Ajujahi teemaõhtu “Tootearendus ehk mis toimub kapoti all?”

10 jaan.

Et uus aasta sisukalt vastu võtta, teeme 10. jaanuaril ühe vägeva teemaõhtu tootearenduse teemal! Tootearendus on midagi mida kõik startupid teevad, samas ei ole sugugi kindel, mida täpselt siis ikkagi selle tegevuse all mõeldakse ja tehakse. Sellest, kuidas ideest prototüübini jõuda, saavad kõik mingis kontekstis aru – hea töö on siinkohal ära teinud Garage48 ja teised häkatonid, kus saadakse kiiresti valmis toode või teenus paari päevaga ja seda kannatab juba kliendile näidata. Mis saab aga edasi, kui töötav prototüüp on valmis? Või kas esmasest ideest vormitud toode on üldse kunagi “valmis”?

Teame, et TransferWise’il rahaülekanded toimivad – aga milleks on siis neile vaja veel tervet armeed arendajaid? Millega nad ikkagi tegelikult tegelevad? Mismoodi arendada toodet, mis peab olema skaleeritav ja valmis maailma vallutama? Kas selleks on vaja rohkelt serverivõimsust või on midagi veel, millele peaks tähelepanu pöörama? Mis saab aga siis, kui endal ei ole sellist hulka inimesi kohe võtta? Mis on peamised ohud ja võimalused tootearenduse sisseostmisel? Aga kui tegemist ei olegi üldse klassikalise IT tootega?

Neile ja teistele küsimustele otsime vastuseid Ajujahi teemaõhtul, mille korraldame seekord koos Tehnopol Startup Incubator’iga. Sul on hea võimalus kuulata kolme tõusva startupi lugusid, kes on oma toodete kallal juba mõnda aega toimetanud.

Esinejad avalikustame juba peagi! Olge mureta, nad on kohale tulekut ja ürituse jagamist väärt. Selles pole kahtlustki.

Ajakava: 
17:15 – 17:30 Kogunemine
17:30 – 19:00 Ettekanded ja arutelud tootearendusest
19:00 – 19:30 Networking & vaba kava

Võta sõber kaasa ja tule kuulama! Enda osalusest palume lisaks Facebookile ennast kirja panna ka siin: http://svy.mk/2iwV9F5

Ürituse Facebookist leiad siit.

Üritus on tasuta.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: