Ajujaht x Tehnopol: Mothers (and Fathers) are the best leaders and founders

Tallinn, Tehnopol, Mäealuse 2/1

24 okt.

Said emaks. Või isaks. Palju õnne! Järgmised 18-22 aastat kulgevad nagu Tivoli tuuri Ameerika mäed, aga jäävad meelde kogu eluks.

Muide, vanemaks saamine ei tähenda ammu enam maailmalõppu, vaid on hea aeg enda elule mitmekülgsem restart teha. Nii mõnigi Eesti tubli iduettevõte või “Ajujahi” vilistlane on oma miljoni-ideeni jõudnud just ema- või isapuhkusel.

Paneme ideetibud kasvama 24. oktoobril Tehnopol Startup Inkubaatoris – Eesti suurimas iduettevõtete inkubaatoris, kus häid mõtteid jagavad aruteluringis:

Kristel Kruustük – koos kaasa Markoga lõi Kristel ühe Eesti tuntuma startupi Testlio. Nende perre sündis ka beebi ja Kristelil on palju jagada emaks ja startupi founderiks olemise kohta.

Rasmus Rask – tänu Rasmusele saavad eestlased (ja mitte ainult) nautida suussulavaid La Muu jäätiseid. Rasmus on ka isa ja üks nendest meestest, kes otsustas oma karjääri korraks kõrvale jätta ja perele keskenduda.

Triin Andresson – Civitta tegevjuht, kes jäi lapseootele kohe kui tegevjuhiks sai. Seega emaks saades ei jäänudki Triin üldse koju vaid hakkas beebi kõrvalt tegevjuhiks.

Vestlust aitab juhtida Triin Preem, kes avastas startup-maailma just emapuhkuse ajal, aitas siis juhtida SEB-s innovatsioonikeskust ja veab nüüd startup-tiimi CIVITTA-s.

Arutame koos, kuidas saata kukele stigma, et lapsega koju jäämine tähendab tööturult kõrvale jäämist või kuidas kodus olles ei pea ainult tolmurulle koristama. Nippe annavad nii säravad emad kui töökad isad.

Pärast arutelu ei pea kohe tormama koju lapse juurde – küll ta kodus hoidjaga hakkama saab! Iga tahtja saab ÜHE minuti jooksul esitleda oma äriideed ja kõige säravam esitleja saab otsepääsme Ajujahi ärikonkursi TOP100 sekka. Sealt on vaid üks lapsesamm (pun intended) Ajujahi arenguprogrammini, mis aitab sul leida edu valemit.

Oma pitchimis-soov pane kirja siin: https://www.surveymonkey.com/r/FGVYJX7 

Üritus on eesti keeles, aga pitchida võib soovi korral ka inglise keeles!

#tehnopol #startupinkubaator #ajujaht #civittaforstartups

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: