Arenguprogrammi koolitus: pitch training (Gleb Maltsev)

Tallinn, SEB innovatsioonikeskus, Tornimäe 2

16 veebr.
15 veebr.

Gleb Maltsevi intensiivne pitch training viib tiimide esinemis- ja esitlustehnika järgmisele tasemele.

Glebi teatakse start-up maailmas kui ühte karismaatilisemat ja edukamat esinemiskoolitajat. Gleb kuulab igal aastal enam kui 900 ettekannet, esitlust ja pitchi. Ta on koolitanud sadu juhte esinema sellistel rahvusvahelistel üritustel nagu Mobile World Congress, Smart City Expo ja electronica ning start-up’ide asutajaid pitch’ima konverentsidel Slush, Latitude59, TechChill ja LOGIN.

Gleb on aidanud ka viia disaineritel, kelle kontorite seinad on täis auhindu, nende sõnumi klientideni. Samuti on ta töötanud teadlastega, kes on pühendanud oma elu putukate, metallide, puidu või meie geenide uurimisele, ning aidanud neil üle saada nn teadmiste taagast ja õpetanud neid selgitama mõistetaval kujul oma keerulisi tegemisi ka lihtsurelikele. Olulisena on ta mitmel aastal aidanud Ajujahi tiimidel oma äriidee veenvaks sõnumiks vormida ja seda veel veenvamalt pitchima õpetanud.

Ta on investeerimisplatvormi Fundwise kaasasutaja. Igal aastal töötab ta kümnete ettevõtjate ja juhtidega, et arendada nende eneseväljendust, esitlemisoskust ja kõike, mis sellega kaasas käib.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: