Ajujahi uues saates: romantikaäpp ja sisserändajate pakutav catering teenus

19. veebruar 2020

Ajujahi uues saates: romantikaäpp ja sisserändajate pakutav catering teenus

Uus Ajujahi saade jätkab saja parima äriidee tutvustamist ja sõelumist. Kümnete äriideede hulgas võtavad omavahel mõõtu näiteks äpp, mis lihtsustab kohtingute planeerimist, Lähis-Ida toitu pakuv catering teenus ning väikelapsi potil käima õpetav renditeenus. Ajujahi telesaade on TV3s neljapäeva õhtul kell 20.

Teises osas peab Ajujahi ekspertžürii tegema järjekordse kärpimise. Üle saja meeskonna kandideerib Eesti Kunstiakadeemia ruumides 140 000 euro suurusele auhinnarahale.

Saja meeskonna seas leidub tiime, kes loovad pahviks nii oma ideede kui ideede seletustega. ÄskPauli-nimeline rakendus kaotab ära stressi, mis kaasneb heade kohtingute planeerimisega. Samuti astub žürii ette mobiilne veetermomeeter-poi, mis mõõdab ära kõigi tiikide-järvede-jõgede temperatuuri. Lava-nimeline teenus aitaks pensionäridel tunda end kasulikena, aidates koos spetsialistidega hoolt kanda väikeste laste eest.

Üks julgematest tiimidest üllatab žüriid laste pissipoti renditeenusega, tuues argumendiks Lääne-Euroopa lapsed, kes alustavad potil käimist alles kahe- või isegi kolmeaastaselt. Hind, mida nad küsivad lapsevanematelt, on siiski krõbe. Ajujahi žüriil on potirendi osas erisugu mõtteid.

Millised äriideed pääsevad nende seast edasi, näeb juba sel neljapäeval TV3s kell 20. Ajujahi finaal toimub 2. aprillil ja seal lähevad vastamisi tänavuse Ajujahi kolm kõige tugevamat meeskonda.

Uue hooaja esimest saadet saab järele vaadata TV3 Playst.

Ajujahi on ellu kutsunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi partner on SEB ja suurtoetajad Elisa ja Maxima. Konkursi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Lisaks toetavad Advokaadibüroo TRINITI, Lingvist, Tartu Loomemajanduskeskus, UMA Workspace, Harku vald, Saue vald, Tartu linn, Pärnu linn, Tallinna linn.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: