Ajujahi teemaõhtu Tehnopolis: Suur rohepööre – startupidest suurettevõteteni

10 dets.

Jätkusuutlikkus pole enam moesõna, vaid osa suuremast rohepöördest. See on (taastuvenergial sõitev!) rong, millele on pileti ostnud nii alustavad startupid kui ka suurettevõtted.

Kui idufirmade puhul kirjutatakse energiatõhusus ning ressursside tark kasutamine juba äriplaani DNA-sse sisse, siis paljud suurettevõtted ja korporatsioonid täiustavad oma vundamenti just uute toimimispõhimõtete juurutamisega.

Ometi on neid, kelle jaoks kõik roheteemad jäävad moodsaks turundussõnumiks, kuid rohepesu lõhn on lihtsasti tuvastatav ka neil, kellelt viimase aasta superviirus haistmismeeled blokkis.

Ajujaht ja Tehnopol räägivad maailma muutnud roheideedest ja nende elluviimisest 10. detsembril kell 16:00-17:30. Meie arutelus osalevad iduedu lainel sõitvad startupid ning tugevad suurtegijad, kes on valinud rohelise tee (TBA).

Liitu meiega 10. detsembril kell 16. Rega siin: https://fienta.com/et/ajujaht-x-tehnopol-suur-rohepoore-startupidest-suurettevoteteni

Üritus on eesti keeles ja tasuta kõigile huvilistele.

Facebook event

Ellukutsuja

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ellukutsuja: EAS
Suurtoetajad:

Toetajad: