Ajujahi teemaõhtu «Kuidas investeerida startupidesse?»

SEB Eesti

29 märts

Startupid saavad avalikkuses ikka ja jälle palju tähelepanu. Uuritakse ja arutletakse selle üle, kes nad ikkagi on, mida nad teevad ja mis kasu neist majandusele üleüldiselt võiks või peaks olema. Midagi aga neis ikkagi peab olema, kuna meid ümbritseb terve hulk inimesi, kes startupidesse investeerivad või pakuvad n-ö “crowd-sourcingu” põhimõttel võimalust teistele seda teha.

Meie seekordsel teemaõhtul kuulame meie heade sõprade ja pikaajalise kogemusega ettevõtlusvaldkonnas tegutsejate käest kiirelt ja lühidalt selle kohta, kuhu ja miks investeerida, mida investeerimisel kindlasti tähele panna ning kuidas kõige selle juures riskitaset hinnata ja maandada. Kindlasti ei jää kuulmata ka vingemad edulood ja naljakaimad ämbrisse astumised.

Need, kelle kogemusi ja mõtteid on võimalik kuulata ja kellelt küsida, jätame aga hetkel saladuseks. Lubame, et tutvustame neid lähemalt juba üsna pea. Küll aga ei tasu muretseda – nad on kohale tulemist ja ürituse jagamist väärt. Selles pole kahtlustki.

Õhtu ajakava:
17:15 – 17:30 Kogunemine
17:30 – 19:30 Ettekanded ja Q&A
19:30 – 20:00 Networking & vaba kava

Seekordne teemaõhtu toimub koostöös Ajujahi partneri ja suurtoetaja SEB Eestiga, kelle mõnusates ruumides meie õhtupoolik toimub. Tule läbi pangasaali 4. korrusele!

Võta sõber kaasa ja tule kuulama! Enda osalusest palume märku anda ka siin: https://www.surveymonkey.com/r/investeerimine

Üritus on tasuta.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: