Tööandjate Keskliit paneb Ajujahil välja vähemalt 3000 euro suuruse eriauhinna

22. oktoober 2018

Tööandjate Keskliit paneb Ajujahil välja vähemalt 3000 euro suuruse eriauhinna

Sellest hooajast liitub Eesti suurima äriideede konkursi toetajate ringiga Tööandjate Keskliit, kes paneb välja eriauhinna ühele ideele, mis pakub lahendusi vähenenud töövõimega inimeste toetamiseks ja laiemaks kaasamiseks ühiskonnas.

Samuti kandideerivad eriauhinnale kõik need ideed, kelle meeskonnas tegutsevad need, kelle igapäev on vähenenud töövõimest puudutatud. Vähenenud töövõimega inimesed on motiveeritud, loovad ja pühendunud töötajad. Teame sedagi, et paljud tööandjad pole saanud nende inimeste töötahet kogeda.

„Tihtilugu hoiab tööandjaid tagasi hirm, et vähenenud töövõimega inimeste kaasamine tähendab lisainvesteeringuid ja mahukaid ümberkorraldusi. Ajujahi läbi soovime neid müüte kummutada ja aitada leida lahendusi, mis vähenenud töövõimega inimeste laiemale kaasamisele ühiskonnas kaasa aitaksid,“ kutsub kõiki teemast huvitatuid Ajujahile osalema Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht Martin Hanson.

Ajujahil paneb Tööandjate Keskliit välja vähemalt 3000 euro suuruse eriauhinna meeskonnale, mis tegeleb vähenenud töövõimega inimeste tööturule aitamisega või tiimile, kuhu kuulub vähemalt üks vähenenud töövõimega inimene.

Ajujahi auhinnafond on 75 000 €. Ideid oodatakse 28. oktoobrini veebilehel www.ajujaht.ee.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: