Ajujaht ja TRINITI kutsuvad: Kes ees, see mees ehk intellektuaalsest omandist

Tallinn, Workland, Pärnu mnt 12

16 jaan.

Sel ajal, kui loovus pahinal voolamas on ja uued ja veel lennukamad ideed uksest ja aknast sisse vupsavad, võivad loomingu kaitsmisega seotud teemad tahaplaanile jääda. Äriideega alustamisel kuhjub kõiksugu asjaajamisi ühtekokku niivõrd palju, et juriidilised teemad ja õiguslikud küsimused ununevad. Või siis, olgem ausad, nendele ei osata tihtipeale mõeldagi. Kust alustada? Mida silmas pidada? Kuidas oma ideed patenteerida? Kolepalju küsimusi, me teame.

Kutsume sind, kel äriidee juba vaikselt kuju võtmas ning ilmavalgustki näinud, esile kerkinud (või kerkivate) õiguslike teemade üle kaasa mõtlema ning mõistagi küsimusi küsima. Ühtki rumalat küsimust, teadagi, ei ole olemas.

Investori pilgu läbi avab teema pikaaegse kogemusega Riivo Anton. Seejärel sukeldume IP-maailma ühes Advokaadibüroo TRINITIga ning vaatleme õiguse ja intellektuaalomandi teemasid juriidilisest vaatevinklist. Samuti õpime üheskoos nende kogemusest, kes intellektuaalomandi küsimusega start-up maailmas rinda on juba pistnud.

Üritus toimub 16. jaanuaril kl 17.30 Pärnu maanteel asuvas Worklandis. Kohtade arv on piiratud!

Registreeri end siin.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: