Ettevõtlusnädal: Tule pitchi end Ajujahi 100 parima hulka!

3. oktoober 2019

Ettevõtlusnädal: Tule pitchi end Ajujahi 100 parima hulka!

Ajujahi korraldajad, vilistlased ja teised sõbrad tuuritavad 7.-13. oktoobrini ettevõtlusnädala raames Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Pärnus ja Tartus toimub lisaks põnevatele töötubadele ka pitchimisvõistlus, kust on võimalik võita otsepääse Ajujahi 100 parima hulka.

Vaata lähemalt, kust Ajujahi tiimi ja vilistlasi leida võib.

 

Teisipäev, 8. oktoober
Tallinna Ettevõtluspäev, Viru konverentsikeskus

Ajujaht – müüdid vs tegelikkus
Kell 12.00-12.45
Sageli saame inimestelt Ajujahi kohta huvitavaid ja kummalisi, ent siiski asjakohaseid küsimusi. Kummutame kuulujutud, et Ajujaht on vaid telesaade ja räägime asjast. Kõne alla tulevad näiteks arenguprogramm ja kiirendi, telesaade ja see, kuidas üldse Ajujahile saada. Oma kogemust jagavad Võõras Sõber ja UpSteam.
Registeeru siin

Töötuba: Kuidas leida enda äriidee?
Kell 13.00-14.30
Ajujahi konkursi tiimijuht Harri Tallinn räägib Ajujahist ja selgitab, mis viib Eesti suurimal äriideede konkursil tippu. Toome näiteid aegade jooksul idee esitanud tiimidest ja sellest, kuidas nad oma idee peale tulid. Kui ka Sina oled mõelnud sellest, et sooviksid iseenda tööandjaks hakata ja Ajujahi konkursil osaleda, kuid päris täpselt ei tea kuidas ja ideed ka veel ei ole, siis see koolitus on Sinu jaoks.
Registreeru siin

Töötuba: Mul on geniaalne idee! Ainult, et… kust ma endale abilisi leian?
Kell 15.00-15.45
Lühikoolitus ja nõuanded teemal, kuidas leida endale väärt tiimiliikmeid. Oma nõuandeid jagavad Jana Valliste (HopKid) ja Kadi Pajupuu.
Registreeru siin

Kolmapäev, 9. oktoober
Pärnu, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledz
Kell 16.00-20.00
Tule Ajujahi ja Ettevõtliku Pärnaka koostöös korraldatavale üritusele Pärnu Kolledži raamatukogusse, kus aitame Su äriidee lennule hoogu juurde anda! Oma värvikaid kogemusi seoses ettevõtlusega ja oma idee leidmisega jagab Ajujahi vilistlane GoInvite ning koostöös Ettevõtliku Pärnakaga aitame Sul genereerida äriidee ja sellest ka ärimudeli luua. Kohapeal on võimalik osaleda ka pitchimisvõistlusel, mille parimale paneme välja otsepääsme Ajujahi 100 parima hulka.
Registreeru siin

 

Neljapäev, 10. oktoober
Tartu, Spark demokeskus (Narva mnt 3)

Ajujaht x sTARTUp Day: OpenCoffee: Would you invest in your idea?
Kell 9.00-11.00, üritus toimub inglise keeles
Kicking off the morning at 9, Harald Lepisk will give a pitching training seminar about how to notice business opportunities around you. This part of the event is in Estonian, so all of our English-speaking friends are welcome to join us at 10. We will give you one minute to talk about your idea.
Registreeru siin

 

Reede, 11. oktoober
Tartu, Tartu Loomemajanduskeskus (Kalevi 13)

Loomemajanduse seminar “X Factor”
Kell 13.00 -15.00, üritus toimub inglise keeles
Loomemajanduse seminar „X Factor“ on pühendatud sellele „salapärasele miskile“, x-faktorile, mis peidab end loomingus. Koos inspireerivate esinejatega LMK uutest prioriteetsetest valdkondadest, milleks on etenduskunstid, film ja muusika, otsime x-faktorit, mis viiks loojaid ja ettevõtjaid uute ja rahvusvaheliste horisontideni.

 

Ajujahile saab kandideerida 27. oktoobrini siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: