Panused tõusevad! Kes on esimesed kaks Ajujahi tiimi, kes saavad endale žüriist mentori?

27. veebruar 2020

Panused tõusevad! Kes on esimesed kaks Ajujahi tiimi, kes saavad endale žüriist mentori?

Sügisel Eesti suurimale äriideede konkursile „Ajujaht“ 294 esitatud äriideest on järele jäänud vaid kolmteist parimat. Kolmandas saates võistlevad kahe mentori ja koha nimel TOP 6 hulka tiimid Alfred, CommuniCare, LeVinum ja Unsinkable Robotics.

Igal võistkonnal on omamoodi trump taskus: hooldekodudesse abilisi vahendav CommuniCare võidab südameid sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtlusega, mis aitab tulevikus tuhandeid eakaid. Unsinkable Robotics on ainuke tiim, kellel on ette näidata praktiline, käegakatsutav asi, mida võib kasutada mitme mure lahendamiseks. LeVinum on suutnud ära ühendada inimeste investeerimistuhina ja veinid. Andmekaitse tööriista arendav tiim Alfred on suurim tiim tänavusel hooajal.

Andmekaitse juhtimiseks mõeldud tööriist Alfred

Vabatahtlikke hooldekodudesse vahendav võrgustik CommuniCare

Veinidesse investeerimise platvorm LeVinum

Autonoomne allveerobot Unsinkable Robotics

Ajujahi raudne žürii koosseisus Sami Seppänen (Elisa), Tanel Rebane (EAS), Mart Maasik (SEB), Janne Laik (Maxima), Ave Habakukk (Lingvist) ja Ivo Remmelg (EstBAN) peavad omavahel otsustama, kes neist neljast tiimist on väärt isiklikku aega ja pühendumist – iga žüriiliige peab leidma endale oma tiimi, keda mentordada ja kaitsta tarbetu kriitika eest.

Ajujaht on eetris neljapäeviti kell 20 TV3s, saatejuhiks on alati otsekohene teleajakirjanik Marii Karell. Tänavu jagab Ajujaht välja 140 000 eurot parimatele meeskondadele. Hooaja võitja selgub 2. aprillil toimuvas TV3 otsesaates.

Ajujahi on ellu kutsunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi partner on SEB ja suurtoetajad Elisa ja Maxima. Konkursi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Lisaks toetavad Advokaadibüroo TRINITI, Lingvist, Tartu Loomemajanduskeskus, UMA Workspace, Harku vald, Saue vald, Tartu linn, Pärnu linn, Tallinna linn.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: