Garage48 Edutech Hackathon

Tallinn, Tallinna Euroopa Kool, Tehnika 18

21 okt.
19 okt.

Garage48 ja Innove korraldavad suurejoonelise haridustehnoloogia häkatoni ehk arendusnädalavahetuse, mille eesmärk on välja töötada uudseid ja praktilisi tehnoloogiapõhiseid rakendusi haridusvaldkonnas!

Haridus on oluline valdkond, millega puutuvad kokku kõik ning mille mõju on globaalne. Kindlasti oled sinagi mõelnud, kuidas õppimisprotsessi põnevamaks ja efektiivsemaks muuta. Selliseks, et oleks kasulik, aga huvitav ka!

Kui veab, siis satuvad meie teele inspireerivad õpetajad, kes suudavad ka igavad ja tüütud teemad atraktiivseks muuta. Kui ei vea, tuleb ise leida viise, kuidas ennast ja miks mitte ka teisi motiveerida.

Esimest korda Garage48 ajaloos kutsutakse sel korral koos mõtlema ja tegutsema erinevas vanuses noori: oodatud on nii põhikoolide, gümnaasiumite kui ka ülikoolide õpilased, vanusepiir puudub!

Lisaks mentoritele on osalemas ka lauajuhid, kes aitavad tiimidel omavahel rolle jaotada, selgitavad, kuidas seada eesmärke, aitavad koostada aja-ja tegevuskava ning tuletavad õigel hetkel meelde ka mil süüa ja puhata.

Kuivõrd haridusteemad on hingelähedased ka Ajujahile, siis otsime kohapeal loodud ideedest välja enda lemmiku, kelle kutsume otsepääsmega Ajujahi 100 parema äridee hulka!

Registreerimise kohta leiad lisainfot siit.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: