Ajujahi teemaõhtu “Ideest exitini: kes keda?”

15 dets.

Eesti start-up kogukond on tugev ja edukas! See kogukond hõlmab endas kõikvõimalikke organisatsioone, kes toetavad ettevõtjaid nende erinevates elufaasides ning töötavad selle nimel, et Eesti oleks parim paik maailmas, kus ettevõtet alustada.

Ökosüsteemi tugevuse tõestuseks on tema edulood. Eesti ökosüsteemist on tulnud mitmeid edukaid startuppe – Skype, CrabCad, Modesat, TransferWise ja kõige hilisem exit VitalFields.com. Sel üritusel räägimegi ennekõike edust, kuid läheneme sellele pisut omamoodi – reverse pitchingu vormis!

Õhtut alustab Martin Rand – VitalFields.com asutaja ja tegevjuht. Vitalfields on üks viimaseid Eesti suuremaid start-up exiteid – novembri lõpus ostis ettevõtte ära The Climate Corporation. Vitalfieldsi teekond sai alguse mõne aasta eest Garage48 häkatonil, kus kahe ööpäevaga ehitati valmis toimiv prototüüp. Hiljem on nad saanud tuge mitmetelt teistelt startup kogukonna toetajatelt. Martin jagab Vitalfieldsi edulugu just sellest võtmest – kuidas Eesti ettevõtluskeskkond on teda tänase exitini aidanud.

Õhtu teise osa moodustab reverse pitching – oleme kohale kutsunud mitmed start-upe toetavad organisatsioonid ning pöörame olukorra vastupidi – pitchima peavad nemad, mitte startupid. Teemaks on nende suurimad edulood ja kuidas nad start-upe toetavad.

Ürituse lõpetab põnev ringkäik Spring Hubis ja networking!

Ajakava:
17:15 – 17:30 Kogunemine
17:30 – 18:00 Keynote Martin Rand (Vitalfields)
18:00 – 19:00 Ökosüsteemi edulood – reverse pitching!
19:00 – 19:30 Networking ja ringkäik Spring Hubis

REGISTREERUMINE: http://svy.mk/2gFOXMG

Üritus toimub vastavatud uues vastavatud koostöötamise keskuses Spring Hub (Pärnu mnt 148, Tallinn).

Tule ja saa teada, kuidas võiks Sinust Eesti järgmine edulugu saada! Osalema on oodatud kõik, kes soovivad Eesti start-up ökosüsteemi paremini tundma õppida.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: