SEB: Kuidas kasvatada äri 10x? Kutse SEB Kasvuprogrammi

Tornimäe 2, SEB, Tallinn

4 sept.

Tahad teada, kuidas tagada oma ärile 10x kasv? Kutsume Ajujahi vilistlasi ja teisi sõpru tutvuma SEB kasvuprogrammiga ja programmi vilistlaste lugusid kuulama.

9.15-9.30 Kogunemine ja hommikukohv
9.30-10.00 Mis on SEB kasvuprogramm? Siim Lepisk, SEB Innovatsioonijuht
10.00-11.00 Kasvuprogrammist maailma vallutama. Kolme ettevõtte kogemuslood
11.00–11.30. Kuidas jõuda programmis saadud teadmistest reaalsete tegudeni? Andres Haavel, Empowerment
11.30 – 12.00 Networking

Vajalik eelnev registreerumine siin.

 

Mis on SEB Kasvuprogramm?

SEB on koostöös  Euroopa Innovatsiooniakadeemiaga loonud kasvuprogrammi, mis aitab ambitsioonikatel ettevõtetel leida uusi kasvumudeleid ja areneda turu üldisest rütmist oluliselt kiiremini. Olgu väljakutseks toodete ja teenuste digitaliseerimine, uutele turgudele laienemine või mõni muu ettevõttele kasvu toov suund.

Programmi eesmärk on aidata ettevõtetel arendada uusi ja innovaatilisi ärimudeleid, mis on jätkusuutlikud pidevalt muutuvas ärikeskkonnas. Olgu vahendiks siis digitaliseerimine, uutele turgudele laienemine või sobivama toote või teenuse arendamine.

Programm on välja töötatud SEB ja European Innovation Academy poolt koostöös rahvusvaheliste partneritega – Stanford, UC Berkeley ja Google. Kasvuprogramm on praktiline ja põhineb juhtumiuuringutel.

Kellele programm on mõeldud?

Programmi on oodatud kandideerima kõik keskmise suurusega ja suured ettevõtted, kellel on ambitsiooni ja tahet kasvatada enda äri läbi uute võimaluste. 30 kõige ambitsioonikamat ettevõtet valitakse kasvuprogrammi, kes läbivad 3 kuu jooksul innovatsiooni teekonna arendades esialgsest kontseptsioonist globaalse ja eskaleeritava ärimudeli.

Kandideerige oma ettevõttega SEB Kasvuprogrammi juba täna ja raputage oma ärimudelit!

Kandideerimine on avatud kuni 11. septembrini siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: