Garage48 Heaolutalgud 2017

Tallinn, SEB Innovatsioonikeskus, Tornimäe 2

9 sept.
8 sept.

Garage48 Heaolutalgute käigus otsitakse kahepäevase häkatoni käigus uuenduslikke lahendusi Eesti hoolekandeteenuste arendamiseks, et muuta Eesti inimeste elu paremaks.

Heaolutalgute esimeses etapis toodi Tallinnas, Tartus ja Narvas toimunud töötubades kokku valdkonnaeksperdid, kellega üheskoos kaardistati kõige põletavamad teemad Eesti hoolekandesüsteemis.

Nüüd, Heaolutalgute teises etapis kutsub Garage48 üles kõiki huvilisi, et leida juba eelnevalt välja sõelutud probleemidele lahendused. Garage48 Heaolutalgud on kahepäevane protogaraaž, mis toimub 8.-9. septembril Tallinnas, SEB Innovatsioonikeskuses. Protogaraaži käigus jõutakse ideest prototüübi paberile kandmiseni, arendamise faasini selle ürituse raames ei jõuta.

Osalema oodatakse kõiki, keda sotsiaalne heaolu ja innovatsioon hoolekandes kaugemalt või lähemalt puudutab, ning kõiki neid, kes soovivad panustada, et Eestis oleks hea elada. Kahe päeva jooksul loodetakse läbi intensiivse ajurünnaku ja tiimitöö ja erinevate oskuste kombineerimise jõuda algideest prototüübini.

Augustikuu lõpus ja septembrikuu alguses toimuvad ka Garage48 Heaolutalgute eelüritused Tartus (30. augustil) ja Tallinnas (5. septembril).

Täpsema ajakava ja info leiad Garage48 Heaolutalgute veebilehelt: http://garage48.org/events/idea-garage48-wellbeing.

Heaolutalgute lõpus antakse ühele meeskonnale välja ka pääse Ajujahi 11. hooaja 100 parema hulka!

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: