Top 20 tiimid

Ajujahi 16. hooaja kiirendiprogrammi valis žürii 20 meeskonda, kes jätkavad võistlust Ajujahi peaauhinna nimel. 

Ülevaade iduettevõttest, kes jätkavad oma teekonda Ajujahi ärikiirendis:

DataVie – Täisvastutusteenus andmekaitsenõuete tagamiseks ettevõtetele, kellel puudub ressurss ja teadmised andmekaitsenõuete täitmiseks. DataVie pakub täislahendust teadlikuks tööks isikuandmetega, optimeerides nii ettevõtte ressursse ja luues võimalusi äri edendamiseks ning tõstes ettevõtte usaldusväärsust.

MeetnFly – Uus Eestis loodud tutvumisportaal ja -äpp, mis viib kokku inimesed, kes otsivad õnnelikku püsisuhet. MeetnFlys on põhjalikumad profiilid võrreldes konkurentidega ning kaaslase leidmisel on abiks MeetnFly sobivusskoor.

Fairmus – Globaalse ambitsiooniga muusika kuulamise äpp, mis võimaldab igal maailma artistil ühenduda oma kuulajatega ilma vahendajateta. Fairmus pakub konkurentsi suurtele platvormidele nagu näiteks Spotify.

MindSee – Mitmekeelne AI-põhine empaatiline chatbot, mis toetab inimest psühholoogiliste muredega. MindSee pakub ööpäevaringset, personaalset, hinnanguvaba ja konfidentsiaalset vestluskeskkonda.

Bildly – Ehitustööstusele suunatud SaaS-tarkvara, mis on loodud eesmärgiga parandada projektide kommunikatsiooni, vähendada vigu, ohutusriske ning tõhustada tööd ehitusplatsil.

Glassity – AI-põhine SaaS-tarkvara, mis on mõeldud pilvehalduse jaoks. Glassity annab ülevaate pilve maksumusest ja kasutamisest, aitab organisatsioonidel optimeerida oma infrastruktuuri, võimaldab automatiseerida pilveoperatsioone ning tagada vastavus turva- ja regulatiivsetele nõuetele.

VIID – vanusetuvastus lahendus ettevõtetele, kes müüvad vanuse piiranguga tooteid või pakuvad täisealistele mõeldud teenuseid.

Funki – Keskkonnasõbralik, tervislik, toitev ja allergiavaba alternatiiv lihatoodetele, mis põhineb mükoproteiinil. Funki tooted on kõrge valgu- ning kiudainesisaldusega, meenutades fileeliha tekstuuri.

KIUD packaging – Ettevõte, mis pakub vastupidavast ning taaskasutatud tekstiilijäätmetest pakkematerjali, asendades pakenditööstuses ühekordselt kasutatavat lainepappi ja spooni.

TexPlasts – Idufirma, mis muudab jäätmematerjalid kõrge väärtusega toodeteks, millel on minimaalne süsiniku jalajälg.

Ray Foil – Kompaktne ja kergest materjalist elektriline hüdrofoil (eFoil), mis mahub vajadusel ka seljakotti.

Paul Berg – Ettevõte, mis toodab funktsionaalseid jakke, saapaid ja aksessuaare põhjamaisesse kliimasse igaks aastaajaks.

Mossy – Firma, mis toodab keskkonnasõbralike filtritega õhupuhasteid asendamaks looduses lagunematuid HEPA-filtreid.

Cara Health – Tervishoiu/tehnoloogia idufirma, mille eesmärk on parandada emade tervist ja heaolu kogu rasedus- ja sünnitusperioodi vältel. Ettevõte on loonud uut tüüpi meditsiinipraktika, mis ühendab ennetava traditsioonilise meditsiini täiendavate teenustega.

HopLocal – Ettevõtetele mõeldud platvorm, mis aitab kiiresti ja mugavalt leida sobivaid tiimiüritusi.

Willuwalk – Willuwalki missioon on toetada lapsevanemate vaimset heaolu läbi suhtluse ja füüsilise aktiivsuse. Rakendus aitab lapsevanematel mugavalt ja spontaanselt leida uusi tutvusi, et suhelda samas elustaadiumis inimestega ning vähendada sotsiaalset isoleeritust. Lisaks motiveerib mobiilirakendus olema füüsiliselt aktiivne, mis samuti on oluline osa vaimse heaolu tõstmisel.

Pakoo Packaging – Korduvkasutatav ja vastupidav transpordipakendite lahendus, mis aitab muuta ettevõtted jätkusuutlikumaks, vähendades mittevajalikku ühekordset pakendijäädet.

Cerebrum Hub – B2C veebipõhine õppeplatvorm, mis pakub tulemustele orienteeritud ümberõppeprogramme töötavatele täiskasvanutele.

Baun – Ettevõte, mille eesmärk on muuta ühekordsed poekotid ebavajalikuks, pakkudes taaskasutatavaid ja pandisüsteemil toimivaid poekotte, mis on valmistatud taastöödeldud materjalist.

Esimest korda Ajujahi ajaloos sai üks eelvoorus napilt joone alla jäänud tiimi uuesti võimaluse liituda selle aasta TOP 20-ga, sest nad läbi teinud suure arenguhüppe: 

Raw Edge – Ettevõte, mis toodab 100% naturaalsest köögivilja- aga ka marjamahlast piimhappebakteritega fermenteeritud, probiootilist ning madala kalorsusega jooki, mis ei sisalda kofeiini, kunstlikke lisaaineid ega lisatud suhkrut.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: