Ajujaht Pärnu ettevõtlusnädalal

Pärnu, OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskus, Hospidali 6a

3 okt.

Juba 3. oktoobril kell 16.00-20.00 toimub Pärnus OCC Konverentsi- ja Vabaajakeskuses aadressil Hospidali 6a, üritus “Ettevõtlik Pärnakas & Ajujaht” juubeliüritus, mis toob kokku kõiksugu erinevate ideedega inimesed Pärnus, kellel on võimalik üheskoos arutada ja küsida tagasisidet enda juba olemasolevale ideele. Lisaks on üritusel võimalik idee alles luua, millega edasi liikuda juba kohapealt saadud inspiratsiooni ja uute tutvustega.

Facebooki üritus on leitav siit.

Ajujahi Pärnu avaüritusele ootame kõiki ettevõtlusega juba tegelevaid, selle huvilisi ning kõiki neid, kel on olnud mõttes enda idee Ajujahi konkursile esitada. Üheskoos vilistlaste ja ekspertidega äratatakse ellu raamatukogu, kus juba kogenud ettevõtjad muutuvad juturaamatuteks ning jagavad oma kõige väärtuslikumaid õppetunde seoses ettevõtlusega. Iga juturaamatut ehk kogemustega ettevõtjat on võimalik kutsuda ka oma lauda rääkima ning küsimustele vastama. Küsimustering annab võimaluse valdkonnaekspertidelt just enda ideele tagasisidet küsida ja täiendavaid mõtteid koguda.

Seega, kui oled mõelnud enda idee järgmisele tasemele viimisest või otsid inspiratsiooni siis ootame kõiki huvilisi 3. oktoobril Pärnusse! Kohale tasub tulla igal juhul, sest parimad ideed võivad tekkida just kohapeal toimuvate arutelude käigus!

Oma osalusest palume lisaks Facebookile teada anda ka järgneva lingi kaudu, et teaksime paremini kõigi osalistega arvestada: http://bit.ly/2cv1Ace

Üritusele järgneb ka Pärnu pitch ehk äriideede võistlus. Tule, kuula ja esita oma idee! Parimate vahel jaotatakse 500€ ja üks tiim pääseb juba otse Ajujahi TOP100 hulka.

 

Tule kohale, kui soovid:

 • kuulata, kuidas keegi oma äriidee peale tuli ja sellest äri hakkas vormima;
 • saada uusi teadmisi trendidest erinevates valdkondades;
 • saada inspiratsiooni äriideede leidmiseks või olemasoleva idee edasiarendamiseks;
 • arutada ja saada tagasisidet oma ideele valdkondlikelt ekspertidelt ning kogenud ettevõtjatelt;
 • suhelda teiste ideid omavate või otsivate potentsiaalsete meeskonnaliikmetega.

 

Kes on kohal ja mis tuleb teemaks?

Ürituse alguses tuvustavad mentorid enda tegevusvaldkonnast tulevalt neile südamelähedasi teemasid. Külli Kivioja-Ööpik räägib teemal “Mis on sotsiaalne ettevõtlus ning miks seda vaja on?”, Riivo Kruuse Woodbrightist räägib, kuidas Woodlightist sai Woodbright, Timo Kübar Teeninduskvaliteedist räägib enda ettevõtte igapäevastest väljakutsetest, Mirko Metsaoru  räägib Ettevõtliku Pärnaka algatusest ja Kaire Miiter räägib looduskosmeetika tootmisest ja enda ettevõttest – Magrada OÜ-st.

Raamatukogu ja “juturaamatute” teemad:

 • Berit Köösel (SEB Eesti): Milliseid võimalusi on äriidee rahastamiseks?
 • Evelyn Eichhorst (Kriidik): Kas sotsiaalsest ettevõttest saab elulooma?
 • Riivo Kruuse (Woodbright): Mul on äriidee, kas kaasata pere või sõbrad või mõlemad?
 • Timo Kübar (Teeninduskvaliteet): Ettevõtlusega alustamine läbi praktilise kogemuste, valusate õppetundide ja tööalaste võtetega!
 • Kaire Miiter (Magrada OÜ): Tark ei torma!
 • Mirko Metsaoru (TaMi Automatics OÜ): Mis valesti, see uuesti ehk lähemalt tootearendusest!

 

Kohtumiseni juba Pärnu ettevõtlusnädalal!

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: