Täna algab Ajujahi uus telehooaeg

4. aprill 2019

Täna algab Ajujahi uus telehooaeg

Eesti suurima äriideede konkursi uus telehooaeg naaseb teleekraanile uuenenud ja värske formaadiga ning koosneb kaheksast saatest. Esimeses saates astuvad žürii ette 100 Eesti parimat äriideed. Sellest hooajast juhib saadet Marii Karell. Saade on eetris neljapäeviti kell 20.00 TV3 Eesti vahendusel.

Telesaate juhi Marii Karelli sõnul toob värske hooaeg lisaks kanalivahetusele palju uut ka sisus.“Varasemate hooaegadega võrreldes seisneb suurim muutus selles, et kuus žüriiliiget peavad valima endale meeskonna, kelle mentoriks hakata. Neil tuleb teiste kohtunike ees oma tiimi eest seista ja tuua välja põhjuseid, miks just tema meeskond kõige rohkem võitu väärt on,” rääkis Karell. Kuna saate sihtgrupiks on noored inimesed, siis peavad saate pildikeel ja visuaal toetama neid, kellele see on mõeldud, mistõttu tehakse Karelli sõnul saadet seal, kus noored igapäevaselt ka toimetavad.

Sellest hooajast on televaatajal võimalik tiimide tegemistele ka videoblogi vahendusel kaasa elada. Kõik Top 10 peavad oma isiklikku päevikut selleks, et enda teekonda alustava ettevõtjana talletada ja sellega ka teisi inspireerida.

Vaata ja subscribe’i videoblogidele siin:

ALU
https://bit.ly/2UsFTPk 

Edible
https://bit.ly/2Vjy5fS

Frenzy
https://bit.ly/2WKY2Wc

GoInvite
https://bit.ly/2TUwNGw

HopKid
https://bit.ly/2G0UdXq

SecureBadger
https://bit.ly/2Uga2lF

Timey
https://bit.ly/2uPpW7b

Võõras Sõber
https://bit.ly/2uKzAIk 

Ajujahi uus hooaeg on TV3 eetris neljapäeviti kell 20.00. Konkursi võitja ja Eesti parim äriidee selgub 23. mail toimuvas otsesaates. Tänavune auhinnafond on 75 000 eurot, millest viib võitja koju vähemalt 30 000 eurot.

Eesti suurima äriideede konkurssi ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Lisaks neile toetavad Ajujahti Funderbeam, Lingvist, Advokaadibüroo TRINITI, Eesti Tööandjate Keskliit, Põllumajandus-Kaubanduskoda, Tallinna linn, Tartu linn, Pärnu linn, Harku vald, Saue vald. Ajujahti viivad ellu Civitta Eesti, Miltton JLP ja Tehnopol. Ajujahi elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahendidest. 

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: