Mida räägivad vilistlased Ajujahist? Müüdid ja tegelikkus

Tallinn, Viru Konverentsikeskus, Viru Väljak 4

8 okt.

Ajujaht toob Tallinna Ettevõtluspäevale kolm seminari, mis panevad mõtlema, et “nojaa, tegelikult see kodus passimine on veidi mõttetu, kui ma saaks samal ajal osaleda Ajujahil ja teenida tuhandeid eurosid”. Kohal on Ajujahi korraldajad ja viimaste aastate kõige tegijamad vilistlased, kes räägivad sulle kõike, mida pead Ajujahile oma idee saatmiseks teadma.

Ootame sind järgmistesse workshopidesse:

1️⃣ Ajujaht – müüdid vs tegelikkus.
Kell 12.00-12.45

Sageli saame inimestelt Ajujahi kohta huvitavaid ja kummalisi, ent siiski asjakohaseid küsimusi. Kummutame kuulujutud, et Ajujaht on vaid telesaade ja räägime asjast. Kõne alla tulevad näiteks arenguprogramm ja kiirendi, telesaade ja see, kuidas üldse Ajujahile saada.

Kuna meil ei ole mitte midagi varjata, siis kutsusime külla kaks Ajujahi vilistlast – Võõras sõber ja UpSteam. Tule kuula oma kõrvaga, mida nemad kõigest sellest arvavad

Registeeru siin: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/#eventview12688

2️⃣ Kuidas siis ikkagi minna aju jahtima? Ideede genereerimise workshop.
Kell 13.00-14.30

Ajujahi konkursi korraldusmeeskonna raudvara ja tiimijuht Harri Tallinn räägib Ajujahist ja selgitab, mis viib Eesti suurimal äriideede konkursil tippu. Toome näiteid aegade jooksul idee esitanud tiimidest ja sellest, kuidas nad oma idee peale tulid. Kui ka Sina oled mõelnud sellest, et sooviksid iseenda tööandjaks hakata ja Ajujahi konkursil osaleda, kuid päris täpselt ei tea kuidas ja ideed ka veel ei ole, siis see koolitus on Sinu jaoks.

Tule veeda meiega 90 minutit ja garanteerime Sulle, et pärast seda koolitust hakkab Sinu ajus kasvama väike seeme, mille saad mulda panna ning mine tea… sellest seemnest võib saada lausa mets, kus ajusid küttida!

Registreeru siin: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/#eventview12699

3️⃣ Mul on geniaalne idee! Ainult, et… kust ma endale abilisi leian?
Kell 15.00-15.45

Päeva lõpetab lühikoolitus, kuidas leida enda meeskondi vajalikke töötajaid. Oma nõuandeid annavad kaks edukat juhti, kes on enda ümber moodustanud vägeva tiimi – Jana Valliste (HopKid) ja Kadi Pajupuu.

Registreeru siin: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/#eventview12708

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, rahvusvahelise kogemusega mentorvõrgustikku ja võimalust jalg ukse vahele saada.

Ajujahi 13. hooaja kiirendiprogrammi saab kandideerida 27. oktoobrini siin: http://www.ajujaht.ee/hooaeg-2019-2020/osale/

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: