Pane end proovile: Ajujahi ja Tallinna Ettevõtlusameti äriideede pitchimisvõistlus

3. oktoober 2019

Pane end proovile: Ajujahi ja Tallinna Ettevõtlusameti äriideede pitchimisvõistlus

Tallinna Ettevõtlusamet koos Ajujahiga kuulutab välja äriideede pitchimisvõistluse, mille peaauhind on võimalus osaleda väärtuslikel ettevõtluskoolitustel.

Teisipäeval, 8. oktoobril toimuval Tallinna ettevõtluspäeval on kõigil huvilistel võimalik oma äriideed esitleda kell 13.00 ja 14.30. Osalema on oodatud äriideed igalt elualalt ja valdkonnast. Oluline pole ka see, kas tegemist on alles mõttevälgatuse või juba küpse lahendusega, millel esimene prototüüp olemaski.

Äriidee esitluse pikkus on maksimaalselt 3 minutit, millele järgneb 2 minuti pikkune küsimuste ja vastuste voor. Kokku on oma äriideed võimalik esitleda kümnel soovijal. Ideid hindavad Ajujahi vilistlased ja Tallinna Ettevõtlusameti eksperdid.

Mõlema pitchimisvooru parimatele paneb Tallinna Ettevõtlusamet välja auhinnad, milleks on osalemine järgmisel MELT innovatsioonifoorumil ja sügishooaja koolitustel „Eestlasele müümise kunst“ või „Ettevõtte brändisaadik – 3 in 1“

Pitchimiseks ei ole võimalik kasutada esitlustehnikat. Kohale võib kaasa võtta prototüüpe ja muid abistavaid vahendeid, mis äriideed esitleda aitavad. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine e-maili aadressil [email protected].

Ajujahile saab ideid esitada 27. oktoobrini siin.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: