Ajujaht x Tartu LMK: RahaLOOME: kas loovsektoris tasub äri ajada?

Tartu, Kalevi 17, Tartu Loomemajanduskeskus

10 dets.

Üritusele registreeri end Eventbrite’is: https://bit.ly/2L456JY

Kas vastab tõele, et loomeäri on raskem püsti panna ja veel raskem sealt kasumlikuks äriks kasvada? Ehkki Eestis on kõige rohkem startupe inimese kohta maailmas, ei nähta
loomesektoris just väga potentsiaalikat ja toetavat keskkonda, kus hakata kasumlikku äri üles ehitama. Tule ja me tõestame sulle vastupidist.

Jäid sel korral Ajujahi arenguprogrammilt välja ja ei tea, mida edasi teha? Pole probleemi! Räägime ka sellest, mida igasuguse äriideega Eestis veel teha saab ja kuidas enda jalg õigel-ajal-õiges-kohas ukse vahele saada. Anname vihjeid paremate kiirendite, inkubatsiooni- ja mentorprogrammide kohta. Muidugi võtame vastu ka kõiksugu küsimused, mis võivad või on tekkinud.

Ootame sind Ajujahi ja Tartu Loomemajanduskeskuse üritusele, mis avab just loovsektoris äri püsti panemise telgitaguseid. Seda, kust alustada ja kuidas saada aru, kas tegemist on lihtsalt toreda ideega või äripotentsiaaliga lahendusega, räägib Ajujahi möödunud hooaja vilistlane ALU ja mitmed teised Tartu Loomemajanduskeskuse sõbrad ja vilistlased.

Üritus toimub Tartus, Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi tn 17 kell 15.00.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: