Top 100

Ajujahi järgmisesse vooru pääses 104 äriideed. Kõik ideede tutvustused on esitatud muutmata kujul.

ENERGEETIKA JA KESKKOND

Fölter
Eramajade korstende otsa paigaldatav filter, mis püüab kinni tahma.

Lihtsprei
Peale värvitav päikesepaneel.

Off-Grid Integrator
The Off-Grid Integrator is a smart device that reduces the cost of living on battery power (off-grid homes, yachts, RVs, etc.) by 25% – 50% while making it easier and more efficient. AI and IoT optimally control the flow of energy in the system, maximizing component lifetime and ease of use.

PrügiBinGo
PrügiBinGo on tööriistakast, mis aitab jäätmenõustajatel ja -valvuritel selgitada välja, seirata ja tõsta jäätmehoolduseeskirjade ja -määruste täitmise taset. Ühtlasi on tööriistakastis selliseid tööriistu, mis aitavad lihtsustada ja motiveerida elanike jäätmete liigiti kogumist ja ringlussevõttu.

Prügihunt
Insenertehniline lahendus igapäevase pakendiprobleemi kaotamiseks, eesmärgiga vältida pakendite pihustumist keskkonda ning vähendada kulutusi prügiveole.

Ropotty
Meie aitame vanematel lapsi potil käima õpetada. Selleks loome potitreeningu programmi, mis koosneb interaktiivsest potist, harivatest laste lauludest ja raamatutest lastele ning harivast äpist vanematele. Läbi terviklahenduse, võtame vanematelt ära vastutuse, et kuidas potitreeningut läbi viia.

SolleyTech
SolleyTech toodab mini ja midi suuruses PV-disaintooteid, et väikeste tükkide kaupa muuta elektritarbimist CO2-vabaks. Tootesarja esiktoode on inimesesuurune päikesepuu. Eksklusiivse disainiga päikesepuu sobib aeda ja terrassile ning katab ca 1/8 keskmise majapidamise elektrivajadusest.

WhatPackage
Meie teenus on rahvusvaheline platvorm pakendivabadele poodidele, mis võimaldab neil teha pakendivaba toidu kojuvedu. Toit toimetatakse jätkusuutlikku transpordilahendust ja korduskasutatavaid panditaaraga pakendeid kasutades kliendini. Tagastatud pakendid pestakse ja kasutatakse uuesti.

 

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA

Alfred
Alfred on infotehnoloogia suunitlusega ettevõtetele loodud rakendus, millega on mugav juhtida ja hallata ettevõtte infoturbeprogrammi kõiki aspekte alates dokumentidest kuni igapäevaste toiminguteni.

Aligner
Tekstide tõlkimine erikeeltesse on kallis ja aeganõudev protsess. Rakendades tehnoloogiat suudame muuta seda 7 korda kiiremaks. Aligner on tarkvara, mis võimaldab tõlkida ligi 140-sse keelte ning uuendada tõlgitud tekste kiiresti ning mugavalt.

Beautify
Platvorm, mis ühendab omavahel kliendid, salongid ja iluteenindajad. Kliendid saavad läbi rakenduse broneerida erinevaid iluteenuseid (ka koju), osta tooteid, osaleda koolitustel ja hakata modelliks (Näiteks keegi soovib meikimise vms jaoks modelli). Salongidele pakuma tasuta müügi ja haldustarkvara

DriveX
DriveX automatiseerib sõidukiinspektsiooni – tuvastab kaamera ja tehisintellekti abiga visuaalsed defektid ning fikseerib sõiduki seisundi autoanalüütika abil.

Flatexe
Lihtne ning dünaamiline pikaajaliste korteri rentimise platvorm

Gattai – One time ID verification platform
Gattai is creating a one-stop ID verification platform. We help Fintechs scale by making their KYC reusable and compatible,  empowering users to reuse their ID check to access other services too.

Hesu
Viime kliendile tervisliku ja maitsva roa koju, et tal oleks rohkem vaba aega ja vähem stressi.

investart.today
Investart.today on investeerimisplatvorm kunstihuvilistele, mis võimaldab kiiresti ja mugavalt osta ja müüa kunsti. Kunsti saab osta nagu aktsiaid. Seinale saab soovi korral riputada repro, mis peale emotsionaalse impulsi ka positiivset rahatootlust meelde tuletab.

Kalastusäpp Fishter
Täiuslik kalapüügiäpp harrastajale koos kaartide, ilmaennustuse, nippide-soovituste, e-poe, foorumite, kala-tuvastuse, isikliku püügiajaloo, võistluste, kogukondade, sotsiaalmeedialiideste ja toetavate teenuste pakkujatega (paadirent ja hooldus, kalagiid, kohalikud teadjamehed, influencerid).

KYC-Pass
KYC-Pass on ehitanud tööriista, mis võimaldab digitaliseerida iganenud viisi teha juriidiliste isikute taustakontrolle, automatiseerides kaasnev protsess. Antud lahenduse on kuni 99% kiirem kui senised levinud, ning tänu automatiseeritusele on võimalik teha seda kuni 99% vähema inimressursiga.

LeanWorks
LeanWorks is an online application to digitalise and automate building process in highly fragmented construction industry. The key objectives are to (1) increase labour efficiency, and (2) automate construction site management, benefitting construction workers, real estate developers and government.

Lelu       
Lelu app allows parents, nannies, grannies and au pairs find other active kids locally and pick perfect little playmates based on age, gender, interests and  temperament!

Medical Vending Machines (MVM)
Innovaatiline kaugmüügiplatvorm ravimite jaemüügiga tegelevatele ettevõtetele, et pakkuda füüsiliselt apteegist odavamat ja kättesaadavamat lahendust

Mogul
Moguli eesmärk on teha kvaliteetne ajakirjandus kättesaadavamaks tarbijale samas tõstes liiklust väljaannete domeenides, võimaldades viimastel tõsta tasulise sisu osakaalu ning anda väljannetele rohkem infot nende lugejate kohta. Seda infot saab omakorda kasutada nii sisu kui reklaami parandamiseks.

Netikool
Idee on tuua turule e-õppeplatvorm NetiKool.ee, mis võimaldaks koduõppel olevatel õpilastel omandada haridust tavaõppijatega võrdsel tasemel oma asukohast sõltumata. Lisaks saavad selle kaudu oma katkenud haridusteed jätkata täiskasvanud, kellel puudub gümnaasiumiharidus.

Now I Rent
Luua internetikeskkond viimaks kokku inimesed, kes soovivad oma puhkuse veetmiseks täisteenust ja firmad, kes pakuvad erinevaid individuaalseid teenuseid.

Prebook24
Aitame teenuseosutajatest väikefirmadel, FIEdel ja ettevõtluskonto kasutajatel luua, hoida ja väärtustada kliendisuhteid, võimaldades neil lihtsalt ja paindlikult kasutada kõiki kaasaegseid e-lahendusi nagu SMS-meeldetuletused, veebibroneeringud, eripakkumised jpt nende konkurentsivõime tõstmiseks.

Project54
Keskkond, kus kõik alustavad ettevõtted (eriti startup’id ja tarkvara arendusfirmad) saavad testida oma uusi funktsioone või arendusi testkasutajatel, kes vastavad nende nõudmistele.

Reactional Analytics
Eesmärk on võimaldada kõnelejal saada tagasisidet publiku reaktsioonist reaal ajas, aidates analüüsida enda sõna kasutust ning tuvastada teemasid, mis vaatajaid kõige enam kaasa kisuvad.

Romance Rund
Mobiilirakendus, mis on kasutajale isiklikuks romantika-tegevuste planeerijaks ja organiseerijaks.

Sayv
Sayv on startup, mis ühendab omavahel digitaalse ajastu ja ökoloogilise mõtteviisi. Loome kombinatsiooni frantsiisist, digitaalsest rahast ning viime selle sinna, kus seda hetkel kõige rohkem vaja on – meie planeedi päästmiseks ning inimeste tarbimisharjumuste muutmiseks, mis aitaks planeeti.

Shipper OÜ
Shipper on deposiit teenus, mis muudab võõrastega veebis kauplemise turvalisemaks.

TrickyTask
TrickyTask viib kokku inimesed, kellel on soov teha tööd ning inimesed, kes vajavad abi igapäevaste ülesannetega/kohustustega (remonditööd, lapsehoidmine, aiatööd, kolimine jms).

WedWeb
WedWeb on pruutpaaridele “teekaaslane taskus“ pulmade planeerimisel ja pulmakorraldajatele ühtne töökeskkond korralduses olevate pulmade haldamiseks. WedWeb teeb pulmade planeerimise lihtsaks ja kergesti hoomatavaks olles samal ajal nii töövahend, kui ka inspiratsiooni ja kontaktide allikas.

WOODSPOT OÜ
Ideeks on veebipõhine platvorm,  kuhu tuuakse kokku kõik metsamaterjaliturul tegutsevad ettevõtted.  Pakume ettevõtetele võimalust jagada platvormil hinnainfot ning samaaegselt olla ise kursis turu hetkeolukorraga. See teeb infohaldamise ettevõtete jaoks kergemaks ja turu läbipaistvamaks.

YuMuuv
We are creating a platform where employers can create physical activity challenges and give out benefits to their employees who reach a certain health level.  We mediate objective psychical activity data in simple, united and reliable way.

 

LOOMEMAJANDUS

FurniFlip
Vana mööbli ostmine ning mööblile uue välimuse,disaini ja otstarve loomine. Taastame ning loome uue mõtte äravisatavale mööblile ning teeme sellest väärtusliku disainelemendi ruumis. Teeme koostööd Eesti noorte disainerite ja mööbli restaureerijatega, et ka igal esemel oleks omaette lugu.

Tekikoda OÜ
Kasutatud PVC reklaambänneritest praktiliste ja ainulaadsete igapäevaelus kasutatavate kottide valmistamine

Muusika beebile
Rakendus (app) /veebileht, mis pakub imikule/väikelapsele sobivat emakeelset laulu- ning muusikarepertuaari.

moodEE
Our company moodEE provides AR-based fashion assistance to young people with limited time or knowledge about styling. The solution is offering 3D modeling which takes into account the body type and based on that combines customers’ existing clothes in new trendy ways.

Hdrones
Hdrones is a commercial and industrial drone delivery services company. Hdrones initiate the revolution of delivery, based on electric hand free drones provided with GPS system, Electronic speed  Controller and Collision avoidance sensor to create massive fleet management solving the last-miles logistic issues for the best value and primordially to save lives.

Avitan Majad OÜ
Nullenergia hoonete ehitus.

Know One Production
Know One Production focuses on creating interactive videos to help educate and entertain viewers. Our goal is to produce an interactive video to highlight the cultural experience of being in Tartu. This will allow foreign viewers to experience Tarty before physically experiencing this Town.

 

SOTSIAALNE ETTEVÕTLUS

‘Lapsepõlv”, Integreeritud keskkond
Idee on viia kokku eakad ja lapsed ühte ja samasse keskusesse. Luues keskuse eakatele ja lastele, kaasates ka  erivajadustega lapsi.

“Erilised purjetajad”
Purjetamine kui arendav ja teraapiline tegevus erivajadustega ja sotsiaalsetes katsumustes inimestele spetsiaalselt disainitud purjekates. Need on lihtsaminini juhitavad ja ei lähe ümber. Lisaks hobitegevusele ja algõppele võimalik areneda võistustasemele.

(4est) Forest App by Cooltive
Forest App – a lifestyle app, that promotes awareness about climate change, enforces better consumption habits and supports tree planting through a value-exchange model allows to reduce carbon footprint in a fun an unconventional way through a gamified experience.

A Story
Meie idee on luua rakendus 5-9 aasta vanuste laste jutustama õpetamiseks animeeritud pildiseeriate abil, mis on kasutatav ka erivajadusega laste suhtlema õpetamisel.

Around the Table
Around the Table on äpp, mille kaudu saab liituda kohaliku pere koduse sööminguga.

BuzzMe
Vehicle-to-Pedestrian (V2P) communication app BuzzMe saadab teate jälakäijale või autojuhile, et rong läheneb.

CommuniCare
CommuniCare on suhtlusvõrgustik mis on loodud läbi inimvaheliste suhete ja tehnoloogia. Meie eesmärk on soodustada eakate suhtlust välismaailmaga ja teha nende viimased eluaastad väärikaks.

CompAct
CompAct is helping companies act, sustainably! CompAct provides an interactive & motivational toolkit for companies helping their employees form sustainable behavior habits. At the same time cutting down costs, building a responsible brand, and increasing employee engagement.

HectorCollector
Teeme klassiraha kogumise platvormi, et digitaliseerida raha kogumine ja haldamine ning luua ühine inforuum, kus saavad kokku klassiraha ning teenusepakkujad tagamaks lastele suunatud ürituste korraldamisel ja vaba aja sisustamisel mitmekülgne valik abistamaks nii õpetajaid kui lapsevanemaid.

Köömen
Ettevõtte keskmes on arenguprogramm, mis toetab pagulaste tööturule sisenemist ja aitab alustada karjääriga Eesti toitlustusvaldkonnas. “Köömen” pakub autentset rahvuskööki programmis osalenud pagulaskokkadelt – ettevõtte pakub catering teenust ning korraldab kokanduskursusi pagulaste koduköökides.

Küla Keset Linna – kohtumiste ja koostöötamiskeskus lastehoiuga
Küla Keset Linna pakub laste (eelkõige kuni 1,5a) vanematele Eestis seni enneolematu võimaluse kasutada korraga mugavaid koostöötamisruume, saada nõu ja luua kontakte oma äri või muu töö edendamiseks, samal ajal teades, et laps on sealsamas hoitud ning vanem saab alati lapse juurde minna.

Lasteaed – eakatekodu
Lasteaed – eakatekodu on organisatsioon, kus on loodud nii füüsiline kui ka vaimne keskkond generatsioonide vaheliseks koos olemiseks ning õppeks. Seeläbi loodakse lisandväärtust nii eakatele, tõstes nende elukvaliteeti, kui ka lastele, luues neile keskkonna õppimaks eakatelt ning eakatega koos.

Life Patch
Life Patch on kleebis, mis lisatakse päästevestile või muule isikuga kaasas olevale rõivaesemele. LP ülesanne on edastada vette sattunud ja hädaolukorras inimese asukoha koordinaadid selleks, et pääste võimalikult kiiresti õigesse kohta suunata ning suurendada elupääste tõenäosust.

MTÜ Emale
Soovime luua äppi, mis aitab koduvägivalla ohvritel tunda ära vägivalla märgid, koguda tõendeid, mis aitaks neid Eesti seaduste kontekstis ja leida toetust ning abi vägivalla lõpetamiseks.

PLATVORM
Platvorm on keskkond, kus ettevõtjate ja õppurite infovahetuse keskkond. Platvorm kus praktika kohti vajavad õppurid, või muidu erinevaid lühiajalisi  kogemusi otsivad isikud ja praktika kohti pakkuvad ettevõtjad leiavad enda jaoks vajaliku info ja saavad ühendada oma jõud.

Puhastusteenindajate platvorm
Puhastusteenindajatele suunatud kolmeosaline platvorm: tugigrupp (kommuun), õpikeskus (e-koolitused) ja töölaud (web-app paremaks klientide teenindamiseks). Platvorm toob üksi töötavad puhastusteenindajad kokku, aitab tõsta konkurentsivõimet läbi koolituste ja klienditeeninduse automatiseerimise.

RealTeach
Õpingute raames ei saada toetavat ülevaadet erinevate ametite sisudest ja valikutest. Töövarjupäev ei paku head lahendust. Tahame luua simulatsioonimängudel põhinevat ametite varjutamise platvormi koostöös erisektorite ettevõtetega, et õpilased saaksid võimaluse teha paremaid eriala valikuid.

Supermom OÜ
Supermom OÜ pakub mänguasjade renditeenust Eesti lastega peredele. Mänguasjade kogus sõltub soetatud rendipaketist (4/6/8) . Ettevõte rendib vaid kvaliteetseid,vastupidavaid ning lihtsasti puhastatavaid mänguasju, mis on eelkõige arendavad ja lapse eale sobivad ning mida ei saa Eesti turult soetada.

Väärikalt Tööturul
Eksklusiivprogramm vanemaealistele töötajatele, et toetada nende inimväärikat jätkamist tööjõuturul. Programmi eesmärk on läbi koolituste, tugivõrgustiku ja teadlikkuse tõstmise suurendada vanemaealiste konkurentsi tööjõuturul. Vanemaealisest töötajast turul hinnatud tegijaks!

Zest
People with disabilities who have unique skills gain market access through Zest platform.

 

TERVIS JA BIOMEDITSIIN

CureAssist
AI-powered digital hospital to provide on-demand health assessment, remote diagnostic & care. CureAssist enables users, regardless of their location to get first-level assessment of their health using an AI-bot – consultation with a doctor remotely, access to diagnostic labs, home delivery of medicines, care@home & preventive care services.

Digital rehab
Aidata inimesi haiglast väljakirjutamisel jätkata rehabilitatsiooni. Pakkuda nendele inimestele ühist digitaalset platvormi, mis hõlmab informatsiooni nende taastusraviplaani kohta – treening- ja ravimiplaani, riskifaktorid, võimalikud teenused, mida neil võib vaja minna taasturravi käigus.

DTURN- Aktiivne lahendus teist tüüpi diabeedi ennetamiseks ja peatamiseks
DTURN on nutiaplikatsioonipõhine ennetava meditsiini süsteem teist tüüpi diabeedi(T2D) ennetamiseks ja peatamiseks, mis aitab T2D ja eeldiabeediga populatsioonil luua uusi diabeedivabasid elustiiliharjumusi kombineerides ajakohase elustiiliteaduse AI ja efektiivseima harjumuste loomise süsteemiga.

Recovery Companion
Recovery Companion is a peer-to-peer application that matches cancer patients based on similar interests, diagnosis and treatment phases to help them connect and share their journey along with mentor-mentee opportunities.

 

TÖÖSTUS JA DISAIN

FlagDay
Tark lipuheiskamissüsteem, mis täidab eeskujulikult meie eest meile seadusega pandud kohustuse.

Funktsionaalsed laste talveriided
Soovin välja töötada mugavad, lihtsasti kasutatavad ja turvalised talveriided beebidele ja väikelastele. Need aitavad vanematel lihtsamini väikelaste hügieenitoiminguid  teha ning muudavad beebidega autosõidud mugavamaks ja turvalisemaks.

Pagerr
Ettevõte aitab säästa loodust tänu spetsiaalsele trükiste optimeerimise viisile, mis muudab kasutamata jäänud trükipotensiaali uuteks klientideks.

Puitmajade virtuaaltehas
Loome virtuaalselt puitmajatootjatega uue tehase, millega saame pakkuda Lääne-Euroopa süsinikneutraalse linnakute arendajatele piisavat kompetentsi ja ressursse puitlinnade välja ehitamiseks.

REXWOOD 40′
Rexwood 40′ is a shipping transformable container installed CNC controlled mobile sawmill with heavy duty hangars included in the set. How to provide Estonia with global market ? REXWOOD mobile sawmill is rival to medium sized land sawmill construction as it is already installed with all equipment in 40′ HC shipping container-transformer in Estonia with heavy duty tent hangars included.  Clients get operational sawmill in 2 days

 

TURISM JA TEENUSMAJANDUS

AR.NARVA
An innovative, community-focused, AR/MR application, rebuilding lost history through virtual, interactive, guided tours and quests. Bringing tourism to forgotten places, empowering small businesses and energising historical education.

BagFly
Bagfly idee on muuta reisijatel lendamine mugavamaks transportides pagas lennujaama 12h enne väljalendu. Lisaks teeme pagasile Check-IN’i. Pagasi kaalumise ning mõõtmise võimalus on isikul otse kodu ees, mis võimaldab kohvri sisu/kaalu kontrolliall hoida, et ei tekiks lennujaamas ootamatu üllatus.

City Jump seiklustorn
Maailmas ainulaadne kompaktne seiklustorn, mis on mõeldud paigaldamiseks linna südamesse. Torn on 20 meetrit kõrge ja esialgses versioonis saab tornis harrastada 5 erinevat adrenaliinirikast atraktsiooni- qiuckjump, ronimissein, köiega laskumine, slackline, suur kiik ja katapult.

Elamuspakkumine
Pakkuda “teejuhiteenust”, mis aitab turistid viia kaugemale tavalistest turismiatraktsioonidest ehk viia nad kokku kohaliku, “eesriide” taha jääva eluga ning tutvuda sellega nii lähedalt kui võimalik.

Jah Suvele!
Soovime Jah Suvele! mänguga näidata Eestis aktiivse vaba aja veetmise võimalusi läbi toreda mängu.

LockOn
Hoiukapid, mille kasutamine toimuks nutitelefoni rakenduse kaudu. Kappi saaks avada ning sulgeda rakenduse abil, kuid mis põhiline, kapi kasutamise eest saaks tasuda sama rakenduse vahendusel.

Lokimo
Lokimo on reisi teemaline platvorm, mis võimaldab igal inimesel väga lihtsal moel kirja panna oma unikaalsed teadmised ning võimaldada teistel inimestel neid tasu eest kasutada.

NOWE – New Way of Exchange
NOWE on äpp sagedaselt reisivatele inimestele, kellel on pidev vajadus valuutat vahetada. NOWE aitab Sul teha oma otsuse lihtsalt ja targalt!

Sailing Theory
Purjetamise e-õppe platvorm

sTARTUseum
A place that provides visitors all things about startups: history, present, different categories, market analysis, acts, rules and regulations, future startups. A place where an Idea owner could refer and find all information and links that he needs to run a sTARTUp!

TerMo
Soovime reaalajas saada kaardile võimalikult paljude ujumiskohtade (jõed, järved, mererannad) veetemperatuuri ja edastada selle info inimesele, kes soovib minna ujuma või suplema.

TIMM
TIMM on inimeselt-inimesele jagamisplatvorm, mis võimaldab kasutajatel üles laadida kodused tööriistad ning need välja rentida. Pane oma seisev tööriist raha teenima või leia kiiresti ja lihtsalt enda läheduses sobiv tööriist. TIMM muudab remondi- ja aiatööd aega ning raha säästvamaks.

TravelInspi
Veebiportaal, mis aitab teha reisiotsuseid. Keskkond ühendab endas inspiratsiooniallika ning praktilise info omadused, misläbi on kasutajal lihtne teha reisivalikuid.

 

MUU

Akvalabs
Automatiseeritud taimekasvatus farmide lisamine tööstuslikele kalafarmidele – kasutades ära kalade poolt toodetud jääkained väetisena taimede kasvatamiseks.

applysis
We analyse mobile applications, outlining the application’s key problems and positive sides. We help smart-phone users to ease their decision-making process for downloading the specific app. Moreover, we help companies and startups to analyse their own or competitor’s application.

Back to Roots
Back to Roots on platvorm, mis ühendab farmerid tarbijatega. Tarbijal on võimalik platvormi kaudu sponsoreerida ühe hooaja vältel farmerit. Farmer saadab selle vastu iganädalaselt värsket toitu otse põllult. Back to Roots farmeriks võib saada igaüks, tehes mikrofarmid võimalikuks.

Bidrento
Automatiseeritud üürikinnisvaraplatvorm pikaajaliseks üürimiseks, mis viib kogu üüriprotsessi online´i.

Bloom
Bloom on suurema kioski suurune kompaktne pood, mis erineb oma kaasaegsuse poolest; sisse-välja saab ainult äpiga QR koodi abil ning kogu tegevust on kontrollimas AI. AI loomise ja ülalpidamisega tegeleb Bloomi IT meeskond. Bloomi poodide suurus on 50 ja 150 ruutmeetri diapasoonis.

contractor
conTractor on põllumajanduse Uber proffesionaalsele kasutajale, rakendus kus pm teenuste tellijad ja pakkujad saavad oma töid planeerida ilma tülikaid telefonikõnesid tegemata ning leida kiireim võimalik töö tegija.

Easy Hybrid
Easy Hybrid aitab autoparkide omanikel vähendada enda kulusid 20 – 30% muutes autod lihtsa vaevaga plug-in hübriidideks.

Graspic
Graspic pakub peredele terviklikku teenust peremälestuste loomiseks, süstematiseerimiseks ning arhiveerimiseks. Graspic on chatbot, mille kaudu saavad vanemad soodsamalt ja oma soovidest lähtuvalt leida lastele eakohaseid tegevusi ning unikaalse kontseptsiooniga äpp nende mälestuste salvestamiseks.

HOOC
Hooc on heli tekitav seadeldis, mis kinnitatakse disc golfi ketta alla ning teatud aja möödudes hakkab see häält tegema, et mängijatel oleks ketast võimalik kiiremini leida.

Huella OÜ
Meie tooteks on bambusest raamiga tark elektrijalgratas, mis on mõeldud inimesele, kes hoolib keskkonnast ning soovib säästa aega vältides linnas liigeldes liiklusummikuid.

Juwa
Manufacturing and delivering personal care products in a dry form that only require water to be added prior to consumption.

Kpunkt Advertising OÜ
Idee seisneb selles, et inimesed saaksid asukohapõhiselt leida asutus, kus on mingi sooduskampaania, mõne klikkiga võtta sooduskood tasuta.

LeVinum
Loome innovatiivse veiniinvesteeringute platvormi.

Membo
Membo on modulaarne kommuunihaldustarkvara, mis võimaldab liikmetel luua turge, korraldada üritusi, omavahel suhelda ning leida kaaslasi grupitegevusteks. Lisaks on tegemist tööriistaga grupi haldurile, tuues muu hulgas kokku liikmete andmebaasi, maksed, küsitlused, uudiskirjad ja dokumentatsiooni.

OÜ Ühetähejutud
Minu ideeks on matemaatika lauamäng, kus saab liita, lahutada, jagada ja korrutada ning õige vastuse korral tuleb õige pilt kokku.

Pro Tribe OÜ
Social Media App, used to encourage, move, reward and promote athletes, activities and brands, in an onmichannel system.

RaQam E-Wallet
Raqam e wallet is an digital application where user can use actual money from e wallet to buy any stuff from Raqam registered shopkeeper,supermarket by using his finger print and pincode. My two startups had failed due to team mates leave in the middle

Securebadger
Securebadger võimaldab kinnisvaraomanikel muuta üürilepingud likviidseks – kasutada tuleviku üüritulu oma äri laiendamiseks või olemasolevate objektide üüripotentsiaali tõstmiseks.

Speechapp
An app that helps candidates practice job interview questions via voice recordings and where they receive feedback on their answers from the community and paid feedback from professionals.

talents.fund
Talents.fund address global education and labour-market challenges. Such as lack of needed skills and relevance of education to employer needs. It also helps young people to start or develop their career more efficiently and employers to hire more efficiently by saving time.

Unsinkable Robotics
Unsinkable Robotics arendab autonoomseid allveeroboteid allveeinspektsioonide teostamiseks kohtades kus tuukrite kasutamine on tarbetult kulukas või ohtlik.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: