Harku vald paneb Ajujahil välja kuni 5000 eurot parimale vallast pärit ideele

2. oktoober 2019

Harku vald paneb Ajujahil välja kuni 5000 eurot parimale vallast pärit ideele

Ajujaht koostöös Harku vallaga kutsub tänavu juba kolmandat korda vallaelanikke üles äriideid esitama. Parimale vallast pärit ideele paneb vald välja kuni 5000 euro suuruse eriauhinna.

Oma äriideed on esitama oodatud kõik – nii noored kui kogenumad, õppivad kui töötavad kui ka need, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid soovivad karjäärimuutust. Samuti need, kes on uute väljakutsete jahil Tingimusi on ainult üks – ideega ei tohi rohkem kui 6 kuud olla teenitud rahalist tulu. Osalevatele ideedele pakutakse koolitusi ning ekspertnõu annavad mentorid, samuti pannakse kõik ideed enne televooru jõudmist proovile.

Viimased kaks hooaega on näidanud, et Harku vallas on palju ettevõtlikke elanikke. „Usume, et senised edulood innustavad meie inimesi üha rohkem Ajujahi konkursil kandideerima ja oma äriideid esitama,“ kutsub vallaelanikke üles oma ideid Ajujahile saatma vallavanem Erik Sandla.

Eriaauhinnale kandideerimiseks peab olema meeskonnas vähemalt üks Harku vallast pärit liige ning ideed esitades tuleb elukohaks märkida Harku vald. Kandideerimiseks on vaja saata äriidee tutvustus Ajujahile hiljemalt 27. oktoobriks. 

Ajujahi ja Harku valla koostööna on Eesti suurimal äriideede konkursile ja kiirendiprogrammi jõudnud mitmed edukat ettevõtmised ja tiimid. 2018. aastal jõudis konkursi superfinaali ja võitis II koha süütegeeli tootja Biofire. Möödunud aastal jõudis 6 parima äriidee hulka laste sõitmis- ja saatmisteenust pakkuv HopKid. 

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, rahvusvahelise kogemusega mentorvõrgustikku ja võimalust jalg ukse vahele saada. Kaheteistkümne hooaja jooksul on Ajujahile esitatud üle 4000 äriidee.

Ajujahile saab kandideerida 3. novembrini siin.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: