Ajujahi finaalsaade salvestatakse ette

23. märts 2020

Ajujahi finaalsaade salvestatakse ette

Seoses COVID-19 levikuga ja riigis kehtestatud eriolukorraga otsustas Ajujahi korraldusmeeskond teha ümberkorraldusi finaalsaate korralduses ja salvestuses. Hooaja viimane saade salvestatakse ette ja on eetris 2. aprillil kell 20 TV3s.

Traditsiooniks on saanud, et Ajujahi võitja valitakse otse-eetris elava publiku kaasaelamisel. See on saanud oodatud ürituseks nii Ajujahi korraldajate, tiimide, toetajate kui ülejäänud kogukonna seas. Inimeste tervist ja ohutust silmas pidades ei ole sel aastal võimalik võitjaid selliselt välja selgitada, mistõttu salvestatakse hooaja viimane saade esmakordselt ette.

Finaalsaade toimub ja võitjad selgitatakse välja sellest hoolimata. Ajujahi peaauhind 30 000 eurot antakse üle telesaates. Samuti antakse üle Eesti äriinglite 65 000 euro suurune investeering. Konkursi toetajate välja pandud eriauhinnad kuulutatakse välja 2. aprillil pärast finaalsaadet Ajujahi veebilehel ja sotsiaalmeedias.

Ajujahi finaalsaade on eetris 2. aprillil kell 20 TV3s. Seoses plaanitud muudatustega kestab finaalsaade plaanitud tunni asemel 30 minutit. Konkursi finalistid selguvad sel neljapäeval eetris olevates telesaadetes. 

Ajujahi on ellu kutsunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi partner on SEB ja suurtoetajad Elisa ja Maxima. Konkursi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Lisaks toetavad Advokaadibüroo TRINITI, Lingvist, Tartu Loomemajanduskeskus, UMA Workspace, Harku vald, Saue vald, Tartu linn, Pärnu linn, Tallinna linn.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: