Arenguprogrammi koolitus: kasutajakogemus ja disain (Markko Karu)

Tartu, SPARK Demokeskus, Narva mnt 3

8 dets.

Ajujahi arenguprogrammi teise koolituse viib läbi Amid Moradganjeh, kes koolitab tiime interaktsioonidisaini ja kasutajakogemuse teemal.

Amid Moradganjeh on Iraanis sündinud ja Eestis elav ning tegutsev disainer, kes keskendub oma töös sellele, kuidas rakendada disaini laiemalt kui ainult asjade või teenuste disainimise protsessis. Enne Eestisse kolimist töötas Amid Teheranis mehaanikainseneri ja Rootsis Umea Disainiinstituudis tööstus- ja interaktsioonidisaini hariduse omandanud mees tootedisainerina Austraalias, kasutajakogemuse disainerina Microsoftis, disainerina IDEOs ja Google’is Androidi disainimeeskonnas ning Eesti Kunstiakadeemias interaktsioonidisaini magistriõppekava dotsendina. Hetkel töötab Amid Eesti juhtivas disainibüroos Velvet disainijuhina.

Amid on välja andnid ka disaini-käsiraamatu “Anyone can design even a kitten”, mis on mõeldud eelkõige kõigile mitte-disaineritele. Raamatu põhiidee lähtub sellest, et disain on liiga oluline, et jätta see vaid disainerite otsustada – teos aitab inimestel õppida disainerite moodi mõtlema. Lisainfot raamatu kohta leiab siit.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: