Ideede esitamise tähtaeg

Ideede esitamine toimub F6S keskkonnas

28 okt.

Ideede esitamine toimub Ajujahi kodulehe välises F6S keskkonnas, millega on vaja idee meile saatmiseks liituda. Enda äriidee meile saatmiseks ei pea sa seda esitama ühe korraga, vaid saad seda teha aegamööda, mõeldes kõik punktid rahulikult enda peas läbi.

ALUSTA ENDA IDEE ESITAMIST SIIT

Pea ainult meeles, et tänavusele Ajujahile saab ideid esitada pühapäeva, 28. oktoobri südaööni. Hoolitse selle eest, et sinu idee saaks selleks ajaks meile kindlasti ära saadetud.

Oma äriideed on esitama oodatud kõik – nii noored kui kogenumad, õppivad kui töötavad kui ka need, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid soovivad karjäärimuutust. Tingimusi on ainult üks – ideega ei tohi rohkem kui 6 kuud olla teenitud rahalist tulu.

Kui sul on veel küsimusi, siis vaata, äkki saad allpool nendele vastuse. Kui ei, siis kirjuta meile e-kiri või saada sõnum Facebookis ja leiame neile kindlasti vastused. Edu!

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: