Ideede esitamise tähtaeg

F6S

25 okt.

Ajujaht otsib Eesti parimat äriideed ja jagab koos toetajate ja Eesti ingelinvestoritega ideede elluviimiseks välja rekordilise stardikapitali!

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, kogenud mentorvõrgustikku ja võimalust jalg ukse vahele saada.

Ajujahi 13. hooajale saab ideid esitada pühapäeva, 25. oktoobri südaööni. Idee esitamiseks tuleb liituda F6S keskkonnaga, kuhu oleme loonud ankeedi, et saaksid oma äriideed võimalikult hästi tutvustada.

Alusta enda äriidee esitamist siit

Ankeeti ei pea sa täitma ühe korraga, vaid saad seda teha aegamööda, mõeldes kõik punktid ja olulise info enda peas läbi. Oluline on, et ankeet saaks 25. oktoobri südaööks kindlasti ära esitatud.

Ära muretse, mis etapis sinu idee on. Ajujahile on oma äriideed esitama oodatud kõik – nii noored kui kogenumad, õppivad kui töötavad kui ka need, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid soovivad karjäärimuutust. 

Tingimusi on ainult üks – ideega ei tohi rohkem kui 6 kuud olla teenitud rahalist tulu. 

Kui sul on veel küsimusi, siis vaata, äkki saad allpool nendele vastuse. Kui ei, siis kirjuta meile e-kiri või saada sõnum Facebookis ja leiame neile kindlasti vastused.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: