Kes on superfinaali viimased kaks finalisti?

26. märts 2020

Kes on superfinaali viimased kaks finalisti?

Eelmises saatis pääses Ajujahi superfinaali tiim Pagerr. Žüriid ootab enne superfinaali üks ülesanne – vaja on leida kaks superfinalisti veel. Kas edasi pääsevad “mustad hobused”?

“Mustade hobuste” all võib silmas pidada tiime Bidrento ja Unsinkable Robotics. Bidrento praagiti välja TOP30 voorus, aga kuna üürikorterite haldusega tegelev tiim osutus niivõrd tubliks tootearendajaks, kutsuti nad žürii ette tagasi ja EASi ettevõtluse keskuse juht Tanel Rebane valis nad koguni oma mentordatavaks tiimiks.

Allveerobotit arendav Unsinkable Robotics sai viimase õlekõrre žüriilt aga alles kaks päeva enne saate salvestust – töökas arendustiim sai endale ühe kliendi, mis pani žüriid nähtavasti ümber mõtlema. Kas Unsinkable’i tiimijuht Timmu Tollimägi suudab žüriid veenda, et nad suudavad klientide arvu kasvatada?

Kahe musta hobuse kõrval laovad oma kaardid letti ka tõlkeplatvormi arendav tiim Aligner (mentoriks start-up Lingvisti tegevjuht Ott Jalakas) ja veebilehti testiv Sharewell (mentoriks ingelinvestor ja EstBANi juht Ott Remmelg). Üks neist põrub oma müügikõnega ja uks “mustadele hobustele” ongi lahti.

Ajujaht on TV3 ekraanil kell 20, saate auhinnafond on 140 000 eurot. Saate superfinaal toimub järgmisel neljapäeval ja on koroonaviiruse tõttu täiesti kontaktivaba saade.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: