Arenguprogrammi I koolitusnädalavahetus

Tartu

9 dets.
8 dets.

Tegemist on esimese koolitusnädalavahetusega kõigile Ajujahi arenguprogrammi pääsenud meeskondadele.

Täpne info koolitusnädalavahetuste kohta saadetakse kõigile meeskondadele personaalselt.

Arenguprogramm koosneb koolitusnädalavahetusest. Need annavad nii teadmise kui tööriistad kõigeks, mida on vaja enda ärimudeli loomiseks, selle läbimõtlemiseks ja edasi arendamiseks. Koolituste teemad katavad järgmisi teemasid:

  • Ärimudeli innovatsioon ja prototüüpimine
  • Tootearendus, turundus ja müük
  • Esitlustehnikad ja pitchimine
  • Eksport

Koolituste teemasid kohandatakse vastavalt arenguprogrammis osalevate meeskondade reaalsetele vajadustele. Koolitusnädalavahetused on sisukad ja hands-on – iga meeskond saab samaaegselt tegelenda enda äriideega, seda edasi arendada ja kuuldut kohe katsetada.

Koolitused oleme planeerinud nädalavahetuseti, et kõik arenguprogrammis osalevad meeskonnad nendest maksimaalselt osa saaksid võtta. Kusjuures esimese tipp-tasemel koolituse saavad ka kõik 100 parema hulka valitud meeskonnad enne kui nad žürii ette astuvad. Sellel koolitusel on fookuses just enda pitchimistehnika lihvimine.

Lisaks programmis ettenähtud koolitustele toimuvad terve konkursi vältel ka mitmed teemaõhtud, mis on avatud ka kõigile teistele Ajujahi sõpradele ja huvilistele.

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: