Pitching event: Women take over 2.0

Tallinn, SEB innovatsioonikeskus, Tornimäe 2

25 okt.

Kui kolme aasta eest rääkisime, et naisettevõtjate ja -juhtide puudus on probleem, siis nüüd on meil häid uudiseid! Olukord on oluliselt paranenud.

Värskeimast Global Entrepreneurship Monitor uuringust selgub, et viimase kolme-nelja aastaga on Eesti naiste seas ettevõtlusaktiivsus teinud hüppelise kasvu. 2014. aasta uuringu järgi oli Eestis ettevõtlusega äsja alustanud või kuni 3,5 aastat tegelenud 9 protsenti kõigist naistest. 2017. aasta uuringu järgi oli sama näitaja kasvanud kolmandiku võrra: 12 protsendini.

Samas võiks see protsent olla oluliselt kõrgem. Näeme seda kasvõi Ajujahilt – viimase kolme hooaja statistika põhjal on osalejate seas naiste osakaal 32 protsenti. Seejuures teame viimase kolme aasta statistika järgi, et Ajujahi osalejate keskmine vanus on 30 eluaastat ja ka seda, et selles vanusegrupis on rohkem naisi kui mehi. Järeldused teeb igaüks ise.

Et teema üle arutleda, kutsume Sind üheks mõnusaks sügisõhtuks SEB Innovatsioonikeskusesse. Räägime lähemalt naisettevõtlusest, küsime küsimusi ja jagame kogemusi.

Kaasamõtlejate hulgast leiab muuhulgas ajakirjaniku, ettevõtja ja Ajujahi uue saatejuhi Marii Karelli ning Naisinvestorite Klubi asutaja ja Tuleva kogukonna juhi Kristi Saare.

Mis veel? Kutsume üles kõiki ettevõtlikke oma äriideid pitchima, sest parimale anname välja otsepääsme Ajujahi TOP 100 tiimi hulka! Päris raju, arvame meie.

Registeeri siin, kohtade arv on piiratud.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: