Kujunda tulevikku koos Eesti ühe uuendusmeelsema ettevõttega

3. oktoober 2018

Kujunda tulevikku koos Eesti ühe uuendusmeelsema ettevõttega

Kõik Raplamaa vallad on aastal 2030 kaetud nutiteedega, mis koguvad kõikvõimalikku infot valla elanike marsruutide, koormuse, transpordiliikide ja harjumuste kohta. Unistus või utoopia?

Kakskümmend isejuhtivat traktorit künnavad Lõuna-Eesti põllulahmakatel aastal 2026, neid juhtimas üksainus tark põllumees ja tema uinaku ajal algoritm, mis väiksema häire korral kutsub peremehe hommikul põllule. Tehtav või liiga pöörane?

Halo videomängudest tuntud Cortana viib sind liitreaalsuses öise Tallinna peidetud asukohtadeni, olles vajadusel „elav Google“ või sarkasmist nõrutav meelelahutaja. Jah või ei?

Kui vastasid küsimustele esimese variandiga – oled oodatud Ajujahiga liituma. Tehnoloogia, iseäranis poolmüütiline 5G ja tehisintellekt, võimaldab neid ja mitmeid teisigi mõtteid reaalsuseks kujundada.

Küsimus on eelkõige tegijates – kes võtab ette ja hakkab tegema tõhusast Eestist ulmeriiki, mis meile on tulevikus igapäevane reaalsus, aga teistele kadestamist väärt eeskuju?

Kui sa tunned, et sind kõnetavad praktilised ja julged tehnoloogia abi vajavad tulevikuideed – ära kõhkle, esita need Ajujahile! Lisaks Ajujahile toetab Elisa sinu tiimi vajadusel testbaasi, vahendite ja hiljemgi analüüsiga. Kehtib vaid üks kriteerium – ära jäta asja pooleli.

Esita enda idee Ajujahile hiljemalt 28. oktoobril siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: