JCI konverents “Lendame koos”

Tallinn, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotell, Toompuiestee 27

17 sept.
16 sept.

Konverents “Lendame Koos” uurib, kuidas teha äri maailma erinevates nurkades ning avab rahvusvahelise ettevõtluse põneva maailma. Konverentsil osaleja saab reaalse ning praktilise sisendi arendamaks oma ideed ja või toodet, et teostada end rahvusvahelisel areenil.

Esinejad on oma ala professionaalid, kes teevad äri maailma eriskummalistes paikades ning kes omavad laialdasi teadmisi ja parimaid praktikaid tegutsedes nii rahvusvahelistel turgudel kui ka Eestis. Põnevad, sisukad ja interaktiivsed ettekanded räägivad lugusid elust enesest.

Kahepäevase konverentsi eesmärk, on innustada ettevõtlike inimesi ning ettevõtjaid, mõtlema globaalselt ja tegutsema rahvusvaheliselt. Konverentsil käsitletakse teemasid, mis julgustavad mõtlema suurelt ning astuma laia maailma. Konverentsi ettekanded annavad vastused järgmistele küsimustele.

Kohal on ka Ajujahi tiimijuht Harri Tallinn, kellele võib julgelt küsimusi esitada. Harri astub lavale vahemikus 10:05-12:00. Täpsem info ja registreerimine siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: