Ajujaht Pärnus: Pitchi end Ajujahi 100 parima hulka

Pärnu, Pärnu Kolledži raamatukogu

9 okt.

Tule Ajujahi ja Ettevõtliku Pärnaka koostöös korraldatavale üritusele Pärnu Kolledži raamatukogusse, kus aitame Su äriidee lennule hoogu juurde anda!

Oma värvikaid kogemusi seoses ettevõtlusega ja oma idee leidmisega jagab Ajujahi vilistlane GoInvite ning koostöös Ettevõtlik pärnakasega aitame Sul genereerida äriidee ja sellest luua ka ärimudel.

Tsiteerides tuntuid telepoode: “Kuid see ei ole veel kõik!” Kõik julged saavad oma äriideed ka pitchida ja parimale anname välja otsepääsme Ajujahi 100 parima idee hulka, kust on Ajujahi arenguprogrammini minna ainult üks väike samm – pitchimine teležürii ees. Seega tule ja pane ennast juba varakult proovile ja saa oma müügikõnele tagasisidet!

Pitchimiseks on Sul aega 1 minut ja seejärel anname žüriile võimaluse küsida küsimusi. Valmista end kindlasti ette ja proovi enne mitu korda iseendale, sõbrale, kolleegile või oma koerale enda ideed pitchida. Võta juba harjutades kindlasti ka aega, et ajaraamides kõik olulise ära saaksid öelda.

PS! Oodatud on ka kõik need julged, kes otsustavad alles töötoa käigus, et soovivad enda ideed pitchida.

Et teaksime kõigi soovijatega arvestada, pane end kindlasti ka kirja siin.

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, rahvusvahelise kogemusega mentorvõrgustikku ja võimalust jalg ukse vahele saada.

Ajujahi 13. hooaja kiirendiprogrammi saab kandideerida 27. oktoobrini siin: http://www.ajujaht.ee/hooaeg-2019-2020/osale/

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: