Top 100

Siin saad tutvuda juubelihooaja saja parema ideega. Zürii valis need välja 309 esitatud idee hulgast. Ideed on jaotatud järgmistesse valdkondadesse: energeetika ja keskkond; info- ja kommunikatsioonitehnoloogia; loomemajandus; sotsiaalne ettevõtlus; tervis ja biomeditsiin; turism ja teenusmajandus; tööstus ja disain.

Väljatoodud äriideede ja ettevõtete nimed ning lühikirjeldused on kirjutatud esitajate endi poolt, mistõttu on osad alltoodud ideed inglise, osad eesti keeles ning esineb stilistilisi erinevusi.

 

ENERGEETIKA JA KESKKOND

Lainergy

We are developing our invention: an ocean wave energy converter, a way to give mankind an access to the ocean’s untapped energy. The idea of the project was to create a wave energy converter with a power output comparable to an off-shore wind turbine, but tapping a different energy source.

Looduslikud väetised

Kõrge efektiivsusega vedel- ja graanulväetiste pressimine kompostist.

Merevee solaarmagesti

Magesti töötab päikese energial, autonoomne, teenindavat personali ei vaja.

Power Cost Tutor

PowerCostTutor on idee, mis muudab elektrihinna ja selle prognoosi elektritarbijale lihtsasti kättesaadavaks. Samal ajal antakse ülevaade, palju erinevaid ressursse tarbitud on (vesi, gaas, elekter) ning soovi korral saadetakse info e-postile.

Smycling

Smycling muudab jalgrattaga liiklejate marsruudi planeerimist efektiivsemaks ja mugavamaks.

Spherical Sun tracker

This is a new type of 2-axis Sun trackers that can be installed on any roof or terrain in all latitudes and under all weather condition. This Sun tracker can double energy harvest from any standard photovoltaic panel.

Tafre

Sõidukõlbmatutest rehvidest müratõkke- ja piirdeaedade ehitamine. Meie idee on nendest aialippide tootmine, sest rehvid on kõik unikaalse mustriga, lisaks ka ilmastikukindlad. Kasutame ainult lõikemeetodit, sest see koormab keskkonda kõige vähem.

Tark Energia

Kõik serverikeskused kokku moodustavad viienda suurima elektritarbija maailmas. 90% sellest energiast läheb soojusena raisku. Tark Energia idee on serverikeskuste asemel toota seadmeid, mis võimaldavad hajutada serverid majapidamiste vahel ning kasutada eralduvat soojust kodude kütmiseks.

Topsiring

Topsiring asendab avalikel üritustel ja linnatänavatel ühekordsed joogitopsid vastupidavate ja pestavatega tõhustades ressursikasutust ning vähendades saastet. Topsiring pakub korduvkasutatavate topside teenust koos nende logistika, pesemise, ladustamise ja vajadusel teenindava personaliga.

 

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA

Abistava tööjõu tellimise platvorm

Aeg on küps tellimaks koristaja, torumees , lapsehoidja vms teenus sarnaselt nagu käib takso tellimine. Aeg on küps töötegijatel oma aja, hinna ning klientide üle ise otsustada.

Avionica

Avionica is developing an affordable standards-compliant transponder system for unmanned aircrafts, i.e. drones to facilitate the tracking and supervision of drones.

BrainText

Igal seadmel töötav veebirakendus, mis lihtsustab suurte tekstimahtudega töötamist. Digitaalsetest raamatutest ja dokumentidest lausete arhiivi salvestamine toimub lausete peale vajutades. Salvestatud teksti saab leida mõne sekundiga. Arhiivi pähe õppimiseks on text-to-speech funktsioon.

Clickatick

Clickatick targets SME-size tourism attractions, activities & tour organizers (suppliers) to manage & sell their tickets through their own apps & sites, CLICKATICK apps & sites and a major distribution network of global travel brands’ apps & sites. Supplier’s get FREE revenue generating toolkits!

Cody

Interaktiivne programmeerimise õpe gümnaasiumiõpilastele.

D1 Done

“D1” on ruumis navigeeriv robot. “D1” eesmärk on autonoomselt, vastavalt etteantud ülesandele, teisalda raskusi määratud ruumi piires. Tegemist on tugeva platvormiga, mida juhivad 2 või enam vedavat ratast ja mille raskust kannavad vabalt pöörlevad tugirattad. Mehaaniline lahendus on paindlik.

Fastask

Fastask on app mis aitab lihttöölistel ja inimestel, kes vajavad, et mõni tükitöö oleks tehtud, leida üks teist.

Foodser

Platvorm Foodser on mobiilne rakendus ja veebileht, mis võimaldab piirkonniti jagada inimestega erinevad aia-ja metsasaadusi ning muid toiduaineid.

GoldWise

GoldWise aitab hoida ja kasvatada rahaliste säästude väärtust. Pakume lihtsat äpipõhist teenust raha paigutamiseks 100% füüsilise kullaga tagatud kontole.

GoodyGood

Tee toote ribakoodist või QR koodist pilt ja avasta, mida ütleb toote kohta tootja ise, mida arvavad kasutajad ning mis on selle toote reiting ja keskmine hind.

HackMotion

Smart clothing that helps snowboarders train. Our product is hardware-enhanced under-suit. We track and measure body movements via sensors embedded in clothing and provide pre-recorded audio feedback on how to improve riding technique.

Haridus VR keskkonnas

Kasutades virtuaalreaalsust, saame inimese tähelepanu kaasata oluliselt rohkem, kui traditsioonilistes õpetusmeetodites, seega on minu idee luua koolitusi ning hariduslikke filme, kus saavad inimesed läbi VR prillide osaleda.

InkassoAbi

Inkassofirmade hirmuäratavatest ähvardustest kubisev kiri ja kõne kohutab paljusid õigushariduseta inimesi ja liialt sageli nad maksavad inkassofirmade aluseta nõude vaidlemata ära. InkassoAbi robotjurist annab tarbijatele taskukohase hinnaga nõu ja juhiseid inkassofirmadega suhtlemisel.

Inventory

Inventory.com is an online business-to-business marketplace for manufacturing SMEs in the EU. It’s an online platform that connects industrial companies with new clients and suppliers across the EU. As the outcome, the project increases visibility and competitiveness of SMEs on the EU market.

Kaks kommi

Siseuudiste äpp – tehniline lahendus kommunikatsioonijuhtimise know how’ga. Kaks ühes toode: teadlik organisatsiooni- ja kommunikatsioonijuhtimine ning tehniline lahendus. Inimesed on järjest mobiilsemad ja üha rohkem töötatakse kontorist väljas. Äpiga tuleb kaasa firma ideoloogia, väärtused, info.

Laps Kooli

Lastevanemaid ühendav veebileht, mis aitab lastevanematel ühineda ja aidata üksteist hommikul laste kooli viimisel. Selline süsteem säästab hommikust liikluskorraldust ja soodustab laste turvalist koolijõudmist.

LearnScape

Meie idee on arendada välja virtuaaltäiendatud (virtually augmented) “õpimängud” ja vajalik platvorm, mille olemuseks on õpilastele mängulise ning visuaalselt kaasahaarava õppekeskkonna pakkumine.

Leia Mäng

Leia Mäng aitab inimestel leida võõraste inimeste seast kaaslasi kellega teha sporti, näiteks jalgpalli. See äpp aitab koordineerida spordiväljakute tegevust tõhusamalt, näiteks ei mängi kolmel väljakul igas 5 inimest jalgpalli vaid kutsub kõik koos ühele mängima. Aitab leida inimestel kaaslasi kellega sporti või muusikat teha. Samuti motiveerib inimesi, eriti noori tegema sporti.

Locolo

Locolo is a mobile app for sharing things. Rent everything that is not worth buying and make money by renting out your stuff. Locolo changes the way how people consume and own things.

Maakler

Maakler.ee mobiilirakendus on uue generatsiooni kinnisvara abiline, sinu isiklik maakler, kes aitab sul leida kinnisvara, aru saada korteri tegelikust väärtusest ning üüri suurusest. See kõik on üles ehitatud sulle mugavaimas formaadis, kaardi mobiilirakenduse kujul, alati sinu taskus. Alati olemas.

MARKUS

MARKUS on tehisintellekt, mis ennustab automaatselt inimese vanust video kaudu ja ainult vajadusel verifitseerib täpse vanuse ID-kaardi abil.

MikaHelps

MikaHelps is an easy-to-use online marketplace connecting local service providers — cleaners, plumbers, tutors and others — with potential clients. Post your request, receive competitive bids, choose a trusted provider in no time. Or become a provider, easily earn money and grow your own business!

MovePrep

MovePrep secures living spaces for expat professionals in new cities. MovePrep matches the renting needs of expats and homeowners. In short, MovePrep helps you rent like a local.

Movex

Luua aplikatsioon,  mille eesmärgiks on viia kokku kauba transportteenust pakkuvad  ettevõtted  nii äri- kui ka eraklientidega.  Tegemist on interaktiivne keskkonnaga, mille eesmärk on pakub logistilist täislahendust transportportteenust pakkuvatele ettevõttetele ja äri- ja eraklientidele.

Naaber

Naaber – innovatsioon toidusüsteemis. Loome tarkvaraplatvormi talunikele, mis aitab neil lühendada toidu teekonda tarbijani, korraldada äri ja saada oma toodangu eest õiglast tasu. Toome kohaliku toidu inimeste koju, restoranidesse ja koolidesse.

Network Planner

Network Planner on veebipõhine teenus, mis aitab saitide omanikel kindlaks teha, millised on parimad paigad üle maailma, kuhu oma serverid paigutada, et lehtede laadimine võimalikult kiire oleks.

Number1

Kui Sa oled milleski väga hea, saad enda nõu/konsultatsiooni müüa. Selleks ei pea olema eraldi koolitaja, et aidata inimesi milleski.

Nutilukk

Soovime luua veebipõhise nutilukusüsteemi, mida saab kasutada majutuse, ruumirendi jm ukse ja lukuga seotud teenuste osutamise puhul.

RentIN

Our idea is to create a sharing/renting platform from people to people for renting more expensive daily  items, where those in need can rent in items (like electronics, tools, sports equipment, furniture etc) and those who constantly don’t use their items can rent them out to earn some extra income.

RestoResults

Moodulipõhine platvorm-restorani äri reguleerimise ja moderniseerimisele. Iga moodul vastab ühele töökeskkonna aspektile: e-pood, köök, baar, kassa, kulleriteenus. Peamiseks toote eesmärgiks on restorani sisetööde automatiseerimine, tellimuse valmistamisaja alandamine ja tarbijate rahulolu suurendamine.

Smartel – Smart Access Service

Paneme ukse internetti (IoT) ehk automatiseerime erinevad läbipääsusüsteemid täielikult. Muudame lühiajaliste rendiruumide uksed ise õigel ajal õigele inimesele avanevaks. Meie nutikas läbipääsu teenus annab Sinu kinnisvarale võimaluse teenida Sulle tulu iseseisvalt! Meil on töötav prototüüp!

Soojuskaameraga metsloomade tuvastus autodele

Automaatne metsloomade tuvastussüsteem maanteesõidul informatiivse eesmärgiga, ehk juhti ülearu mitte segades anda võimalikult vara metsloomade ohust teada.

Spordikaamera

Paljud spordiüritustel osalejad sooviksid näha ja jagada enda sooritusest videot. Loome videolahendust ja portaali, kus pea kõigi spordivõistluste osalejad saavad vaadata videoklippi eelkõige oma finišist ja suurematel võistlustel ka muudest punktidest rajalt. Klippi saab jagada ja alla laadida – seda pakub Spordikaamera.ee.

Virtual Alias

Virtual Alias on rakendus, mis võimaldab näha, kes on su ümber.

Zulu Assistant

Zulu Assistant is a mobile application that help shoppers find cheapest prices for groceries. Users can share prices of the products they buy. Others can use this information to save money.

3B: BIG BAR PROJECT alkoholi arvestamise süsteem

Iga baari kontrollimise põhi on inventuur. Protsess on nii hädaline omanikule, nagu on ka vihastama panev sellele, kes seda tegelikult teeb. Meie süsteem arvestab erinevate lähenemisvõimalustega, pidades algusest peale silmas iga protsessis oleva huvitatud isiku eesmärki.

 

LOOMEMAJANDUS

ErgoMusic

We specialise in making knitted wrist-warmers with magnets for musicians. Each person who bought Ergomusic wrist-warmer, can register to ErgoMusic community where they can access a wide variety of specialty articles.

Music Wall Street

Music Wall Street on uudne muusika kirjastusplatvorm, mis võimaldab fännidel investeerida oma lemmikartisti uute laulude autoriõigustesse. MWS viib ühisrahastusplatvormi kõrgemale tasemele, pakkudes fännidele toetuse eest tasuna reaalset raha. MWS pakub artistidele rahastust ja sidet fännibaasiga.

Triplecase

Teeme laste jt kirjatarvete sorteerimise kordi lihtsamaks. Oleme disaininud kolme sektori ja lukuga silindrikujulised pinali. Kotikest saab kasutada nii pinali, meigikoti kui muude hügieenitarvete ja pudi-padi organiseerimiseks.

Valgekrae

M&K Valgekrae TÜ on 2016. aasta algul looldud ettevõte, mis tegeleb meeste aksessuaaride nagu lipsude, revääriehete, ilurättide jne müügiga. Lisaks sellele on Valgekrae meestele suunatud elustiiliblogi, kus jagatase näpunäiteid ja mõtteid kõikidest eluvaldkondadest alates moest ja lõpetades ettevõtlusega. E-poe ja blogiga saab tutvuda aadressil www.valgekrae.org.

VR Quiz

VR Quiz on mäng virtuaalreaalsuses, mis mõeldud muuseumitele Euroopas, kes soovivad oma külastajatele pakkuda kaasahaaravat ja interaktiivset kogemust “astuda” ajastusse või teemasse. Tänu universaalsele lahendusele saavad muuseumid kokku hoida aega ja raha, mis muidu kuluks mängu loomisele.

Woodprint

Woodprint võimaldab sul muuta oma kodu isikupäraseks ja hubaseks, printides puidule sulle olulised fotod. Tulemuseks on jäädvustused sinu perest, mis kaunistavad iga kodu ja räägivad just sinu aja lugu.

 

SOTSIAALNE ETTEVÕTLUS

Aitame

Aitame.ee tahab pakkuda heategevuslikku annetustel baseeruvat tagasisidepõhist ühisrahastusplatvormi.

ArtisTown

ArtisTown is an online event marketplace that enables individuals and corporations to discover and book local performance artists for their special events. ArtisTown walks users through an easy-booking process whether a band or photographer for a wedding, a DJ or guitarist for birthday parties.

E-dible

E-dible is a social enterprise café which uses raw materials which are wasted by wholesalers, supermarkets and other catering establishments. Menus vary according to availability but aims to offer gourmet choices. e-dible is concerned with the wider education of the community to reducing food waste.

Elamusõppe keskus: ‘Let’s play to learn for life!’

Meie ideeks on luua elamusõppe keskus, kus saab läbi mängude ja aktiivsete tegevuste arendada eluks vajalikke praktilisi oskuseid.

Greencube

Kokkupandavad hooned kriisipiirkondadesse, mida transporditakse sihtkohta merekonteinerites.

IT Farm

IT Farm pakub lastele ja noortele ITK-le ja ettevõtlusele suunatud lastelaagreid.

Mobiilsed töötoad

Pakume mobiilsete töötubade välja töötamist ja rakendamist.

Office Health Estonia

App, mis küsib töötajalt tema hinnangut töökeskkonna mikrokliima ja tervisemõjuritele. Küsimused on vaimse tervise, kehalise aktiivsuse, toitumise, ergonoomika, füüsikaliste tervisemõjutite ning riskikäitumise teemadel. App annab tulemuste põhjal juhile infot ja soovitusi töökeskkonna arendamiseks.

Open Tartu

Open Tartu – saa aru, mida kohalik omavalitsus (prototüüp Tartu linna kohta) ilma kulutamata öötunde, raiskamata ajurakke või hakkkamata pühendunud aktivistiks. Avame Tartu linna dokumendiregistri masinloetaval kujul ning visualiseerime eelnõude/otsuste liikumise mõistetavalt ja kommenteeritavalt.

Pereprojekt

MTÜ Pereprojekt tahab asutada spordikallakuga erivajadustega õpilaste erakooli (põhikool) Narvas. Puuetega lastel on väga vähe võimalusi tegeleda spordiga, kuigi sport on üks vähestest tegevustest, mis annab puudega lapsele võimaluse taastada tervise, tunda ennast isiksusena, realiseeruda elus, leida sõpru jms.

Relaxy Snacks

Relaxy Snacks on tervislike vahepalade karp, mis üllatab iga kuu nii uute kui juba armsaks saanud toodetega. Märksõnadeks on tervislik, maitsev ning põnev.

Senior Gym

Meie idee on luua jõusaal-spordiklubi keskealistele ja vanadele ning võimalike terviseprobleemidega inimestele, kes tavalisse jõusaali ei läheks.

Sissy – virtuaalne

Firma eesmärk on töötada välja kaughaldusvahendid vanurite, terviserikete ja puuetega inimeste hooldusekulude vähendamiseks ning nende sotsiaalse tegevuse hõlbustamiseks omast kodust. Vahendite seas on mitmeid klienditervise ja ruumide monitoorimiseks sobilikke seadmeid, koos kõnekeskuse lahendusega.

Teadlikud Eesti Noored (TENO)

Teadlikke valikuid teevad teadlikud noored! Tahame luua (praktika)programmi, mille käigus saavad noored vanuses 15-20 minna suvepraktikale 1-2 nädalaks. Praktikat saab sooritada erinevate ametipositsioonide abilistena / assistentidena.  Idee on noorele anda reaalne kogemus kindlal töökohal / ametipostil.

Töövari

MTÜ Töövari pakub aastaringset töövarju teenust nii õpilastele kui ka vajadusel täiskasvanutele ning töötutele.

Vabakutseliste tööportaal / Jobtaster

Jobtaster on tööportaal ehk vahendusleht, mis on suunatud nii vabakutselistele teenusepakkujatele kui ka teenuseotsijatele, kes soovivad antud vabakutselise teenust kasutada.

 

TERVIS JA BIOMEDITSIIN

AsqDoctor

AsqDoctor on patsientide ja online-arstide sotsiaalvõrgustik. Eesmärk on terviseprobleemide lahendamine kiiremini, mugavamalt, efektiivsemalt ja väiksemate kuludega. Platvormi arenduse käigus on kaasatud arste ja mõeldud eelkõige patsientidele. Platvorm on arendatud aadressile asqdoctor.com. Platvorm on arendatud  Mediresor OÜ vahenditest.

Callmidwife

Callmidwife.com on professionaalse ämmaemanda video, audio ja chat room konsultatsiooni teenus 24 tundi  ööpäevas . Meie ämmaemandad kasutavad nõustamiseks väljatöötamisel olevaid teaduspõhiseid vastamisalgoritme, mis on aluseks loodavale patsiendi/kliendi isediagnoosimise ja ravijuhiste platvormile.

FitCan – Tervisepurk – taldrikureegel purgis

FitCan on salat, mis vastab tervisliku põhitoidukorra soovitustele, nö taldrikureeglile. Kiire eluviisiga kliendi aega on kokku hoitud valides salatipurki maitsvad komponendid parimas ja kasulikuimas koosluses. Tootest saab klient vajaliku energia, vitamiinid ja mineraalid ning hea enesetunde.

Laserhambahari (cavity detecting toothbrush)

Hambaharja sisse ehitatud valgustundlik fiiber leiab hambaaugud üles ning bluetooth ühenduse kaudu saadab mobiiliäppi vastava märke. App i abil saab broneerida aja hambaarsti vastuvõtule.

LifeRhytm

Inimkeha on arenenud sõltuma valguse ja pimeduse vaheldumisest ja vajab heaks uneks keskkonda, mida  tehisvalguses elamine ja põhjamaade aastaajad ei toeta. Tervikuna toimivad juhitavad kardinad, valgustid, unemonitorid ja personaalne unenõustaja lubavad sul ärgata puhanult ja reipalt, õigel ajal.

NordEST SPA

NordEST Spa loob uue tervikliku põhjamaise lõõgastus- ja terviseteenuse kontseptsiooni ruumidest, teenustusest ja toodetest ning ekspordib seda Aasia turgudele.

NordicViit Käimispulgad

Koormust andvad pulgad. Käepärase kujuga (17-20 cm), millel on vahetatavad raskused(1-1.5 kg). Lisafunktsioonina, pulsisagedus, kulutatud energia ja vahemaa loendamine. Korrektselt täidetud tehnilise soorituse märguanne (vibratsioon).Ühildumine mobiilse rakendusega. Rakendust leidev spordis.

OutSmart KIDS wear – smart clothing for your kids ehk Nutikombe

Eesmärk on pakkuda vanematele võimalust jälgida oma beebi või juba suurema lapse kehatemperatuuri õues, et ennetada külmetamist kui ka liigset higistamist. Nutikombe on lihtne rõivaese õueriiete alla, mille naturaalsesse kangasse paigutatud sensorid edastavad info vanema seadmesse installitud app’i.

Prizza

Prizza on valgupitsa, mis on alternatiiv tavapärasele ebatervislikule pitsale. Prizzas on sama palju valku kui kolmes kanafilee rinnakus ja viis korda vähem rasva kui tavalises pitsas, kuid maitse on sama hea nagu kõigi lemmikpitsal. Prizza on kiirtoit, mis on tervisele kasulik.

Põll

Meie äriideeks on välja töötada põll, mis kaitseks kasutajat liigse soojuskiirguse eest ning suudaks pakkuda kandjale ka jahutavat toimet. Sellise põlle kasutamine aitab vältida pikaaegse intensiivse soojuskiirguse allika lähedal viibimisest tulenevaid kahjulikke mõjusid.

Shake Upp

Ühekordsed spordijoogi topsid/shakerid, sobivad kasutamiseks blenderi asemel.

TempID

TempID is low cost, sticker-style patient ID, body temperature monitoring and logging solution. For personal, medical companies and hospitals usage. Patient ID connection for hospitals IT-systems to register, track and monitor patients main health parameters. Reducing number of procedures, rising health data monitoring efficiency and lowering cost of treatment. Comfortable for patient and doctor.

U-Seeker

Seeker – otsides võimalusi elukvaliteedi parandamiseks. U – äriidee võtmeosa (uriinianalüüs) ja U (you-sina) = otsides iseend. Seade, mis võimaldab kodustes tingimustes lihtsalt ja hügieeniliselt uriinianalüüsi teostada ning saata analüüsi tulemused mobiilsesse aplikatsiooni, mis annab esialgsed tulemused inimese tervislikust seisundist ja lihtsad soovitused elustiili parandamiseks.

Vaga Aed / väekad rohejahud

Eesti on eriline puhta ja mitmekesise looduse poolest. Nõudlus ammutuntud looduslike väetaimede vastu suureneb paraleellselt ammuste toidutraditsioonidega. Vaga Aeg alustas nõgesejahu tootmisega ning suurendab lähitulevikus valikut. Idee on ühendada taimekuivati, veski ja külmkuivatatud pakendamine.

VITS – virtuaalne töökeskkonnaspetsialist

Töötervishoid ja -ohutus on teema, millega peavad tegelema kõik asutused, kellel on vähemalt 1 töölepinguga töötav inimene. VITS aitab vähendada ettevõtja tööohutusalast halduskoormust ja automatiseerida ohutusalane tegevus.

 

TÖÖSTUS JA DISAIN

ConcTex Tile

Käsitööna valmivate tekstiiliga dekoreeritavate niiskuskindlate põranda- ja seinaplaatidega laieneb interjööri kujundamise võimalus. Tekstiil on üks põhilistest materjalidest, millest valmistatakse erinevaid dekoratiivesemeid ning selle uudne kasutamine annab tootele omanäolise disaini.

Dorbeetle

Robot – väliskoristaja Tarkadele Linnadele. Ta on abiks firmadele, kellel on suured parkimisplatsided ja haldusfirmadele, mis teenindavad kinnisvara või linnavara.

ELU – Ergonomic Laptop Using

Ergonoomiline sülearvuti kasutus ka kontorist väljaspool olles.

GNISS vineervalamud

Kasutades töötlemata maakivi vineeri painutamisel, on plaanis toota unikaalse kujuga vineervalamuid.

Greenball

Idee on luua täispuhutava karkassiga kasvuhoone, mida on võimalik osta poest sarnaselt laste basseinile ning mille ülesseadmine käib pigem minutites kui tundides või päevades. Soovime arendada välja võimaluse kasutada vaakumit oma tootes, et muuta Greenball kõige parema soojuspidavusega kasvuhooneks.

Greeny

Idee on välja töötada korduvkasutatavad lahtise kauba (puu- ja köögivili näiteks) ostmise (kaalumise) pakendikotid, mis oleksid pestavad, veekindlad, erinevas mõõdus ja varustatud triipkoodiga pakendi kaalu mahaarvestamiseks kassasüsteemis. Ühtne pakend kaubandusvõrgus, mille klient ise kaasa võtab.

Grifters Wallet

Grifters Wallet aitab ennetada Sinu mobiili või rahakoti kadumist.

GymFriend

Idee seisneb mugavas ja mitmekülgses magnetiga varustatud trenni käekotis, mida kantakse kaasas spordisaalis. Selle toote nimeks on GymFriend.

Jahutav Lusikas

Me toodame roostevabast terasest lusika kujulist köögitarvikut, mis jahutada tassitäie kuuma joogi (kohvi, tee) joodava temperatuurini (60 C°) kahe minutiga.

Kiiver

Mootorratta kiiver mille klaas asendaks prille. Oleks võimalik sõita ilma prille kandmata. Igaühel oleks personaalne kiiver/kiivriklaas mis on teatud dioptriaga.

Metsamõõtmise instrument

Eesmärgiks on välja töötata metsamõõtmise instrument, mis muudab metsahindaja töö kiiremaks ja efektiivsemaks.

Móday

Móday is a modular USB hub which allows people to choose only the ports they need, and easily change them at any time. This compact and simple solution is mainly intended for digital nomads who need a lot of connections to do their work on the go.

Pealinna Maheaed

Loodusliku köögiviljade ja kalade kasvamine.

Putukapüüdja

Putukate Püüdja on spetsiaalne tolmuimeja taoline seade, mille abil saab püüda hõlpsasti erinevate suurustega putukaid. Selline seade on aitab ära hoida surmade arvu, mis seonduvad mürgiste putukatega, näiteks Austraalias, kus on see suureks mureks, sest seal on palju mürgiseid ämblike. Samuti aitab seade vabaneda tüütutest putukatest nagu näiteks kärbsed või herilased.

Realistlik lahinguõpe

Plaan on luua militaarriietus, millega oleks hõlbus (näiteks ajateenijatel) lahingõpet sooritada. Riietus tuvastab, kui airsoft relvast on talle pihta saadud ning jäigastab automaatselt inimese pihtasaanud jäseme. Rindekerre või pähe pihta saades sunnib inimese aga hoopis pikali ning peatab laskmise.

SaintSleep

SaintSleep pakub erinevaid puidust tooteid.

SHITit.WISE: Cusela 1.0 välikäimla

Modullaarne välikäimla, millel on eraldi kogumiskast, tuulutus ja valgustus. Pakume väliürituste WC-le uuemat ja puhtamat nägu. Modullaarsus tagab transpordi optimaalsuse. Eraldi projekteeritud kogumiskast võimaldab isoleerida ebameeldivused WC potist.

SmartPurse

Nutikas naiste käekott sisseehitatud tausta/värvi muutuva elementidega/monitoriga, mis võimaldab naisele valida/vahetada oma igapäevase käekotti mustri/värvi vastavalt riietusele, nii et riided, aksessuaarid ja käekott sobiks oma vahel kokku. Nutikale naisele -nutikas käekott!

Wurniture

Wurniture offers mass-customization and robotized production of high-quality furniture from Estonian timber for aesthetically conscious customers on a budget. Designs created by in-house designers work as open-end platforms where customers customize the key features of furniture online.

 

TURISM JA TEENUSMAJANDUS

Kalastus

Kuna kalastamine on nii Eestis kui ka mujal maailmas tasuline oleks eelkõige kohalikel ja siis turistidele suunatud mobiilirakendus. Kus saaks gps asukohapõhiselt teada kas antud veekogus võib kalastada, mis kala seal on, mis kala ei tohi püüda jne.

KUPI

Sularahas arveldades puudub vanematel ülevaade selle üle, mille peale lapsed oma igakuist taskuraha kulutavad. KUPI lahendab selle probleemi veebikeskkonna abil, mis laseb vanematel jälgida ja suunata oma laste taskurahakasutust ning teiselt poolt pakkuda selleks GroupOn põhimõttel soodustusi.

Nutikäepael

Idee on siis luua stiilne ja tark nö. nutikäepael muusikasündmuste, festivalide jne külastamiseks.

Pakiladu

Pakume paindlikku asjade ladustamise täisteenust eraisikule. Klient tellib hoiustamisteenuse ja vajadusel ka transpordi (kuller või viib pakiautomaat) või viib kauba ise lattu. Veebiplatvormi kaudu omab klient ülevaadet hoiustatavatest esemetest ja saab tellida nende tagastuse.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: