VIDEO | Ajujahi III saates astuvad žürii ette kümme parimat

15. aprill 2019

VIDEO | Ajujahi III saates astuvad žürii ette kümme parimat

Ajujahi kolmas saade on TV3 eetris neljapäeval, 18. aprillil kell 20.00. Uues saates koguneb esimest korda sel hooajal kuueliikmeline kohtunikepaneel, kes otsustab, millised tiimid liiguvad edasi konkursi järgmisesse vooru ning millised mitte. 

Kolmes järgmises saates tutvustame järgemööda kümmet parimat äriideed. Esimeses saates astuvad kohtunike ette enda äriideed tutvustama GoInvite, Groveneer ja Võõras Sõber. Kohtunikud otsustavad, kes liigub edasi järgmisesse vooru ja kelle jaoks konkurss läbi saab.

Varasemate hooaegadega võrreldes seisneb suurim muutus selles, et kuus kohtunikku peavad tänavu valima endale meeskonna, kelle mentoriks hakata. Neil tuleb teiste kohtunike ees oma tiimi eest seista ja tuua välja põhjuseid, miks just tema meeskond kõige rohkem võitu väärt on.

Kohtunikud on Erki Mölder (EAS), Mart Maasik (SEB), Sami Seppänen (Elisa), Heidi Kakko (BaltCap Growth Fund), Ott Jalakas (Lingvist), Kaidi Ruusalepp (Funderbeam).

Foto: JP Hion

Ajujahi uus hooaeg on TV3 eetris neljapäeviti kell 20.00. Konkursi võitja ja Eesti parim äriidee selgub 23. mail toimuvas otsesaates. Tänavune auhinnafond on 75 000 eurot, millest viib võitja koju vähemalt 30 000 eurot.

Eesti suurima äriideede konkurssi ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti Funderbeam, Lingvist, Advokaadibüroo TRINITI, Eesti Tööandjate Keskliit, Põllumajandus-Kaubanduskoda, Tallinna linn, Tartu linn, Pärnu linn, Harku vald, Saue vald. Ajujahti viivad ellu Civitta Eesti, Miltton JLP ja Tehnopol. Ajujahi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahendidest. 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: