Toetajad

Ajujahi konkurss sünnib era- ja avaliku sektori koostöös, mille ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS). SEB Eesti on olnud Ajujahi partneriks ja peatoetajaks esimesest hooajast. 2016. aastast on Ajujahi suurtoetajaks ka Elisa Eesti, 2019. aastast Maxima Eesti ja 2020. aastast Microsofti Eesti arendus- ja müügiüksus.

Kui ettevõtlikkus on Sinu jaoks oluline teema ja soovid enda teadmiste, nõu ja jõuga uute ettevõtete arengusse panustada, siis tule Ajujahile toetajaks. Räägime lähemalt, miks on Ajujaht äge algatus ja mida Ajujahi toetamine Sulle ja su ettevõttele annab.

Võid mõelda, et aga mida Ajujahi pardale tulemine mulle annab? Pole probleemi, selgitame.

  1. Suurima üleriigilise äriideede konkursina loome kõigile meie toetajatele võimalusi enda töötajate teadmiste ja ekspertiisi tutvustamiseks Ajujahi ja teistes kanalites.
  2. Aitame ideekorje käigus leida just Sinu ettevõttele südamelähedase teema või valdkonnaga tegelevaid äriideid, kellega saad enda teadmisi jagada ja kellest võiks tulevikus kasu olla ka Sinu ärile. Elisa leidis mõne aasta eest meeskonna, kellega jätkub koostöö tänaseni. Maxima koostöö 13. hooaja võitja Pagerriga kestab samuti edasi.
  3. Ajujahi kanalite spekter on lai. Hoolitseme, et Ajujahi toetajana on sinu bränd ka nendes kanalites nähtav ja seostatav Ajujahiga.
  4. Üheskoos loome temaatiliselt põnevat sisu lisaks Ajujahile ka Sinu ettevõtte kanalitesse (sotsiaalmeedia, veeb), mis näitavad ühist missiooni ja tutvustavad Sinu teadmisi ja ekspertiisi.
  5. Koos välja mõeldud erilahendused annavad võimaluse Sinu ettevõttel paista välja kui vastutustundlik ettevõte, kelle jaoks on Eesti ettevõtluse edasine käekäik oluline.

Vaata kõiki Ajujahi toetajaid siit.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: