Ajujaht x TRINTI: juriidiline okastraat – vennalikult või vaenulikult

Tallinn, UMA WorkSpace, Maakri 19

15 jaan.

Telefoniekraanilt kuvab vastu aasta 2020 ning Ajujaht kogub tuure üles. Kuid enne investorite jahtimist ning žürii veenmist tuleb korraks võtta hoog maha, et sukelduda õigusmaailma.

Küllap vähemalt üks inimene mõmiseb praegu nublulikult arvuti ees: “Oot, mida-mida? Õigusmaailm pole minu rida. Kõik on valma, ja üleüldse, mida teavad dokumentides passivad juristid start-up-maailmast?”

Nii mõndagi, ütleme vastuseks. Restardi podcast paljastas näiteks 2019. aasta viimases saates, et Eesti kasvavas idusektoris on tööl umbes 1% kõigist täiskasvanutest (ja nad toodavad koguni 3% riigi SKPst, muideks) ning tööhõive on kasvanud mitukümmend protsenti võrreldes eelmise aastaga.

Idusektori kasv on toonud kaasa ka mitmed õiguslikud vaidlused start-up’ide juhtide jaoks, mis võiks olemata jääda, kui alguses lepitakse täpselt õiguslikes detailides kokku.

Seepärast tulevadki 15. jaanuaril kell 17.00 UMA Workspace’i õigusmaailma okastraatidest rääkima United Angels VC esindaja ja CIVITTA asutaja Riivo Anton, Advokaadibüroo TRINITI partner Ergo Blumfeldt.

Kohtade arv on piiratud! Pane end kirja siin.

Sel korral kutsume teid külla Ajujahi uusima toetaja, UMA Workspace, mõnusatesse ruumidesse.
Üritust korraldab Ajujaht koos Advokaadibüroo TRINITIga.

 

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: