Kellest saab esimene Ajujahi superfinalist?

19. märts 2020

Kellest saab esimene Ajujahi superfinalist?

Võistlustulle on jäänud kõigest kuus Ajujahi tiimi. Täna selgub, kes neist pääseb esimesena Ajujahi superfinaali, mis toimub aprilli alguses.

Piigid ristavad kolm tiimi, kelle mentoriteks said saadikud üle Eesti tuntud suurfirmadest – infoturbe spetsialiste abistav Alfred, trükikodade ülejääki targalt ära kasutav Pagerr ja hooldekodudesse vabatahtlikke vahendav sotsiaalne ettevõte CommuniCare. Nende mentoriteks olid vastavalt Sami Seppänen (Elisa), Janne Laik (Maxima) ja Mart Maasik (SEB).

Iga mentor on saanud oma tiimi aidata ja juhendada viis nädalat tänase osa eetrisse mineku ajaks. Kuidas see paistab tiimide tegudes ja müügikõnes välja? Ootamatult selgub žürii ees, et seni tugevalt silma paistnud tiim jääb seekord müügikõnega hätta, aga varjus olnud tiim tõuseb esile. 

Kes võidab žürii lõpliku soosingu, saab teada täna kell 20 TV3 ekraanil. Ajujahi rahaline auhinnafond ulatub tänavu 140 000 euroni.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: