Ajujaht Tallinna ettevõtluspäeval

Tallinn, Viru Konverentsikeskus, Viru väljak 4

4 okt.

Ajujaht on Tallinna ettevõtluspäevadel kohal nii nagu varasematel aastatel. Kui sa ei leia vastust oma küsimusele Ajujahi veebilehelt või soovid vestelda Ajujahi korraldajatega, siis Tallinna ettevõtluspäevadel on selleks võimalus olemas. Soovi korral saame anda nõu, millele oma idee esitamisel tähelepanu pöörata.

Ajujahi läbinud ettevõtete asutajad räägivad sellest, kuidas nad oma äriidee peale tulid ning kuidas nad aru said, et selle ideega on mõtet edasi minna. Samuti käsitleme eraldi ettevõtluspäeva fookuses olevat teemat – kui lihtne on tegelikult startupi üles ehitada, on see äge elamus või tohutu valu?

Läbi startupide enda kogemuse räägime sellest, kuidas aru saada uue idee elujõulisusest ja milliseid esimesi samme võiks astuda selle elluviimisel.

Tule kohale, kui tahad soovid:

  • kuulata, kuidas keegi oma äriidee peale tuli ja sellest äri hakkas vormima;
  • saada uusi teadmisi (äri)trendidest erinevates valdkondades;
  • saada inspiratsiooni äriideede leidmiseks või olemasoleva idee edasiarendamiseks;
  • arutada ja saada tagasisidet oma ideele valdkondlikelt ekspertidelt ning kogenud ettevõtjatelt;
  • suhelda teiste ideid omavate või otsivate potentsiaalsete meeskonnaliikmetega;
  • mõelda võimalusest võtta osa Ajujahist.

Sul on võimalus asutajatele küsimusi esitada ja uurida, mis olid nende arvates olulisemad momendid eduka äri ülesehitamisel. Kui sa soovid nende inimestega kohe ideed lähemalt arutada, siis saad seda teha Ajujahi järgneval üritusel (Minu äri elamus – küsi või räägi välja!)

Ajakava
Kell 13:00-14:00 toimub ärimudeli koolitus, kus Ajujahi vilistlasettevõtete eestvedajad räägivad, kuidas nemad oma ettevõttele ärimudeli lõid.
Kell 14:00-16:00 toimub Ajujahi maailmakohvik. Igas laudkonnas istub vähemalt üks kogenud ekspert, kellele võib julgelt küsimusi esitada.

Rohkem informatsiooni Ajujahi avaürituste kohta Tallinnas leiab Facebookist ning täiendavat infot ettevõtluspäeva kohta saab siit.

 

Kes kohal on?

Richard Murutar, SprayPrinter, Ajujaht 2016 võitja

Terje Ennomäe, Feelingstream, Ajujaht 2016

Ethel Voites, GoWorkaBit, Ajujaht 2014

Tarmo Reineberg, HoneyPower, Ajujaht 2012

Martin Saumann, Minukleeps, Ajujaht 2012

Kristjan Akkermann, NoMessCatLitter, Ajujaht 2013

Rainer Aunpuu, Skillific, Ajujaht 2015

Eiko Keeman, Skysight, Ajujaht 2014

Markus Järve, Startship Technologies, Bikeep

Helina Loor, SpeakSmart juhatuse liige

Raul Liive, ex-Skype, ettevõtja, mentor

Margus Uustalu, Levira, Pilveteenuste divisjoni juht

Arvo Pärenson, Terviseedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse disainer-projektijuht

Eva Leemet, Loov Eesti tegevjuht

Pirkko Valge, Heateo SA tegevjuht

Esindatud on ka Ajujahi koostööpartner ja suurtoetaja SEB Eesti, kelle poolt on kohapeal nende SME segmendi juht Edward Rebane ja innovatsioonijuht Siim Lepisk! Edward töötab SEB Pangas SME segmendijuhina, omandades samal ajal ka juhtimisteaduste doktorikraadi. Tal on hea ülevaade Eesti ettevõtlusmaastikust, äriidee kriitilisest analüüsist ning samuti ka erinevatest ettevõtetele suunatud finantseerimisvõimalustest. Siim on enam kui 15 aastat tegutsenud IT-ettevõtjana ning viimased 3 aastat aidanud startup-idel raha ja õigeid inimesi leida. Täna SEB Panga innovatsioonijuhina aitab ta ettevõttel uusi tooteid ja teenuseid arendada.

 

Kohtumiseni juba teisipäev, 4. oktoobril Tallinna ettevõtluspäeval!

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: