Mis on Ajujaht?

14. oktoober 2015

Mis on Ajujaht?

Mis on Ajujaht? Ajujaht on äriideede konkurss, kus osalejad kandideerivad 60 000 € suurusele auhinnafondile. Sel sügisel stardib Ajujahi 9. hooaeg ning ideede esitamise tähtaeg on 25. oktoobril. Oodatud on nii ärideed, kui sotsiaalset ettevõtlust puudutavad ideed.

EASi ettevõtluse- ja ekspordikeskuse direktor Tea Danilov ja SEB Balti äriinnovatsiooni juht Mart Maasik rääkisid, et Ajujahi konkursi eesmärk on aja jooksul muutunud. Tudengitele suunatud ettevõtluskoolitusest on saanud tulemustele orienteeritud äriideede kiirendi.

«Ajujahi konkursi mõte on innustada inimesi tegelema ettevõtlusega. Julgustame neid alustama oma äriideega. Ajujaht on kaheksa aasta jooksul pidevalt arenenud ning nii osalejad kui ka esitatud ideed on muutunud küpsemaks,» ütles Danilov.

Ajujahi avaüritusel toimus žüriipaneel, kus Ajujahiga lähedalt seotud inimesed selgitasid, milles konkurss seisneb. Rääkisid nii Mart Maasik, Nortali tegevjuht Priit Alamäe, Ajujahi eelmise hooaja võitja Andres Osula, Catella Corporate Finance’i juht Aavo Kokk kui EASi alustavate ettevõtete ja loomemajanduse valdkonnajuht Anu Puusaag.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: