Hea ettevõtja! Tule jahi meiega Eesti ettevõtluse tulevikku!

8. september 2018

Hea ettevõtja! Tule jahi meiega Eesti ettevõtluse tulevikku!

Aastatega on Ajujahist saanud Eesti suurim äriideede konkurss, mis annab kõigile huvilistele võimaluse turvalises keskkonnas enda äriidee proovile panna. Selle missiooniga stardime sel sügisel juba 12. korda!

Kui ettevõtlikkus on Sinu jaoks oluline teema ja soovid enda teadmiste, nõu ja jõuga uute ettevõtete arengusse panustada, siis tule Ajujahile toetajaks! Räägime lähemalt, miks on Ajujaht äge algatus ja mida Ajujahi toetamine Sulle ja su ettevõttele annab.

Ajujaht sünnib avaliku ja erasektori koostöös. Ajujahi on ellu kutsunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), kuid ei oleks meid ka ilma partnerite ja toetajateta, kelle teadmised ja oskused Ajujahi meeskondadele  arenguvõimalusi ja kontaktvõrgustikku edasi liikumiseks pakuvad. Ajujahi toetajate panusel sünnib ka iga-aastane 60 000 euro suurune auhinnafond.

Ettevõtlusega ei ole meie hinnangul mitte kunagi liiga hilja alustada. Sestap kutsume igal sügisel enda ideid meiega jagama nii noori kui elukogenuid, õppivaid ja töötavaid kui ka neid, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid kes soovivad karjäärimuutust.

Osalevatele ideedele pakume teadmisi läbi koolituste, ekspertnõu läbi mentorite ning paneme nad sisuliselt proovile ja jagame nende inspireerivat teekonda läbi telesaate.

Hea idee igakülgne toetamine vajab aga partnereid. Selleks, et uusi Eesti ükssarvikuid rohujuuretasandilt ära tunda ja neid kasvatada, ootame praktikuid ja partnereid, kes endale tuttaval teemal ja valdkonnas meeskondasid toetada soovivad.

Võid mõelda, et aga mida Ajujahi pardale tulemine mulle annab? Pole probleemi, selgitame.

  1. Suurima üleriigilise äriideede konkursina loome kõigile meie toetajatele võimalusi enda töötajate teadmiste ja ekspertiisi tutvustamiseks Ajujahi ja teistes kanalites.
  2. Aitame ideekorje käigus leida just Sinu ettevõttele südamelähedase teema või valdkonnaga tegelevaid äriideid, kellega saad enda teadmisi jagada ja kellest võiks tulevikus kasu olla ka Sinu ärile. Elisa leidis mõne aasta eest meeskonna, kellega jätkub koostöö tänaseni.
  3. Ajujahi kanalite spekter on lai. Hoolitseme, et Ajujahi toetajana on sinu bränd ka nendes kanalites nähtav ja seostatav Ajujahiga.
  4. Üheskoos loome temaatiliselt põnevat sisu lisaks Ajujahile ka Sinu ettevõtte kanalitesse (sotsiaalmeedia, veeb), mis näitavad ühist missiooni ja tutvustavad Sinu teadmisi ja ekspertiisi.
  5. Koos välja mõeldud erilahendused annavad võimaluse Sinu ettevõttel paista välja kui vastutustundlik ettevõte, kelle jaoks on Eesti ettevõtluse edasine käekäik oluline.

Ajujaht sündis koos SEBga, kellega üheskoos oleme andnud esimese tõuke ettevõttete loomiseks juba paljudele ideeomanikele. Viimastel aastatel on meiega liitunud ka Elisa, kelle startupilik mõtteviis ja hea valdkonnatunnetus on viinud meid uute võimaluste ja ideedeni.

Pikk jutt, teadagi, mis jutt. Tule meile toetajaks! Ootame Sinu teadmisi, kogemust ja rahalist panust Ajujahi elluviimisesse, et tuleviku tegijaid toetada ja anda neile tõuge esimesel sammul ettevõtjaks saamise teekonnal. Omalt poolt pakume põnevaid väljundeid ja erilahendusi enda teadmise ja ekspertiisi tutvustamiseks. Olgem ausad, Ajujaht on lihtsalt nii lahe, et oleks patt end mitte sellega siduda.

Mõte hakkas jooksma? Võta ühendust ja räägime lähemalt. Pea lihtsalt meeles, et kell juba tiksub.

 

Peatse kuulmiseni!

Ajujahi korraldustiim

[email protected]

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: