Kellest küll saab viimane Ajujahi superfinalist?

20. mai 2021

Kellest küll saab viimane Ajujahi superfinalist?

Eesti suurimal äriideedekonkursil Ajujaht on selgunud kaks superfinalisti – hambapesukapsleid tootev Münt ja “toodete Facebook” ehk Lexi.Market. Kellest saab kolmas ja viimane superfinalist?

Viimase pileti nimel võistlevad eraõpetajaid ja lapsevanemaid kokku viiv Mentornaut, elektriautode laadijate võrgustikku ehitav RUEX ja taimekasvatustarkvara arendav Tamiatics.

Mentornaut on neist tiimidest kõige noorem, aga nende konkurent Münt on tõestanud, et noorus pole mingiks takistuseks Finaali jõudmisel. Ka mulluse hooaja võitja Pagerr tegutseb edukalt edasi ja nemadki olid noorevõitu meeskond.

Mentornaut on võrreldes TOP10 vooruga teinud sammu edasi ja saanud koolidega jutu peale, et uudised Mentornaudi teenusest leviks näiteks lastevanemate meililistides. Lisaks otsib Mentornaudi tiim aktiivselt õpetajaid välismaalt, kes annaks eratunde nii Eesti kui välismaa õpilastele.

Aga kas sellised sammud on piisavad, et veenda Ajujahi žüriid? Veendu ise 20. mail TV3 vaadates, kell 20.

Ajujahi on ellu kutsunud EAS.

 

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: