloogial põhineva tunnistuse, mille toel saavad finantsasutused tõendada regulaatorile seadusega kooskõlas olemist.

  • Steelmonitor

Koondame oma platvormile teraskonstruktsioone tootvate ettevõtete kasutamata jäänud terasprofiilide laoseisud. Sellega võimaldame ka teistel huvilistel neid osta ning enda laoseisu hallata ja müüa.

  • The Naturist

Crump on maakeeli kanepi-liha ehk Eesti mahekanepist toodetud kuivatatud valgugraanul, mis vee ja panniga kohtudes muutub taimseks super-hakklihaks. Toode taga on 20 aastat tootearendust ning kogukonna tarkusel põhinev jätkusuutlik toiduettevõte The Naturist.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: