Ajujaht Tallinna Ettevõtluspäeval: Sada viisi äriidee leidmiseks

Tallinn, Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses, Liivalaia 33

2 okt.

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab teisipäeval, 2. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva, et väärtustada ettevõtlust, julgustada inimesi oma lennukaid ideid ellu viima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgu laiendamiseks.

Tallinna Ettevõtluspäev toimub Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses. Ettevõtluspäeval on kohal ka Ajujahi korraldusmeeskond ja toimuvad erinevad seminarid. Lisaks on kohapeal võimalik küsida Ajujahi konkursi kohta.

Pereettevõtlus – hobi või rahvusvaheline edulugu?
Kell 13-14

“Oma inimestega” on hea koos olla. Nendega koos äri teha – see võib olla juba teine lugu. Kes meist ei teaks olukordi, kus poeg arvab, et ta on isast uuendusmeelsem ja isa kardab, et poeg on liiga kärsitu? Tallinna ettevõtluspäeval analüüsime ja arutleme, mis on pereettevõtte eelised-nõrkused majanduslikult tugeval või nõrgal ajal. Head pereettevõtted kasvavad nii vitsa kui vitsata.

Registreeru üritusele siin.

***

Sada viisi äriidee leidmiseks
Kell 14-15

Ajalehtedes ja portaalides kirjutatakse ühtepanu, et meil on vaja visionääre uute põnevate ideedega. Aga kõik ideed on ju ära tehtud! Ajujahi inspiratsiooni-töötoas veendud, et ideid saab lisaks leiutamisele alati muundada, painutada, murda pisikesteks tükkideks ja lõpuks ka korrata toimivat – lihtsalt edukamalt kui konkurent seda teeb.

Registreeru üritusele siin.

***

Prototüüp – kole käkk või ilus täkk?
Kell 15-16

Meediatööstuses kehtib lugude müümisel kuldne reegel: “Ära ütle. Näita.” Visuaalidele järjest rohkem toetuvas maailmas on sellel kuldreeglil suurem väärtus kui kunagi varem. Jutt läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja, aga toimiv prototüüp ja visuaalselt nähtav näidis panevad inimesi reageerima. Ajujahi vestlusringis otsimegi vastust küsimusele – kuidas oma äriideed prototüüpida? Nii, et see ka silma jääks?

Registreeru üritusele siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: