VIDEO: TRINITI kutsub Ajujahile: SmartVenti kogemus

16. oktoober 2018

VIDEO: TRINITI kutsub Ajujahile: SmartVenti kogemus

 

Möödunud hooajal alustas Ajujaht koostööd advokaadibüroo TRINITIga, et pakkuda kõigile alustavatele ettevõtjatele tasemel õigusnõu. Lisaks mentordasid TRINITI advokaadid Ajujahi tiime. Nii said TRINITI ekspertidelt nõu näiteks Decomer Technology, UpSteam kui ka SmartVent Solutions.

Ajujahi ja Advokaadibüroo TRINITI koostöö jätkub ka sel hooajal. Kõigil Ajujahi tiimidel on tänu TRINITI toetusele võimalik saada vastused küsimustele, mis puudutavad nii idee kaitset, ettevõtte alustamist ja registreerimist kui ka muule, mis alustava ettevõtja teele võib sattuda.

LUGEMISSOOVITUS:
Probleem: idufirmade osanikud ei sõlmi asutajate lepingut

Ajujahile saab ideid esitada 28. oktoobrini.

Esita enda idee siin.

Ajujahi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti Tehnopol, advokaadibüroo Triniti, Ülemiste City, Tööandjate Keskliit, Eesti Põllumajanduskoda, Harku vald, Hiiu vald, Pärnu linn, Saue vald, Tallinna linn, Tartu linn, Viimsi vald ja Võrumaa omavalitsuste liit. Ajujahi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: