Värbamiskuulutused

Ajujahi kolmekümne parema sekka jõudnud tiimid on erinevas arengustaadiumis. Mõni valmistab esmast prototüüpi, osadel on esmased prototüübid valmis ning mõned on juba aktiivselt turule sisenenud. Siinkohal on võimalik tutvuda kõikide tiimide värbamiskuulutustega vastavalt valdkonnale. Võta julgelt ühendust!

Infotehnoloogia

 • BrainText Tallinn

  BrainText otsib oma nooruslikku meeskonda tarkvaraarendajat (back-end arendaja), kes tunneks andmebaasi haldamist ja oleks kursis PDF parsimisega. Oleme siiani kasutanud Java, MySQL ja Spring keeli/veebitehnoloogiaid, kuid oleme avatud ka teistsugustele lahendustele. Text-to-speech API/tehnoloogiate tundmine tuleb kasuks. Palgamaksmine esialgu tagasihoidlik, kuid otsime pikemas perspektiivis meeskonda osalusega entusiaste.
 • BrainText Tallinn

  BrainText otsib pidevalt värbamiseks lahedaid inimesi. Kuigi meil on olemas esimese veebirakenduse arvuti/tableti versioon, otsime front-end arendajat mobiiliversiooni loomiseks. Oleme siiani rakendanud HTML, CSS ja AngularJS. Pikemas perspektiivis tuleb kasuks mobiilirakenduste loomise oskus. Saame madalat palka maksta, kuid see-eest on pakutavad osalused võrdlemisi kõrged.
 • Big Bar Brother Tallinn

  3B otsib oma meeskonda Pokemon Go spetsialisti (Pokemon Group Head). Töö ülesanded hõlmavad endas Pokemon Go virtuaalmaailma integreerimine stuudio projektidesse ning tehniliste lahenduste otsimist ja nende integreerimist. Nõudmised kandidaadile: tase 10 või kõrgem; suur huvi Pokemon Go turunduse perspektiivide vastu; Pokemon Go turunduse trendide heal tasemel teadmine ja huvi AR/VR tehnoloogiate vastu; neuronaalsete võrkude töö printsiipide teadmine; edukade mängijate andmebaas; iOS/Android jaapani temaatiliste äppide loomise soov; pokemoni püüdmise agile-meetodide oskus; andmete kompressiooni kogemus, oskus (pilt, video, heli; stream), kui tead, mis on unity ja milleks seda vaja on, siis on ka hea; java/go/swift teadmine (angular, mysql, php aitavad ka), süsteemide administreerimise kogemus; mitte vähem kul 1000 tundi kogemust mängudes nagu The Legend of Zelda, Super Mario, Donkey Kong. Omalt poolt pakume elamisväärset palka, huvitavaid ülesandeid ja suuri projekte; rõõmsat ja sõbralikku deus4 superprofessionaalide meeskonda; boonuseid; mugavat ja heledat kontorit kesklinnas, kus saab isegi sokkidega käia; kohapeal õppimise võimalust (presentatsioonid, seminarid, loengud); firma korporatiivpidusid köögis ning pokemonide püüdmise võimalust tööajal.
 • Cody Remote

  Cody otsib enda meeskonda front-end arendajat. Kui Sa oled kogemusega front-end arendaja ja tahad alustada aastat produktiivselt, panustada oma aega igapäevaselt tootearendusse ja muuta programmeerimisõpet lihtsamaks? Kirjuta meile!
 • VITS - virtuaalne töökeskkonnaspetsialist Tallinn

  VITS otsib endale Front-end ja Back-end arendajat. Arendusobjektiks oleks VITS (virtuaalne töökeskkonnaspetsialist), mis on veebipõhine platvorm, kus ettevõtete töökeskkonnaga tegelevad inimesed saavad luua omale kasutaja ning koostada ja hallata tööohutusalast dokumentatsiooni. Valmimas on nn screenid, mille alusel on näha, milline see platvorm võiks välja näha ning selle saab arendustöö aluseks võtta. Meie anname VITSale sisulise poole, aga meil on vaja kedagi, kes selle reaalseks tooteks valmis arendab. Nõudmised kandidaadile: teadmised veebiplatvormi arendamises, valmisolek pikaajaliseks koostööks, lahendustele orienteeritus, rõõmsameelne ja eesmärgikindel, kohusetundlikkus ja täpsus. Vastutasuks pakume pikaajalist koostööd meeskonna püsiliikmena, osalust ettevõttes või töötasu (läbirääkimise küsimus), toredaid kolleege, väljakutseid pakkuvat tööd ja võimalust osaleda uue ettevõtte arendamises.
 • Movex Tallinn/Tartu

  Otsime oma meekonda Front- end arendajat, kes valdaks Angular2 ja javascript kirjutamiskeelt. Eeldame loomingulist ja tulemusele suunatud lähenemist. Kelle eesmärgiks on koheselt suur palganumber, siis töö ilmselt ei sobi. Pakume arenemisfaasis väljaõpet ja võimalust häid ideid teoks teha.

Turundus- ja kommunikatsioon

 • Prizza Tallinn/Tartu

  Prizza otsib toiduteadlikku turundajat. Meie kollektiivi on oodatud inimene, kes oskab edasi anda meie toote väärtust võimalikult leidlikult. Ta peaks oskama jõuda kindla ning meie jaoks õige sihtgrupini ja peab oskama erineda konkurentidest. Samuti peaks meie tulevane kolleeg omama teadmisi korrektsest toitumisest ning teadma toiteväärtuste tähtsust. Kanditaadile tuleb kasuks eelnev kogemus turunduses aga kõige tähtsam on soov pidevalt areneda ja õppida. Kui sul on tunne, et sa suudad meie meeskonda täiustada siis ära kõhkle meiega ühendust võtmast.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: