Top 100

Ajujahi järgmisesse vooru pääses 105 äriideed. Kõik ideede tutvustused on esitatud muutmata kujul.

 

SOTSIAALNE ETTEVÕTLUS

 

BuzzMe

BuzzMe rakendus saadab mobiilse teate jälakäijale või autojuhile, et rong läheneb, kasutades Beacon Proximity tehnoloogiat.

Koostööõpe

Koostööõppe meeskond panustab noorte vaimsesse tervisesse oma teenusega, aidates keskkooliõpilastel arendada emotsionaalset intelligentsust ja sotsiaalseid oskuseid. Loenguvabalt, kasutades mitteformaalseid õppemeetodeid.

E-lapsehoidja

E-lapsehoidja mängib või õpib koos lastega videokõne vahendusel. Kodukontoris olevad vanemad saavad keskenduda tööle, samal aljal kui e-lapsehoidja püüab lapse tähelepanu ja hoiab teda ekraani ees aktiivsena, mitte passiivse vaatajana.

Perede ja spetsialistide veebinõustamisplatvorm

Idee tuum on lihtne – koguda ühele platvormile psühholoogid, logopeedid, eripedagoogid, tegevusterapeudid, lasteiaõpetajad ja kõik muud spetsialistid, keda lapsevanem vajab laste kasvatamisel mingil ajajärgul.

Ropotty

Aitame vanematel lapsi potil käima õpetada. Loome selleks esimese online-potitreeningu koolituse ja platvormi Eestis.

Entella

Igal aastal lisandub ookeanidesse viis miljonit tonni prügi. Meie tiim Entella lõi pumba Mareen, mis aitab koguda tahket prügi. Kogume merepinnalt oma innovaatilise pumbaga prügi kokku.

TakeMyStuff

TakeMyStuff on rentimiseks loodud turg, mis viib meid jätkusuutlikuma tuleviku poole. Aitame vähendada ebavajalikku tarbimist, lihtsustades harva kasutatavate esemete renti ja paneme need asjad Sulle turvaliselt lisaraha teenima.

Kõnepäevik

Kõnepäevik on rakendus, mis abistab kõiki lapsevanemaid lapse kõne arengu kõige kriitilisema etapi jälgimisel ja toetamisel. Rakendus koosneb kolmest põhikomponendist: kõnepäevik, ülesanded ja väljakutsed.

EatyPal

EatyPal on platvorm, kus kohtuvad Uber Eats ja “Toidu-AirBnb” ideed. Toome inimeste köökidest ja bistroodest kiiresti toidu kohale.

Ecst

Idee on tuua ühe “digipuu” alla kogu ehitust puudutav projektipõhine dokumentatsioon. Luua üks riiklik süsteem mida saavad kasutada eraisikud, ettevõtted ja avalik sektor. Tegemist oleks süsteemiga, mis on riiklikult ühtne ja hõlbustab kõigi (tellija-ehitaja-järelevalve) osapoolte tööd.

Arcedo

Arcedo eesmärk on tuua elu sisse vanadesse hoonetesse läbi ainulaadsete korduvate ürituste korraldamise, kaasates ressurssi nende hoonete taastamiseks.

EKVK TONT

Eesti keele ja kultuurikümbluse veebi-ja kontakt-teenuste pakett. Selle eesmärk on tõsta eesti keele oskust neil, kes ei räägi eesti keelt emakeelena. Nii tõuseb nende kuuluvustunne Eesti riigi kodanikuna. Korraldame vestlusõhtuid eri teemadel.

GamesA4 OÜ

Pakume multifunktsionaalseid, digitaalseid, harivaid ja arendavaid mänge üle Eesti, mis on kliendi poolt prinditavad, meelelahutuslikud, kuid harivad mitteformaalsel viisil. Mänge saab kasutada ka keeleõppeks.  Mängude müümisega kaasneb teenuste pakkumine ja plaanis on luua ka oma rakendus.

InternFlow

InternFlow saab olema keskkond, mis on suunatud praktikantide ja praktikakohti pakkuvate ettevõtete ühendamiseks. Platvorm on eriline selle poolest, et see töötab sarnaselt tööportaaliga, kuid keskendub ainult praktikale.

Innovaatiline liikluskindlustus

Õiglane ja personaalne liikluskindlustuse süsteem, mis kogub andmeid ja hindab liikleja sõiduharjumusi. Selle alla kuuluvad riskikäitumine, liikluseeskirjadest kinnipidamine, kiirendus- ja pidurdusteekond ning päeva jooksul oldud aeg roolis. Kindlustuse hind sõltub nendest teguritest.

ShareCare

Viime kokku professionaalsed hoodajad hoolealustega, kel on erinevad individuaalsed nõudmised.

Taut

Taut on veebiäpp, kus õpetajad saavad 5x kiiremini õpilaste töödele tagasisidet anda. Tagasiside on õppimise mootor #1, aga selle andmiseks kulub palju aega. Tautiga saab töid läbi vaadata ja tagasisidet anda digitaalselt, säästes taaskasutatavate kommentaaridega aega.

Toitly

Toitly on uus keskond, kus aednikud, maaelanikud, noored toidu ettevõted saavad oma tooteid turustada ja müüa.

Ulike

Ulike on kokousobitamisteenus, mis viib inimesi kokku võttes arvesse seda, mis neile sotsiaalmeedias meeldib. Äpi kasutamiseks tuleb vaid oma sotsiaalmeedia kontoga sisse logida, kogu kokkusobitamiseks vajaliku info kogub äpp automaatselt.

ÕEKE, SISSY

Vanurite ja puuetega inimeste elukvaliteedi tagamise süsteem, mis kasutab kõikvõimalikke IT ja muid tehnoloogilisi (arstiteadus, tehisintellekt, rahandus) lahendusi, kliendi kodus elades. Alaline kontakt kliendiga on Skype taolise süsteemi kaudu, kus läbi ÕEKESE saab korraldada kõike toidust kuni arstiabini.

Õnn algab minust

Kui emaks saamine seostub rahu ja harmoonia asemel justkui pideva võitlusega emotsionaalsel sõjatandril, siis on aeg otsida välja salarelv. 30 minutit päevas 100 päeva järjest ehk “Õnn algab minust” on programm (lapseootel) emale, et ta taasleiaks selle, mis uue rolliga kaduma kipub –  iseenda.

SUKKSCRIBE 

Sukapükste tellimine kuupõhiselt.

 

TERVIS JA BIOMEDITSIIN

 

Migrevention

Kas Su pea valutab? Migrevention loob virtuaalse patsiendikeskse peavalukliiniku patsientidele ja peavalu spetsialistidele. Muudame migreenipatsientide ravi personaalseks rakenduse abil.

Münt

Münt toodab looduslikke hambapesutablette, mida hoiustatakse klaaspurgis. Taastäited saadetakse biolagunevas paberkotis, muutes seeläbi hommikurutiini saastevabaks.

Kokito

Kokito on äpp, mis parandab tervist ja aitab sul paremini süües eesmärkideni jõuda. Kui sul on palju tegemist töö ja lastega siis tead, kui tähtis on aktiivne olla ja õigesti toituda. Meie AI ulatab selleks abikäe.

Laguuna Temp

Laguuna Temp on nutikas termomeeter, mis mõõdab kontaktivabalt nii keha-, ruumi- kui veetemperatuuri. Seade on ühendatav äpiga, et kasutada seda distantsilt ning salvestada mõõtetulemusi. Laguuna Temp pakub lahendust just väikelaste vanematele, kes täna mitmeid erinevaid seadmeid vajavad.

Portatiivne desinfitseerimisseade

Arendame välja kompaktse seadme, millega saab kiiresti ja tõhusalt desinfitseerida poest ostetud tooteid. Kauba asetamisel seadmesse tekitatakse keskkond, mis ründab viiruse kestal olevaid peeneid strukruure, mida viirus kasutab paljunemise eesmärgil interaktsiooniks inimese rakkudega.

FitQ Studio OÜ

FitQ on videotreeningute tegemise/müümise platvorm treeneritele ning videotreeningute kaasategemise platvorm igaühele.

 

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA

 

Tamiatics

Tamiatics meeskond arendab aianditele ja agronoomidele tööriista, mis aitab kujundada paremat taimekasvatuse strateegiat. Me pakume andureid ja veebipõhist tarkvara, et kujundada kasvustrateegiaid, mis aitavad suurendada saagikust ning samal ajal vähendada vee ja väetise kulu.

Stardust

Stardust on andmetöötlusplatvorm, mis loob silla firmade ja klientide vahel. Klientidele luuakse digitaalne “andmete rahakott”. Rahakott koosneb mitmest osast ja klient ise valib, milliseid osi ta jagab erinevatele firmadele.

Lexi.Market

Lexi.Market on kaasaegne pilveteenus, mis ühendab kaubanduse valdkonna tarnijad ja jaeketid ühtsesse ökosüsteemi. Platvorm võimaldab tarnijal hallata tooteid, koostada jaeketi nõuetele vastavaid sortimendipakkumisi ja jagada detailset tooteinfot läbi masinliidese.

Konnect

Virtuaalne privaatvõrk ärile, mis nõuab igalt võrku ühenduvalt kasutajalt oma isiku tuvastamist riiklikult aktsepteeritud e-identiteedi lahenduste abil. Pank ei võta enam jutule kasutajanime ja parooliga, sest see pole turvaline. Aga kas eraettevõtete asutusesisesed andmed on vähem tähtsamad?

RawQis

Nutikas otsingumootor-platvorm, mis tuvastab, salvestab ja müüb heliklippe. RawQis kasutab masinõpet ja tehisintellekti, et iga inimene saaks leida, litsentseerida ja osta täpselt sobiliku helifaili ükstapuha mis video jaoks. Head aega, igasugu jamad autoriõigustega.

KRATT Services

Lahendus, mis aitab koostada digiekspertidest projektimeeskonna.

Klapp

Klapp on vabakutselistest spetsialistide arengut toetav tutvumis- ja koostöökeskkond. Klapp aitab sul leida uusi koostööpartnereid. Ta on nagu hea sõber, kes viib sind kokku uue inimesega ja ütleb, miks te võiksite omavahel sobida. Klapp ei vahenda tööampse, vaid kasvatab mikroettevõtteid läbi suhete.

Baltic eSport / MTÜ Narva Küberareng

Meie ettevõtte ülesanne on arendada inimeste huvi küberspordi vastu. Korraldame juba mitu aastat turniire ning praegu me tegeleme sellega, et luua ning hoida küberspordi ökosüsteemi.

Eskrov

Deposiit internetiostude turvalisemaks tegemiseks.

Falconers

Falconers annab kriisisituatsioonis päästjatele värskeimat olukorrainfot läbi mobiilse kaardirakenduse. Võimalik, et selleks piisab olemasolevatest kosmoselaevastikest, võib-olla peame saatma orbiidile oma laevastiku.

Futzero

Mobiili- ja veebirakendus Futzero viib edasi Eesti jalgpallikultuuri. Rakenduses leidub erinevaid töötubasid, õpetlike videosid, postitusi ja mõtlemapanevaid ülesandeid kõigile, kes on lähedaselt või kaudselt seotud noormängijate arenguga.

(G)old

Tinderilaadne äpp, mis ühendab vanurid omavahel, aitab neid toetada ja levitab infot vanurisõbralike tegevusvõimaluste kohta.

GreenLogistics.app

Valmistame uue generatsiooni logistikatarkvara, mis tõstab info läbipaistvust ja kiirendab raha laekumist. Detailne analüütikaplatvorm mõõdab tegevusi ja annab töötajatele reaalajas just temaga seonduvaid soovitusi tootlikkuse tõstmiseks ja kulude langetamiseks. Aitame täita EU “rohelised” nõuded.

Infinder

Infinder ühendab ettevõtted ja startupid mugavalt ja kiirelt praktika soovijatega.

Justscript

Justscript on stsenaristide andmebaas, kuhu pääsevad vaid arvestatava renomeega TV/filmitööstuse liikmed. Stsenaristid peavad igakuise nähtavuse eest maksma. Sellega lahendame korraga stsenaristide nähtavuse ja stsenaariumipuuduse probleemi filmi- ja teletööstuses.

MeetnFly

Kuidas tänapäevases swaipimise maailmas leida seda ühte ja ainust – õiget armastust! MeetnFly viib kokku omavahel sobivate väärtustega ja soovidega inimesed. Äppi registreerides tehakse kasutajaga videokõned, pärast analüüsimist viib äpp kokku sobivad inimesed.

Mentornaut

Platvorm, mis ühendab õpilased sobiva eraõpetajaga kiirelt ja mugavalt. Eraõpetajale oleme toetavaks partneriks ning anname talle võimaluse keskenduda olulisimale – õpetamisele. Esimese kahe kuuga on läbi Mentornauti broneeritud 100 tundi.

Metaverse Station

See on seadmeülene teenus, mis pakub kolme funktsiooni. See on keskne koht erinevate teenuste nagu VRChat, NeosVR, Ambr jmt. vahel. Teiseks on selles ruum, kus inimesed saavad rääkida. Kolmandaks, on sel vestlusrobot.

Morel

Morel on platvorm mugavamaks kodukontori kuluhüvitiste dokumenteerimiseks ning selle tegevuse läbi maksudelt säästmiseks. Kodukontoris töötamise atraktiivsuse tõstmine võib lõpplahendusena aidata ettevõttel kulusid vähendada, sest vajadus kontori järele peaks sellega vähenema.

Nightli

Platvorm, mille kaudu klubi- ja restoraniomanikud saavad liksaks klassikalisele CRM lahendusele parema ülevaate oma klientidest. Külalised saavad aga meie äpis ööelukogukonda luues lõbusa sotsiaalse elamuse.

NUPIK

Nupik on su isiklik transpordiassistent, mis ühendab juba olemasolevad võimalused nagu Bolt ja Yandex Taxi ja annab sulle eri transpordivariantide võrdluse soovitud teekonnaks ja tagasisidet selle kohta, kui palju raha säästsid.

RBTX

Robootikavõistluste läbiviimise platvorm, milles on vertikaalselt integreeritud äriprotsess ja mängulisus.

Ruumikalender

Ruumikalender on omavalitsuste hallatavate asutuste ruumide haldamis- ja broneerimissüsteem. Tööriist aitab nii kohalikel omavalitsustel kui kodanikel saada ülevaadet ja statistikat ruumide kohta ning neid mugavalt broneerida.

SmartBites

SmartBites viib kokku õpilased ja õpetajad, töövälisel ajal ja mõlemale poolele kasulikul viisil. 

Tallihaldjas

Tallihaldjas on tallihaldustarkvara, mis ühendab endas kasutajale ülevaate tema hobustest ja nendega seotud sündmustest ja kasutaja halduses olevatest põldudest. See võimaldab kergesti toota vajalikke kokkuvõtteid endale ja/või PRIAle esitamiseks. Sellele lisandub erinevatest tähtaegadest teavitamine.

Tied-up

Kokkulepete sõlmimise ja haldamise platvorm paaridele, kelle kooselu ei ole seaduse ees reguleeritud (nt. vabaabielu), mille eesmärgiks on turvatunde suurendamine ja selleläbi paarisuhte parendamine.

Äpp, mis aitab leida varastatud jalgratta

Äriideeks on luua äpp, mis aitab sul üles leida varastatud jalg- või tõukeratta. Teenus põhineb nutiseadmesse loodaval äpil. Äpp omakorda on seotud NB-IoT (Narrowband-IoT) tehnoloogial töötava sensoriga, mis aitab tuvastada sõiduvahendi asukoha.

RUEX OÜ

95% elektriautode laadimistest maailmas tehakse kodulaadijates, mis enamus ajast on kasumatata. Meie lahendus võimaldab omanikel teenida lisatulu, on atraktiivne restoranide, hotellide, parkimismajade, korterelamute ja kõigi teiste jaoks, kes tahavad suurendada oma kliendibaasi ja teenida lisatulu.

Furnum OÜ

Furnum on veebiplatvorm, mis ühendab mööblitootjaid tarbijatega, kes otsivad eritellimusel valmistatud mööblit (peamiselt köögid ja riidekapid, kuid mahutame ka muid tarbija tellimusmööblit)

Toetum.ee

Minu plaan on luua veebikeskkond, mis ühendab endas kõikvõimalikku infot erinevate toetuste kohta (infokataloog) ja e-keskkonda toetuste jagamiseks, taotluste esitamiseks ja menetlemiseks. Toetuste jagajatele on suunatud toetusvoorude korraldamise teenus, taotlejatele on info ja tugi taotlemisel.

 

TÖÖSTUS JA DISAIN

 

0pack

Inimesed tellivad pidevalt veebi teel kaupa, mis saabub pakkides. Pakkides on mullikile, vaht või ühekordne plast, mis läheb prügimäele. Me asendame mullikile komposteeritava puidust vedrukujulise materjaliga, mis ei ole kallis.

BuildSyn

BuildSyn on keskendunud element- ja moodulmaja lahenduste ehitustarneahela optimeerimisele ja võtmevalmiduse lahenduste hankimisele.

bepolar OÜ

bepolar clothing hakkab tegelema kahtepidi kantavate riiete valmistamise ja müügiga. Üks pool on lihtne ja minimalistlik ja teisele poole on prinditud digiprindis trükk. Meie kahepoolse toote valmistamise materjalikulu on sama kui ühepoolse eseme valmistamisel.

CloudFlakes

ClowdFlakes tegeleb uue generatsiooni snäkiga. Oled kunagi tahtnud süüa helbeid piimaga, kuid kodus pole piima või sul on laktoositalumatus? CloudFlakes on lahendus! Helbed, mille sees on laktoosivaba, vitamiinirikas ja kasulik pulber, mis lahustub vees. Olgu see kiire hommiku-, lõuna või õhtusöök.

MAIKI

Idee on suunatud metsataimekasvatajatele, kellele loome põllumeeste eeskujul Põlluraamatu, mida on lihtne hallata ja mis saaks tulevikus kõikidele kasutamiseks ühtse vormina. Selle kaudu on lihtne ja kiire esitada aruandeid, teha kokkuvõtteid ning see annab hea ülevaate hooajal toimunust.

Nupu Learning OÜ

See on õppetahvel – magnettahvel, kuhu peale saab kinnitada erineva temaatikaga ja õppepostreid, mille peale sobitada  omakorda vastavaid magneteid. Nii saab õppida värve, kujundeid, loomade elupaiku jms. Uudse tootega brändituntuse kasvades toome turule ka teisi õppevahendeid (kaardid jms)

Rookuusk

Juba keskajast peale kaunistati aasta kõige pimedamal ajal oma kodusid pilliroost või viljakõrtest 3D-geomeetriliste kujunditega. Täna on dekoratsioonideks päris kuused ja plastikust kuused, mis kumbki ei ole keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik lahendus. Pilliroost “kuusk” säästab puid!

 

LOOMEMAJANDUS

 

Billionart

Billionart on innovatsioon kunstimaailmas, kus saab kunsti jupikaupa osta ning müüa. Nüüd saab ka tavainimene soetada endale tüki Konrad Mäe maalist ja tellida originaalteosest repro, mis omanikustaatust meelde tuletab.

E-Beebikool

E-beebikool on platvorm, mis toob beebikooli värskele lapsevanemale audio/video materjali vahendusel koju kätte. Tänu e-beebikoolile saab vanem ajastada arendava tegevuse just talle ning beebile sobival ajal ja kohas.

TeatriTop.ee

TeatriTop on äpp, mis võimaldab olemasolevaid teatrietendusi hinnata ja kommenteerida ning läbi tekkinud edetabelite ka etendusi paremini üles leida. Seal on võimalik ka pileteid osta, saada soodustusi ning infot tulevaste ürituste kohta.

Valhet

Valhet on loodud, et aega kokku hoida. Inimesed teevad tuhandeid pilte aga neil ei ole aega neid sorteerida, töödelda või veel vähem neist midagi füüsilist luua. Sina ainult pildista ja meie teeme kogu ülejäänud töö ära, andes tagasi sulle sinu aja.

Elamuskontserdid

Kontserdisari, kus kuulajad on silmad kinni, kuid mille jooksul tekitatakse erinevate meelte ja tajude abil tunne maailma eri paigus viibimisest. Erinevates kohtades olemise tunnet aitavad tekitada konkreetsele paigale iseloomulikud helid, muusikastiil, lõhnad, temperatuur, tuul jne.

 

TURISM JA TEENUSMAJANDUS

 

Personal Virtual Travel Guide

Telefonis on rakendus, mis koostab turistidele põneva ringreisi. See arvestab ta asukohaga, huvidega ja ajalise plaaniga. Tuur võib kesta 2 tundi või terve päeva. Kõik tutvustav jutt tuleb audio teel klappidest. Teeme linnade ringreisid põnevaks ja meeldejäävaks.

Sea Trip

Sea Trip on digitaalne lahendus, mis pakub veesõidukite juhtidele kõige optimaalsemaid marsruute, kasutades satelliitandmeid ja erilisi andureid.

Külas

Külas on virtuaalne turg, mis toob kokku piirkonnas elamusi otsivad külastajad, kohalikud elanikud ja ettevõtted, kes soovivad jagada autentseid kogemusi. Külas on lahendus, mille abil saad tunda päevaks või kauemgi end päriselt kohalikuna.

Antistress

Aitame stressis inimestel vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja saada positiivset laengut purustades nõusid, ning teenime raha igasuguste Antistress pakendite müümise kaudu. Telefoni vastu seina viskamise või laua ümberlükkamise asemel saate lihtsalt tulla ja elutuid asju purustada.

Robot4Work

Robot4Work pakub inimesesarnaseid robottöötajaid poesisestele väljapanekutele, messidele ja muudeks turunduseesmärkideks. Meie robot oskab räägib loomuliku hääldusega 48 keelt. Inimrobotiga on turundamine väga lihtne ja efektiivne, sest see tõmbab inimesi ligi.

Sinu Köök

Sinu Köögist saab rentida köögiruumi ja -tehnikat, millest tunned puudust hooajaliselt või mis tavalises pere köögis võtaksid tarbetult palju ruumi ning saaksid ebaõiglaselt vähe kasutust. Samuti korraldatakse Sinu Köögis erinevaid toidualaseid töötube, kuhu vajalik tooraine saadakse väiketalunikelt.

Parkngo

Keskklinna piirkonnas parkimiskohtade defitsiidi lahendamiseks mõeldud äpp, mis võimaldab eraisikutel rentida välja oma isikliku parkimiskohta ajal, kui nad seda ise ei kasuta. Nii saavad tühjalt seisvad parkimiskohad omanikele passiivselt tulu teenida ja parkijad parkimiskohta ette broneerida.

Humble Meal

Humble Meal sündis kui kaks sõpra said aru, et oma kiireloomulise elu tõttu telliti õhtusöögiks üha rohkem take-away toitu.  Samas oli see menüü väga üksluine ja “junk”ilik. Meile meeldis selle lihtsus aga tahtsime “päris toitu”, mida pakuksime heameelega ka nii sõpradele ning oma perele ja lastele.

 

ENERGEETIKA JA KESKKOND

 

Sunmill

Sunmill arendab platvormi, mis võimaldab panustada taastuvenergiale üleminekusse ning teenida tulu päikeseparkide rajamisest, ükskõik kus. Toome kokku inimesed ja ettevõtted, kellel on tühjana seisvat maad või katusepinda ning investorid, kes soovivad taastuvenergiasse investeerida.

DeepPeat OÜ

Töötame välja turbamatte, mida saab kasutada nii vesikeskkonnast kui ka kuivkeskkonnast õlireostuse korjeks. Mati sisemuses kasutame Eesti vähelagunenud kuiva turvast ning püürise osas kasutame taimekatteloori materjali. Matid on ümbertöödeldavad ning taaskasutatavad.

R.P.C

Uue komposiitmaterjali loomine  kaevandnusjäätmetest ja prügiplastikust. Oma esialgseks turuks oleme valinud ehitusmaterjalide tootjad, kuid suures pildis on meie potensiaalseteks klientideks ettevõtted, kes kasutavad tootmises plastikud.

LITHIUM UP

LITHIUM UP suunab uuele ringile kasutatud kuid elujõulised liitiumakud, et nende elueast maksimum võtta. Akud on pärit nii elektriratastest, -tõuksidest, -autodest, tööriistadest. Meie akude testseadmega saame jäätmejaamade abil akud koheselt sorteerida ja kasutusse võtta roheenergia salvestamiseks

Agrivertical

Agrivertical’i tiim tegeleb vertikaalseks taimekasvatuseks mõeldud seadmete arendamisega. Arendatav seadmetekomplekt peab rahuldama aastaringse vajaduse värskete köögiviljade vastu ning olema kuluefektiivne.

 

MUU

 

CogniSpot

CogniSpot on koolidele, lasteaedadele ja peredele suunatud täiendava toe haldamise, pakkumise ja nõustamise platvorm. Eesmärk on toetada lapsega seotud osapoolte vahelise tugeva tugivõrgustiku loomist, nende ühtsesse infovälja toomist.

Innovaatilise helkurniidiga kangast rõivad

Spetsiaalne naturaalne kangas on valmistatud lambavillast ja uuenduslikust helkivast materjalist, mis aitab hoida sooja ja paista pimedas silma.

Vedu24

Platvorm, kuhu koondatakse veokite tühivedude reaalajaline andmestik. Logistikutel oleks võimalik eraldi vedude asemel rohkem ära kasutada tühjalt tagasi sõitvate veokite ressurssi, hoida seeläbi kokku kulusid, säästa keskkonda ning vähendada maanteede liikluskoormust.

Impact Manager

Tulenevalt uue põlvkonna investorite, juhtide ja klientide eelistustest juhivad äriettevõtted üha rohkem oma sotsiaalset ja keskkonnamõju. Tööriist Impact Manager aitab ettevõtte tasandil mõju infot koguda, agregeerida, analüüsida ja esitleda (sh rahvusvaheliste raamistike järgi nagu SDG-d ja IRIS).

AdWin

Toode Winren viib omavahel kokku rahvarohketel tänavatel elavad korteriomanikud ja ennast välimeedias reklaamida soovivad ettevõtted. Korteriomanikud saavad platvormi kaudu rentida ettevõtetele välja oma aknapinda, teenides ise seejuures lisatulu ja võimaldades ettevõtetele reklaamida ennast välimeedias.

Fudler

Fudler on platvorm, kus restoranid saavad müümata jäänud toitudele soodsama hinnaga ostja leida, et vähendada toiduraiskamist. Praegu visatakse Eestis ära ligi 13 miljonit kilogrammi heal tasemel valmistoitu.

Eventive

Eventive loob interaktiivseid 3D-mudeleid ürituste toimumise kohtadele, et lihtsustada planeerimise protsessi. Ürituste planeerimine ilma sündmuspaika reisimiseta on nüüdsest võimalik.

Dexi

Dexi on mobiilirakendus kaine autojuhi tellimiseks ning on suunatud inimestele, kes eelistavad enda autoga liigelda. Dexi peamine eesmärk on vähendada joobes ning väsinud peaga autojuhtide arvu liikluses.

Digiõps

Digiõps koondab ja vahendab pädevaid õpetajaid ja muude valdkondade spetsialiste, kellel on soov ja tahe pakkuda digikontakttunde õpiampsude (tavatunni rikastamiseks) ja/või õpipakettidena (aineõpetaja puudumisel ainetund veebis pikema perioodi jooksul).

Aufort

Aufort arendab platvormi, mis annab kullale reaalse kasutusotstarbe – seda osta/müüa, hoiustada, laenata ja maksevahendina kasutada. Aufort kombineerib kulla plokiahela tehnoloogia ja epoe platvormiga, mis teeb selle läbipaistvamaks ja lihtsamini kasutatavaks. Visioon on kasvada uue ajastu kulla pangaks.

CommSensor

CommSensor on abivahend eakatele, kuulmispuudega ja tavalistele peredele. Seade muudab suitsuanduri signaali valgussignaaliks ja 520 Hz helisignaaliks. CommSensorid suhtlevad omavahel üle raadioside ja suudavad edastada signaali otse kohalikku päästekomandosse.

HoloFitZone

HoloFitZone on hologramm fitness treener, mõeldud eelkõige koduseks kasutamiseks. See on uus ja innovaatiline võimalus treenida kodus turvaliselt ja valida endale meelepärane treening laiast valikust. Sobib igale poole – seade on saadaval kolmes erinevas suuruses.

Rent Together

Korteri/hotelli/villa rentimise platvorm, mis võimaldab mitmel huvilisel koos puhkepaiga rentida. Täna selline võimalus puudub ning üksi rentimine on kallis lõbu, mis paljudele üle jõu käib. Jõud ühendades on valikuid ning võimalusi rohkem.

Täiuslik karjäär

Täiuslik Karjäär arendab täisautomaatset coachinguprogrammi, mis aitab inimestel vähendada tööstressist tingitud ärevust ja tervise probleeme, andes selgust, milline töö teeb programmi läbinud kliendi õnnelikuks.

EduLog

We want every student to get the best possible education that they can. Studies have shown that students who are engaged in classroom activities, learn faster and retain the information longer. We are building tools that enable teacher to measure and improve the classroom engagement.

Multikey

geolocation based language learning and practicing  social network “Multikey gives all  features in one – under your fingertips:chat and meet in real life, go out attend friendly, places and events, study online with a teacher with an innovational neuroscience-based, coaching system, find the best offline and online courses

World Rackets

Reketialale ülemaailmne harrastusmängijate platvorm, mis sisaldab reketiala ühist rankingsüsteemi. Proffidel on rankingsüsteemid olemas, AGA neid on alla 1% mängijatest. 

Harrastajate turg on katmata: tennis 80+, sulgpall 200+, lauatennis 300+, squash 20+ ja padel 20+ miljonit harrastusmängijat!”

Beams&Breakfast

Kohvik, kus inimene saab valgusteraapiat sööki nautides. Eesti on päikesevaene maa, kus pime hooaeg kestab 9 kuud. Igal elanikul on D vitamiini puudus ja paljudel tekib hoaajaline depressioon. Toitaineterikkas hommikusöök ja korralik valguse doos on tegusa, ärksa ja energiat täis pimehooaja retsept.

EErfolg

EErfolg on üleriigiline eraõpetamisteenust pakkuv platvorm, kuhu on koondatud usaldusväärsed lokaalsed eraõpetajad, ning meie platvormil on võimalik kiiresti leida endale sobiv eraõpetaja (erinevate otsingufiltrite abiga) ja vajadusel ka koheselt broneerida eratund ning tasuda selle eest.

Fixpark

Fixpark on interneti platvorm mis võimaldab veebilehe omanikel kontrollida oma veebi rakenduste vastavust küberturbe standarditega. Määrates potentsiaalse kahju suurus ning selle parandamiseks vaja minevad kulud.

Qcoach

Coaching on äärmiselt efektiivne, aga samal ajal kulukas. Isegi algajast elutreeneri tund maksab keskmiselt üle 100€ ja programmid koosnevad mitmest sessioonist. Seetõttu ei ole coaching paljudele kättesaadav. Me oleme loonud digitaalse platvormi, et muuta coaching kättesaadavaks ja taskukohaseks kõigile.

 

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: