Ajujahi arenguprogrammi kandideerimise tähtaeg

F6S keskkond

27 okt.

Ajujahi 13. hooajale saab ideid esitada pühapäeva, 27. oktoobri südaööni. Idee esitamiseks tuleb liituda F6S keskkonnaga, kuhu oleme loonud ankeedi, et saaksid oma äriideed võimalikult hästi tutvustada.

Alusta enda äriidee esitamist siit

Ankeeti ei pea sa täitma ühe korraga, vaid saad seda teha aegamööda, mõeldes kõik punktid ja olulise info enda peas läbi. Oluline on, et ankeet saaks 27. oktoobri südaööks kindlasti ära esitatud.

Ära muretse, mis etapis sinu idee on. Ajujahile on oma äriideed esitama oodatud kõik – nii noored kui kogenumad, õppivad kui töötavad kui ka need, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid soovivad karjäärimuutust. 

Tingimusi on ainult üks – ideega ei tohi rohkem kui 6 kuud olla teenitud rahalist tulu. Nagu viimased hooajad on näidanud, 

Kui sul on veel küsimusi, siis vaata, äkki saad allpool nendele vastuse. Kui ei, siis kirjuta meile e-kiri või saada sõnum Facebookis ja leiame neile kindlasti vastused. 

Näeme Ajujahil!

 

Mis on Ajujaht?

Ajujahi arenguprogramm on osalust mitte-võttev kiirendiprogramm, mis toimub igal hooajal novembrist jaanuari lõpuni. Arenguprogrammis osalevad kõik 30 parema huka valitud meeskonnad ning see koosneb koolitusnädalavahetustest, teemaõhtustest ja personaalsest mentorlusest. Parimad meeskonnad jätkavad arenguprogrammi jooksul ja peale seda võistlust TV3 telesaates “Ajujaht”, konkureerides 75 000 euro suuruse auhinnafondi nimel.

Ajujahi korraldustiim toetab kõiki arenguprogrammis osalevaid meeskondasid, suunates neid asjakohaste investorite, kiirendite, inkubaatorite ja teiste äri alustamiseks vajalike kontaktide ning organisatsioonide juurde. Seda nii arenguprogrammi ajal kui ka pärast seda Ajujahi vilistlasprogrammis.

Ajujahi arenguprogramm toob kokku tasemel eksperdid nii Eestist kui piiritagant. Arenguprogrammi käigus loodud võrgustik aitab äri alustamisel ka peale konkursi lõppu.

Loe Ajujahi kohta lähemalt siit

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: