Startupi ehitamine: äge elamus või piinarikas valu?

12 apr.

Ajujaht ja SEB Eesti räägivad kolmapäeval, 12. aprillil Tallinna Tehnikaülikoolis ettevõttega alustamisest ja selle keerdkäikudest. Kohapeal jagavad enda mõtteid ja kogemusi Ajujahi juubelihooaja meeskonnad Greencube majatehas ja Callmidwife.com ja Ajujahi partneri SEB Eesti SME suunajuhid Edward Rebane ja Mari Konsap.

Räägime sellest, kuidas saada aru, kas idee ettevõtte loomiseks on piisavalt elujõuline ja millised peaksid olema esimesed sammud ettevõtlusega alustamisel. Enda kogemusi ettevõtte alustamiseks jagavad Henri Bekmann ja Liina Normet Ajujahi tänavusest hooajast. Ajujahi hea partneri SEB esindajad Edward ja Mari räägivad aga täpsemalt sellest, millised võiksid olla esimesed sammud enda äriidee ellu viimiseks.

Lisaks tutvustame lähemalt “Erasmus noortele ettevõtjatele” programmi (Erasmus for Young Entrepreneurs ehk EYE), mis on Euroopa-sisene vahetusprogramm ettevõtjatele. EYE võimaldab alustavatel ettevõtjatel ja inimestel, kes soovivad ettevõtlusega alustada, saada kogemusi teistes programmis osalevates riikides tegutsevatelt väikeettevõtjatelt. EYE programmi raames antakse ettevõttega alustamiseks stipendium ja kogenud mentor, kellega koostöös enda ettevõtet arendada.

Kohapeal on võimalik esitada küsimusi ja uurida, mis olid nende arvates olulisemad momendid eduka äri ülesehitamisel.

Ürituse ajava:
16:00 – Intro ja tutvustus
16:15 – Ettevõtlusega alustamise esimesed sammud (SEB)
16:30 – Kogemuslugu ja Q&A (Greencube majatehase eestvedaja Henri Bekmann)
16:50 – Kogemuslugu ja Q&A (Callmidwife.com eestvedaja Liina Normet)
17:10 – Erasmus for Young Entrepreneurs tutvustus
17:15 – Kokkuvõte

Näeme TTÜ-s!

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: